Günün Melek Kartı – Yönetim Tanrı’da

Emerald river, Soča, Slovenia

Bu durumla ilgili aklınıza takılan bütün detayları Tanrı düzenliyor

Arkadaşlar, kartın başlığı ne derse desin on üç aydır bütün kartlar ve enerjiler bizi tek bir yöne doğru çeviriyor: Güvenin, salıverin, korkmayın! Mesajların özü kesinlikle değişmiyor. Bugün Michael (Mikail) destesini elime aldım ve Michael kendisini de ortaya koymuyor, “Doğrudan Yaratan bu işle ilgileniyor, artık endişe etmeyi bırakın” diyor.

Ufak bir egzersiz yapalım. Bir düşünün, örneğin meleklerin dün üzerine eğildiği bolluk ve bereket ya da para konusunda artık endişe etmezseniz ne kadar çok rahatlarsınız… Bazı çok endişeli arkadaşlar için adeta yeni bir doğuş gibi olur. Bunu bir deneyin. Bir nefeste atın endişeleri, o birkaç dakika hiç bolluk endişeniz olmadığını düşünün. Endişenizin binlerce yıl yaşanmış Kali Yuga’dan kalma bir alışkanlık olduğunu, diğer yaşamlarınızda büyük fakirlikler yaşamış olabileceğinizi, yoksulluk korkusunun sadece ruhunuzdaki tortulardan ibaret olduğunu bir seferliğine kabul edin. Sadece bu sabah için, sadece bu yazıyı okuduğunuz sürede, takıntınızın gittiğini hissedin. Onun arkasından bakın ve ona teşekkür edin. Şimdi nasılsınız? Rahatlamış? Umutlu? Güler yüzlü? Sevecen? ÖZGÜR? Lütfen birkaç dakika o ruh halinde kalın. Çünkü bu enerji frekansı kendine eş olayları çeker. Durum bu kadar basit. (Bu egzersizi sizi engellediğini düşündüğünüz tüm kavramlar için yapabilirsiniz, sadece bolluk için değil)

Peki, takıntılarımızı, zararlı inanışlarımızı, korkularımızı, köhnemiş alışkanlıklarımızı bırakınca ne olacak? Merak etmeyin, boşlukta kalmayacağız, çünkü yapılması gereken pek çok iş bizi bekliyor. Cesaretle hayata atılın. Merak etmeyin. Yaratan size burada, bu kartla garanti ediyor. “Ben bu işin başındayım” diyor. Onun sizi tanımaması, bilmemesi, sevmemesi mümkün mü? O zaman neden şüphe ediyorsunuz?

Bu kart diyor ki; bu durumun gittiği bir doğal yol var ve bu işin başında da Tanrı. Artık akışa karşı savaş vermeyi bırakın. Şu anda her şeyin doğru yolda ilerlediğine güvenmek sizin için her şeyden önemli.

  • Dualarınız duyuldu ve cevaplandı.
  • Endişelerinizi geride bırakın.
  • Mucizevi çözümler yolda.
  • Yardım isteyin ve önerildiğinde kabul edin.
  • Hayatın keyfini çıkarın, çünkü size sorun olarak görünen her şeyin çaresine Yaratan bakıyor.

Bugün Michael bize kısa bir dua veriyor:

“Sevgili Tanrım, bu konunun çözülmesi ve ilgili herkesin ve her şeyin şifalanması için senin bilgeliğine ve sonsuz sevgine güvenmek ve inanmak istiyorum. Lütfen bu durumu salıvermeme, sana ve kendime güvenmeme yardım et. Şüphe artık bu vücutta yaşamıyor. Teşekkürler!” 

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/