Bolluk Her Şekliyle Nasıl Yaratılır- Taryn Crimi aracılığıyla Melek Rehberler

finding abundanceArkadaşlar, bu sabah yayınladığım kartta söz vermiş olduğum gibi aşağıda Melek Rehberlerin bakış açısıyla nasıl bolluk ve bereket yaratabileceğimizi öğreniyoruz. Bu konuda her zaman, her yazıda öne çıkan şey hepimizin çok iyi bildiği ama nedense pek uygulamadığı “EVRENSEL ÇEKİM GÜCÜ YASASI”. O yüzden Mor Alev Dostunun aşağıda seçtiği başlık çok yerinde. Korku sadece negatifi çeker, “ne olacak, nasıl olacak?” diye endişe ederek bolluk yaratamayız. Bu yazıda bolluk ve bereket sadece para kavramı değil, sağlık, mutluluk, coşku, başarı, huzur gibi kavramlara da uzanıyor.

Mor Alev Dostu, Taryn ve Melek Rehberlere çok teşekkürler.

Hem Yoksulluktan Korkup, Hem De Aynı Zamanda Zenginliği Kendinize Çekemezsiniz…

Bugün bu dakikaları, bolluğu ve bereketi (zenginliği) oluşturma konusunu görüşmek için kullanmak istiyoruz. Ancak, sadece finansal bolluk hakkında konuşmadığımıza dikkat edilmesi, önemlidir. Parasal bolluk,  zenginliğin türlerinden sadece bir tanesi olduğu için, iyisi mi biz, arzuladığınız her şeyin bolluğunu nasıl yaratacağınızdan bahsedelim.

Haydi başlayalım. Hepinizin, her daim “bolluğu” yarattığınızı,  defalarca söyledik.  Belki şu an içinde bulunduğunuz bolluk, pek fazla hoşunuza gitmiyordur. Ama unutmayın! Sorunların, yoksulluğun, hastalıkların ve zorlukların bolluğu içinde olabileceğiniz gibi, rahatlıkla da Paranın, Sevincin, Sevginin, Mutluluğun ve Dostluğun bolluğu içinde olabilirsiniz.

Dolayısıyla, “Hepinizin, her daim bolluğu yarattığınızı” söyleme nedenimiz de, bundandır. Yine de size, neyin bolluğu içinde olmak istiyorsanız, o şeye bilinçli bir şekilde nasıl yöneleceğinizi açıklamak istiyoruz.

Gerçekliğinizin yaratıcısı, Siz’siniz. Bu mesaja ilgi duyan kişiler, gerçekliğinizi kendinizin yarattığının, zaten gayet iyi farkındalar. Peki, neden o zaman hala daha, yoksulluk, hastalık, acı, gönül yarası ile uğraşıyorlar? Bu soruya şöyle cevap vereceğiz; Çünkü kendi gerçekliklerinin tek yaratıcısı olduklarının bilinçli bir şekilde farkında olmalarına rağmen,  yaratmak istedikleri şeylere bilinçli olarak nasıl yöneleceklerini,  daha yeni yeni hatırlamaya başladılar da, ondan.

Bilinçli olarak yaratma yeteneğini, genellikle insan bedenindeki herhangi bir kas ile bağdaştırırız.  Uzunca bir süre kullanılmayan bir kas,  giderek zayıflamaya ve zamanla da körelmeye başlar.  Anlayacağınız üzere, kasın yeteneği (işlevselliği) asla kaybolmamıştır. Sadece kullanım eksikliğinden dolayı körelmiştir. Ancak o kasın tekrar kullanımı ve bilinçli bir şekilde geliştirilmesiyle, yeteneğini bir kez daha geri kazanırsınız ve onu istediğiniz şekilde yönlendirirsiniz (hareket ettirirsiniz).

Sizler hala daha, çizgisel zamanın yanılsamalarına bağlı olarak yaşadığınızdan dolayı, bilinçli olarak yaratma yeteneğinizin bir anda tekrar uyanmasını deneyimlemekten ziyade,  büyük olasılıkla bu yeteneği zamanla geri kazanacaksınız.

Şimdi de; “Arzuladıklarımın hepsini bilinçli bir şekilde oluşturmak için, yeteneğimi nasıl geliştirebilirim? Hayatımda bolluğu ve bereketi nasıl yaratmaya başlayabilirim?” diye merak edip, soruyorsunuzdur.

Bu sorulara da cevabımız şöyledir;

İlk ve en önemlisi, bolluğun ve bereketin içeri akmasını engelleyen ve sizin tarafınızdan yaratılmış olan duvarları ve sınırları ortadan kaldırarak, bolluğun hayatınıza girmesine izin vermektir.

Daha önce de söylediğimiz gibi; Zenginliğin tek türü, Paranın bolluğu değildir. (Para=Zenginlik demek değildir) Gerçi para, zenginliğin türleri arasında en çok aranılan ve peşinden koşulan bir türdür.  Şimdi, öncelikle finansal bolluğu yaratmak üzerine odaklanacak olmamıza rağmen, lütfen şunu da unutmayın. Bolluğun her türünü yaratabilmeniz, sadece yeteneğinizi geliştirmeniz açısından harika bir şey değil, aynı zamanda yaratıcı bir Varlık olarak sizin, ilahi hakkınızdır.

Şimdi de, parasal kazanç bolluğu yaratma konusunda, kitlesel kolektif bilinçte hala daha devam eden, en yaygın korkuların bazılarından bahsedeceğiz. Örneğin yoksulluk korkusu, layık olmama duygusu, aynı anda hem zengin hem de ruhsal olunamayacağına inanmak gibi korkular ve inanışlar, en önde gelenlerden bazılarıdır.  Hangi milliyet, kültür, ırk ve inanç sistemi olursa olsun, bu gibi korkular Dünya’nızdaki herkeste bulunmaktadır.

Gelin, bu kaygıları kısaca ele alalım. Ve yine, defalarca söylediğimizi tekrarlayalım.  Hem yoksulluktan korkup, hem de aynı zamanda zenginliği kendinize çekemezsiniz. Enerjinizi en fazla hangi inancınıza veriyorsanız, gerçekliğinize en başarılı bir şekilde onu çekiyorsunuz demektir. Sizler, tamamen enerjiden oluşan bir Evrende yaşıyorsunuz. Ve siz kendiniz, enerjisiniz.

Evren’in zenginliği sonsuzdur ve bu nedenle enerji asla “tükenemez”. Oluşturmak istediğiniz her ne ise, tamamen size kalmıştır. Yani; İçinde varlığınızı sürdürdüğünüz Evren, sonsuz zengindir. İster az bir şeye sahip olmayı isteyin, ister çok. Bu hiç fark etmez.

Bunları söyledikten sonra, şunu da size temin edelim; Kendiniz için bolluk ve bereketi yaratma isteğiniz, başkalarının kendileri için bolluğu yaratma becerisini, hiçbir şekilde engellemez. (Başkalarının hakkını ellerinden almanız mümkün değildir.)

Bunun yanı sıra, geçmişin pişmanlıklarına ve kabahatlerine takılı kalmış olduklarından dolayı, arzuladıkları bolluğa bir şekilde layık olmadıklarından korktukları için,  gerçekten zenginliği hak edip etmediklerini sorgulayan birçok kişi de var.

Önce şunu açıklığa kavuşturalım; Bolluk ve bereket,  kimin hak edip, kimin etmediği hususuna dayalı olarak yaratılmaz.  Elbette bolluk içinde yaşamayan, ama bolluğu daha çok hak eden milyonlarca Varlık vardır. Bolluk, sizlerin inançlarınızla, niyetlerinizle ve beklentilerinizle yaratılır.

Dünya’nızda hala daha, maddi zenginlikten ziyade, yoksulluk içinde yaşamanın daha ruhani olduğuna inanan birçok kişi var. Biz bu inanca gülüyoruz. Unutmayın! Sizler, fiziksel bedenlenmeyi seçmiş olan İlahi Varlıklarsınız ve İlahi bir Varlık olarak da, daima sonsuz zenginliğe ortak olacaksınız.

Sıklıkla karşılaştığımız bir yanlış anlaşılma da, maddi zenginliğin bir şekilde ruhsal büyümeyi olumsuz etkileyeceğine dair, bir inancın olduğudur.  Zenginliği fiziksel gerçekliğinize çekmek istemeniz sizi, bolluğu ve bereketi bloke ederek yoksulluğu deneyimlemeyi seçen birisinden daha “az ruhani” bir kişi yapmaz.

Ruhsallık, kazanabileceğiniz ya da kaybedebileceğiniz herhangi bir şey değildir. O zaten sizsiniz. Geçici olarak tanrısallığınızı unutmuş olmanıza rağmen, sizin ruhsallığınız ebedidir.

Dolayısıyla , “Bolluğu deneyimlemek yerine, kendinizi maddi zenginlikten mahrum bırakmanız daha ruhanidir” gibi bir cümle söylemek,  şunu söylemekle neredeyse eşdeğer olacaktır; “Sağlığın bolluğunu deneyimlemek yerine, hastalığın bolluğunu deneyimlemek daha ruhanidir”. Eminiz böyle bir cümleyi birçoğunuz,  çok saçma olarak adlandıracaktır. Buna rağmen hala daha bazıları, maddi bolluğun ilahi hakları olduğu inancını kabullenmenin zor olduğunu düşünüyorlar.

Şayet sizin arzunuz, yoksulluk içinde yaşamak ise, o zaman tabii ki sizi destekleriz. Şayet bolluk içinde yaşamayı istiyorsanız, bunu yaratmanız için de sizi destekleriz.  Her iki seçiminizi de “hata” olarak görmeyiz. Çünkü her iki seçim de nihayetinde, ruhunuzu olgunlaştırmasıyla sonuçlanacaktır. Buna rağmen, ruhsal bir gelişime sahip olmanız için, sanki bolluktan kendinizi mahrum etmeniz ve yoksul bir hayat yaşamanız gerektiğini hissetmenizi istemiyoruz.

Sizler yaratıcı Varlıklarsınız ve deneyimlemek istediğiniz her şeyi yaratmakta özgürsünüz. Her biriniz hiç şüphesiz, her türlü bolluğa ve berekete layık olan ve bunları da yaratma kabiliyeti bulunan İlahi yaratıcı Varlıklarsınız. Sizler, Sevgi, Enerji, Sağlık, Para, Dost, Barış ve Mutluluk bolluğu içinde olmanız için tasarlandınız.

Şimdi isterseniz sizlere, belirli bir şeyin bolluğu yerine, her türlü bolluğu yaşamınıza nasıl davet edeceğiniz konusunda, tavsiyede bulunmak istiyoruz.  Yani dikkatinizi özellikle,  gelirlerinize, maaşınıza, müşterilerinize, iş ilişkilerinize vererek, onların bolluğunun yaşamınıza nasıl akacağı konusunda değil. Çünkü zaten bunu yaptığınızda, yaşamınıza başka bir şekilde gelecek olan bolluğun sonsuz akışını, engellemiş olursunuz.

Evren’in bolluğu ve bereketi sonsuzdur ve daima hizmet etmek için çabalar. Bolluğun ve bereketin size gelebilmesi için, kalbinizin tüm olasılıklara açık olmasına izin verin. Bu olasılık belki bir armağanla, belki bir fikirle ortaya çıkabilir. Belki hiç tanımadığınız birisi aracılığı ile belki de ticarete atılmak şeklinde olabilir.  Arzuladıklarınızın tümünü yaratabilmeniz için, sonsuz yöntem vardır.

Eğer size artık daha fazla hizmet etmeyen inançlara tutunduğunuzu fark ederseniz, bizi çağırmanızı öneririz. Ve biz de sizi sınırlayan bu inançları, içinizdeki ilahi varlığı destekleyen bir inanca dönüştürmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Ancak inançlarınızı, sizin adınıza değiştiremeyeceğimizi, unutmayın. Fakat şayet isterseniz, her türlü (olumsuz) inancınızı nasıl kolaylıkla salıvereceğinizi, memnuniyetle sizlere hatırlatırız.

Sizlere yeni bir şey öğretmediğimizi bilmenizi isteriz. Tam tersi, içinizde zaten bildiğiniz şeyleri size hatırlatıyoruz. Umarız bir şekilde size yardımcı olmuşuzdur.

Sevgi ve Işık ile…

Bizler, sizlerin Melek Rehberleriniz

İngilizce telif hakkı Taryn Crimi’ye aittir. Mor Alev Dostu tarafından tercümesi yapılmıştır.


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

  1. Merhaba Mor Alev , ben tüm finansal bolluk ile ilgili çalışmaları yapmama rağmen ;bir seneye yakın süredir iş bulamadım ve parasal özgürlüğümü de kazanamadım ,şifa çalışmasına da katıldım bireysel .İlahi zamanlama ,yaşam dersi vs.hepsine tekamül ettim ama artık nedir çözemedim .Yaratıcı ne kadar neyi veriyorsa onunla yetinmemiz gerekiyor herhalde.Çünki milyonlarca insan Dünyada açlık içinde ,o zaman onlar da mı yardım istemeği bilmiyor veya bu enerjileri kullanmasını bilmiyor.Ben artık neyin doğru olduğuna açıkcası bilemiyorum.Yazılarınız haketen çok umut verici ama somut hiçbirşey malesef ben yaşamadım.

    Beğen

    1. Sevgili Şerife, olabilir. Bu çalışmalar sizi belli bir enerjiye yükseltmiyorsa bence teslimiyeti deneyin. Bırakın, her şey oluruna varsın. Çünkü siz bütün bu çalışmaları bir amaç için yapıyorsunuz, bu amaç anladığım kadarıyla iş bulmak ve mutlu olmak sanırım. Bazen tek ama tek yapmamız gereken şey, sebebi, motivasyonu hepsini salıvermektir. Size umutsuzca evde oturun bir şey yapmayın demiyorum, ama umutsuzca enerji çalışmanın da bir faydası yok diyorum. Çünkü umutsuzca enerji çalışıp, dua edip bunun sonunda bana harika bir iş teklifi gelecek demek, sadece umutsuzluk enerjisi yayar. Oysa ki biz pozitif enerji yayıp pozitif sonuçlara varmak istiyoruz. Enerjinizi yükseltmenin yollarından biri (ki bence en iyi yolu) ne geçmişi, ne de geleceği düşünmemek ve anı yaşamaktır. Bu bir kırılma noktasıdır. Bu kırılma noktası birden bire kapıları açar. Ben enerji çalışıp bereketini inanılmaz derecede yükselten insanlar da tanıdım, endişeye tutunmaktan bitap düştüğü anda her şeyi salıveren ve o anda istedikleri her bir şey teker teker önüne gelen insanlar da tanıdım. Sevgiye odaklanın, sadece sevdiğiniz küçük şeyleri yapın, bunlar son derece basit şeyler olabilir, bir bardak çay içip pencereden sokağı seyretmek gibi, ama enerjinizi yükseltir. Anı yaşamanızı sağlar. Ek olarak şunu da söylemek istiyorum. Evren sizi mesleğinizi değiştirmeye zorluyor olabilir. Bir de bu ihtimali göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Umarım mutlu haberlerinizi çok yakında alırım. Sevgilerimle…

      Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.