Günün Enerjisi – Yüksek Umutlar

Fire pitOlaylara yüksek umutlarla tepki verin. Hiçbir şey sizi umutlarınıza doğru giden yoldan alıkoyamayacak.

Arkadaşlar, günün enerjisi hala dün uzun uzun anlattığım gibi. Ancak bugün insanoğlunun en önemli yeteneklerinden biri ve onu hayatta tutan şey öne çıkıyor: Umut etmek, umutla cevap vermek ve umutları gerçekleştirecek gücü kendinde bulmak.

Bugün yine madalyonun iki yüzü var. Bir tarafta, mutluluğu reddetmek, bilinçli olarak başkalarını manipüle etmeye çalışmak, olgunluktan uzak davranmak, olumsuzluğu yansıtmak ve hatta çatışma… Madalyonun diğer yüzünü seveceksiniz: Adanmışlık, iyi şans, iyiye kullanılan güç, sakinlik, ödüller, derin saygı, bağımsızlık ve bütünleşmek…

Olaylara yüksek umutlarla cevap verdiğinizde otomatikman madalyonun olumlu yüzünde yaşamaya başlayacaksınız.

Hayatınızda ne olursa olsun, bugün umut ateşinizi canlandırın. Umutlarınız size yol göstersin!

Ayrıca, bugün mum ışığı, soba ya da şömine ateşine odaklanarak meditasyon yapmanız da size iyi gelecektir. Ateşin üç etkisi vardır: Isı, ses ve ışık. Bunların birine, ya da şömine gibi bir ortamı yaratabiliyorsanız, üçüne birden odaklanıp zihninizi diğer düşüncelerden arındırın, son derece dinlendirici ve aydınlatıcı bir çalışma olacak.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com