Tavşan Deliğine Daldınız

Alice in woderland - tim burtonArkadaşlar, bu mesajı bana “yeter artık, bu ne kadar sürecek!” diye yazanlara cevap olarak yayınlıyorum. Enerjiyi ben durduramıyorum biliyorsunuz! 🙂 Sanırım durum bu yazıdan daha güzel bir şekilde anlatılamazdı. Tam olarak harikalar diyarındayız. Bence elinizden geldiğince keyfini çıkarın, tutunduğunuz şeyleri bir bir bırakın. Böyle günler kolay kolay gelmez.

Brenda Hoffman ve aracılık ettiği Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (www.LifeTapestryCreations.com).

Sevgililer,

Genel korkularınıza ait dağınızı tırmanıp efendisi olduğunuzda, neşe, coşku ve keyif dolu bir gelecek beklediniz. Ancak, geçtiğimiz birkaç haftada bunun tam olarak gerçek olmadığını gördünüz. Size ve etrafınıza olan her şeye bakınca, bu geçişin gerçek olmadığını ya da sizden önde gidiyormuş gibi görünen kişiler kadar ilerleyememiş olduğunuzu düşündünüz.

Bu geçiş gerçek ve kimse de sizden daha iyi ya da daha bilgili değil. Elbette, bu size geçtiğimiz aylarda söylendi, ama siz hala merak ediyorsunuz – neden istediklerinizi anında gerçekleştiremiyorsunuz, neden aşkı, istediğiniz toplumu ya da sizin için önemli olan diğer parçaları henüz bulamadınız.

Senelerce yılmadan yeni benliğiniz üzerinde çalıştığınız halde, henüz yeni şeyler deneyimlememeniz ya da hissetmemeniz, size mantıklı gelmiyor – buna pek çok kanal tarafından söz verilen sürekli coşku hali de dâhil.

Belki de sadece eskisinden daha fazla bir şey haline gelmediğinize – belki birazcık daha bilgeleştiğinize, ama bu bilgeliğin de çok rahat, kanalların söz verdiği gelişim olabileceği gibi, yaşınızdan da kaynaklanabileceğine inanıyorsunuz.

Siz gerçekten artık FARKLISINIZ ve becerilerinizi ışık hızından da yüksek bir hızla geliştiriyorsunuz. Ancak bunu bölümler halinde yapıyorsunuz. Aynı pasta hazırlar gibi. Sonucu görmeden – pasta pastadır – doğru malzemeleri doğru sırada bir araya getirmelisiniz.

Yani, sizler bir grup olarak, yeni bir ürün yaratacak bir tarif yaratırken, bir tutam Steve, bir kaşık Toni ekliyorsunuz. Elektrikli fırın icat edilmeden önceki zamanları düşünün. Fırıncılar, fırındaki ürünün yenmeye hazır olup olmadığını, odun ateşli fırın ya da açık ateşin ısısını tahmin ederek anlıyorlardı.

Yeni teknikler, yeni keşifler yeni beceriler yaratır. Aynı zamanda, yeni teknikler teste tabii tutulur, yani bir öğrenme eğrisi vardır.

İşte sizin için olan şey de şu anda budur. Bu enerji girişi Sırasında Evrenden daha da fazlasını isteyerek ve o enerjiyi kucaklayarak, yaratıcı beceri gelişiminizi hızlandırdınız. Şubat ayı başlarında hazırladığınız, istediğinizi üretmek için fazlasıyla yeterli görünen tarifler ve ders planları, artık yeterli ya da uygun değil.

Becerileriniz gün be gün değişiyor. Dün sizin için doğru olan bugün size uymuyor. İşte bu sizin endişeniz, bu sizin korkunuz. Sanki bataklık kumu üzerinde yaratıyorsunuz. Tüm inandıklarınız ve tahmin ettikleriniz, dün mükemmel olduğu halde, bugüne uygulanamıyor.

Buna karşılık, sizler gün be gün, hatta bazen saat be saat gelişirken, fiziksel bedeniniz muazzam bir karmaşa yaşıyor. Aynısı duygusal ve ruhsal bedenleriniz için de geçerli. Sanki her şey her saniye kendi çevresinde dönüyor ve değişiyor.

Yorgunsunuz, hayal kırıklığı yaşıyorsunuz ve öfkelisiniz. “DURDUR ŞUNU” diye çığlık atmak, bu değişimleri bitirmez, Evrenlere/Tanrıya ağlamak da öyle. Bu tamamen sizinle ilgili ve sizin tarafınızdan sizin için yaratıldı.

Alis Harikalar Diyarında’yı hatırlıyor musunuz? Hani, tavşan deliğine düşen ve alışılmadık karakterler ve duygularla dolu, rüya gibi bir dünya keşfeden kızın hikâyesini? Önce, Alis sadece evine dönmek istedi ama sonra yeni varlıkları ve kavramları keşfetme keyfinin farkına vardı. İşte bu aynen sizin şu anda yaşadığınız şey.

3D hayatınızla alakasız ya da çok az alakalı yeni yerlere, duygulara, deneyimlere, yeni yerlerden doğru geçiş yapıyorsunuz.

3D dünyanız dündü ve henüz yarına ulaşmadınız. İkisinin arasında bir yerde su üzerinde yüzüyorsunuz ve onu, bunu yakalayıp tutunmaya çalışıyorsunuz. Tüm bu zamanda, dünyanızın tamamının değiştiğini anlamadan – mantıklı ya da mantıksız- herhangi bir şeye tutunmak anlamlı değil.

Kişisel dünyanız bu ayın sonunda dramatik bir şekilde yavaşlayacak. Yeryüzünün değişimi biraz daha uzun sürecek.

Mart sonunda, kendinizi çok daha güvende hissedeceksiniz ve bu da, global sorunlara sizin için doğru olan şekilde yaklaşmanız için şans verecek. Çünkü her biriniz yeryüzü ile ve yeryüzü üzerinde paylaşmak için çok önemli becerilere sahipsiniz.

Bu enerji girişi sırasında, o becerileri görkemli bir şekilde geliştiriyorsunuz. Ve bunu yapıyorsunuz, çünkü talep ettiniz.

Belki, herhangi bir aşamada gelişiminizi durdurmanız açısından düşünürseniz, bunu daha iyi anlayabilirsiniz. Yeryüzüne ilk geldiğinizde, pastanın büyük bir ateşte, tüm adımlarıyla pişirilmesinde ve o gelişim aşamasında durmaktan mutluydunuz. O zamandan beri, elektrikli fırında kutudan çıkan pasta karışımını çok daha az adımla pişirmek ve böylece çok daha tutarlı sonuçlar elde etmek için yeterince güçlü olduğunuza karar verdiniz. Her iki teknik de yenilebilir pastalar yaratır ama biri çok daha kolay ve hızlıdır.

Ve işte böyle, bu dramatik enerji akımı sizi ateşte pişirmekten, elektrikli fırın yaratıcı gücüne/bir dizi beceriye kuşaklar boyu sürecek zamanda değil, günler, hatta saatler içinde götürüyor.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2015  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Bu yazı öyle bir anda geldi ki,gözyaşlarıma hakim olamadım inanın.Akıntıda ilerlemek hem çok güzel hemde çok zor.Gücüm bitti dediğim anda bu yazı Yardıma koştu,sanki beni anlatmış.Mutlaka bir çok okuyucunuz da aynı duyguyu yaşayacaktır bu yazıda.Hızır gibi yetiştin Mor Alev.Ama artık benim gözümde daha doğrusu kalbimde sen bir Meleksin…Sevgiler,Teşekkürler sana❤️❤️❤️

  Beğen

 2. Sevgili Mor Alev, yukarda yazdıklarınızın hepsini ne yalan söyleyim bende düşünmüştüm ,bugün yazıyı okuyunca, düşüncelerimin normal olduğunu anladım. Demek ki artık bende FARKLIYIM DEĞİŞİYORUM. Harika çok teşekkür derim.

  Beğen

 3. Sevgili Mor Alev, kalbimin sesiyle akıntıya uyum sağlıyorum sayenizde. Her şey çok keyifli ve dengede. Teşekkürler. Sevgiler

  Beğen

 4. Merhaba, ben mikro mozaik sanatcısıyım.(Dünya da bir elin parmak sayısını geçmiyor mikro mozaik çalışan) Bir süredir aynı kişiye 2 siparişi olan mozaikleri yaptım ve verdim. Ve bugun emeğimin karşılığı olan ödemeyi almam gerekirken, yaptığım çalışmaları geri aldım. Türlü bahaneler uydurdu ve istediğim karşılığın cok azını teklif etti. Gerçekten sinirlendim. Neymiş 3 cm değilmiş, 3 buçuk cm miş. Gelecek paranın gidecek yeri bile hazırdı. Çocuklarıma söz bile vermiştim istedikleri şeyleri alacağıma dair… Sanatı yerlere düşüren, değer bilmeyen o adama sinirlenmeme rağmen aslında ben çok üzüldüm. Çünkü çok çalışmıştım. Sabırla o taşları dizerken uykusuz kaldım vs… Biraz önce oldu bu olay. Hemen Mor alevi açayım bugun ne mesaj var dedim. Okudum. Sanırım o delikteyim şimdi… ve aslında en baştan beri biliyordum o adama çalışmamalıydım. Yani aslında baştan bile bile bu deneyimin içine girdim.Sonu hazırladım. Bakalım daha sonra neler olacak ?

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.