Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu – 12 Temmuz Süper Dolunayı Oğlak Burcunda

super full moon artArkadaşlar, genelde ayın enerjilerini özetleyen bir astroloji-enerji-öngörü yazısı yazdığımı biliyorsunuz. Bu ay şu ana kadar böyle bir yazı yazmadım çünkü enerjiler çok karışık ve her şey geçen gün yayınladığım Yaz Gündönümü yazısı ile tarif ettiğim gibi büyük değişimden önce son bir Büyük Temizlik üzerine odaklanmış halde.

Astrologlar da bu ayın ne getireceği konusunda hemfikir değiller, her biri farklı bir yönden Temmuz 2014’e bakıyor. Ancak hepimizin anlaştığı tek nokta şu: Temmuz ayından sonra 2014 enerjilerinde büyük bir farklılık olacak. Yani şimdiye kadar yaşadığımız temalar bir kenara çekilecek ve hızla “bir şeyler yapmaya, bir şeyleri değiştirmeye” başlayacağız. O yüzden bence bugün saat 14.15 de gerçekleşecek olan Dolunay ve Büyük Kare Açı önemli.

Dolunay Oğlak burcunda, Güneş Yengeçte; Oğlak toprak, Yengeç su; Oğlak fiziksel, mali, dış dünya ile ilgili güvenliği temsil ediyor, Yengeç ruhsal, duygusal, ailevi güvenliği temsil ediyor. Bir zıtlığı burada görüyoruz.

Sonra resmi büyüttüğümüzde, Dolunayın yalnız olmadığını kendi düğümleriyle kare açıda olduğunu, Plüton, Jüpiter, Mars ve Uranüs’ün bu düğümlerle Büyük Kare Açı oluşturduğunu anlıyoruz. Bu açılar neredeyse bir senedir devam ediyor ve artık buradaki görevi sonlandırmanın, bunu bitirmenin vakti geliyor. Bir sevgili astrolog dostumun söylediğine göre Temmuz’un ikinci yarısından sonra daha rahat, baskısı nispeten daha az bir döneme giriyoruz.

Peki bu enerjiler bugün ve önümüzdeki günler için ne söylüyor?

Bu dönemde “güvenlik”, “kendini güvende hissetmek” ve özellikle de “özgüven eksikliği” öne çıkıyor. Bu konularda içimizdeki bütün negatif inanışları, korkuları ve endişeleri arındırıp, dönüştürüp salıvermeliyiz. Bana özgüven ve korkular hakkında çok mesajlar yazıyorsunuz, ben ise neredeyse son 3 haftadır korkuları, negatif inanışları salıvermek konusunda yazıyorum. Arkadaşlar, lütfen o yazılara bir göz atın. Çok çeşitli metotlar verildi bize, lütfen onları kullanın. “Benim istediğim para, özgüven ve güvenlik hissi sonra parayla gelir” demeyin bana lütfen, çünkü bunların hepsi birbirine bağlı şeyler. Para belli bir güvenlik hissi getirir, oysa siz kendinize güvenirseniz otomatikman o enerjiye eş para ve diğer her güzel şeyi kendinize çekersiniz.

İkinci önemli konu ise aynı dünkü günün melek kartı gibi “karma temizliği“. Özellikle kuzey ve güney ay düğümleriyle kare açı yapan Dolunay bizi bu konuda aydınlatıyor. Yine başrolde negatif duygu, anı ve negatif ilişkilere “VERDİĞİ DERSLER İÇİN TEŞEKKÜR ETMEK, KENDİMİZİ VE DİĞER OYUNCULARI AFFETMEK VE SALIVERMEK” var.

Üçüncü önemli konu ise ailemiz, aile ilişkilerimiz. Jüpiter Yengeç burcunda kalarak bize bir yıldır bu konuda yardım ediyordu. Artık aile sorunlarını bitirmenin, barışın ve affetmenin zamanı geldi de geçiyor. Aile sorunlarınızı sevgi, anlayış ve hoşgörü ile Jüpiter önümüzdeki hafta Aslan’a geçmeden halledin. Size ikizlerdeki yolculuğunu sürdüren Venüs ve onunla üçgen açı yapan Terazi’deki Mars yardımcı olacaktır.

Tom Lescher diyor ki, “Artık şu temizliği bitirin. Yarım kalmış işlerinizi toparlayın. O dolabı boşaltıp yeni şeylere hazırlanın. Sizi önemle şuna teşvik ediyorum: O telefonu alın ve eski çözülmemiş konuları uzlaşmayla halledin, durum ne olursa olsun kendi sorumluluğunuzu da kabul edin. O insanlarla her gün yaşamak zorunda değilsiniz, ama artık kapanmamış eski defter kalmasın. İnanın içiniz huzurla dolacak.”

Bu gecenin güzel Dolunay ışığında neleri salıvermeniz gerektiğini kalbinize sorun, onu özgüven, aile ve karma temizliği için kullanın. Gerçekler kapalı kapıları açar ve sizi özgür kılar! Bu enerjinin etkileri Çarşamba gününe kadar sürecek. Hepinize bol şans dilerim.

Mor Alev

 
Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

2 comments

    1. Sevgili Nazan, içinizden ne geliyorsa onu yapın. Salıvermek, aile sorunlarını çözmek konuları zaten mesajda yazılı. Gelecek doğum gününüz kutlu olsun!

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.