Günün Enerjisi – Uranüs-Plüton Kare Açısı Bugün Tam Hizalanıyor

square uranus plutoSevgili Okuyucularım, haftalardır bugün altıncısı gerçekleşecek olan Uranüs-Plüton Kare Açısından bahsediyoruz. Bu açının etkileri aslında geçen hafta başladı ve bugün zirve yapacak. Bütün bir hafta ve önümüzdeki günler, (bence Ocak ayı ortalarına kadar) bu açının etkisinde kalacağız.

Bu açı günlük hayatımızı nasıl etkiliyor? Önce, ilk bakışta olumsuz görünebilecek, ama sonuçları son derece hayırlı olacak etkiler:

 1. Stres, baskı
 2. İki ya da daha çok yönden çekiştirildiğini hissetmek,
 3. Hiç akla gelmeyecek yeni bilgiler öğrenmek ve belki de bunlarla şok olmak…

Olumlu yönler:

 1. Stresin getirdiği çok yararlı bir şey vardır: Şimdiye kadar hiç olmayan bir şekilde yaratıcı olacaksınız. Aklınıza yeni fikirler gelecek, yeni çözümler üreteceksiniz.
 2. Özlediğiniz özgürlük ve bağımsızlığa bu dönemde kavuşmanız olası.
 3. Doğruların ortaya çıkmasıyla uyanış ya da uyanışlar zinciri yaşamak çok mümkün.
 4. Ego temelli bencillikten, birliktelik bilincine doğru büyük bir değişim bekliyorum. Bu dönemin sonunda hiç aklınıza gelmeyen insanların bile topluma hizmet ya da toplum için bir şeyleri değiştirme arzusunda olduğunu ve bunun onları harekete geçirdiğini görebilirsiniz. İçimiz sadece kendimizin bolluk, rahatlık ve özgürlük yaşadığı bir ortamı kabul etmeyebilir ve aynı doğal hakları başkaları için de aramaya başlayabiliriz.
 5. Üçüncü Göz çakrasının da bu dönemde güncelleneceği konusunda konuşmuştuk.

Neden böyle bir açı yaşıyoruz?

Değişim ve dönüşüm… Bu ikisi yeniden doğacak olan medeniyet için şart ve maalesef büyük değişimler bu boyutta gerilim ve sancılarla başlıyor. Bu konuya bu platformda hemen hemen her yazıda değiniyoruz. Evrimleşiyoruz arkadaşlar…

Violet flame reikiNe yapmalı?

 1. Geçen Dolunay yazısında yazmış olduğum gibi, iki seçeneğimiz de hala daha ortada duruyor. Ya olumlu düşünürsünüz ve günleriniz olumlu bir notayla başladığı için rahat geçer, ya da kendinizi strese kaptırırsınız ve nefes almanız bile zorlaşır.
 2. Güne olumlu başlamak için şu iki yöntem işinize yarayacaktır: “Bob Fickes: Bir Günün En Önemli Beş Dakikası…” ve “Harika bir gün yaşamak ve harika günleri alışkanlık haline getirmek için bir yöntem”
 3. Akışta kalın ve direnmeyin. İşte, evde, ailede terslikler olabilir. Bunlar hayatımızın parçası, her biri birer değişim fırsatı. Soruna odaklanacağınıza, çözüme odaklanın. Bakış açınızla biraz oynadığınızda çözümü karşınızda göreceksiniz.
 4. Meditasyon, nefes çalışması, çakra dengeleme, topraklanma ve özellikle enerji alanınızı korumanız her zaman faydalı olacaktır. Mor Alev enerjisinin gücü defalarca yükseldiğinden, onunla çalışmayı unutmayın.
 5. Bunun aslında aynı zamanda sevdiklerinizle bir araya gelmek için ideal zaman olduğunu hatırlayın. Yay burcunun olumlu etkileri devam ediyor. Sevdiklerinizi neden sevdiğinizi hatırlarsanız, ortamlar ister istemez yumuşar. Çünkü böylece sevdiğiniz insanın içindeki ilahi ışığı tanırsınız ve enerjiler otomatikman yükselir. Enerjinin kelimelerden daha etkili bir iletişim aracı haline geldiğini göreceksiniz.
 6. Satürn etkisini de unutmamalıyız. Kendimizi ya da başkalarını saçmalarken bulmamız mümkündür. İşte o zaman kendimize gülmeyi seçelim, kendimizi ciddiye almayı değil.

Şu anda gazete başlıklarına şöyle bir göz gezdirseniz, bu açının etkilerini toplumsal yaşamın tüm alanlarında görebilirsiniz. Uranüs-Plüton açısı hakkındaki iki yazıma da aşağıda ulaşabilirsiniz, onların dışında bu açıya diğer Mor Alev Gökyüzü raporlarında da değinmiştim.

Uranüs-Plüton Kare Açısı Bütün Dünyayı Değiştiriyor – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

Uranüs-Plüton Kare Açısına Değişik Bir Yaklaşım: Çakra Aktivasyonu – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

Hepinize mutlu bir Pazartesi diliyorum.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com