Lakshmi: Bolluk ve Bereket Akıyor…

lakshmiArkadaşlar, Lakshmi bu mesajda daha fazlasına sahip olmak için bütün dünyevi şeylerin gitme zorunluluğuna değinmiş. Bununla tam ortasında bulunduğumuz “Büyük Temizlik” ve “Arınma” enerjilerinden bahsediyor

Kendimizi etrafımıza kurduğumuz yalancı “güven” kafeslerinden kurtarmanın, korkuları ve tırnaklarımızla mücadele ederek tutunduğumuz şeyleri geride bırakmanın tam zamanı. Çünkü o şeylerden çok daha iyisi gelecek. Bugünkü Dolunay yazısında da aynı şeylere dokunduk. O yüzden bu mesajı birkaç gün bekletip bugün yayınlıyorum.

Bu güzel mesaja aşağıda (sanırım 10 gündür kulaklarımda çınlayan) bir şarkıyı ekliyorum. Çünkü bu şarkı hem yaşadığımız zamanları ve salıvermek arzusunu, hem de İndigo ruhunu mükemmel birleştiriyor. Ama önce Lakshmi’nin kısa mesajını okuyun. Mor Alev Dostuna bu çeviriyi yaptığı ve Fran Zepeda’ya da paylaştığı için çok teşekkür ederim. Orijinal İngilizcesini okumak isterseniz buraya tıklayın.

Mesajı alan kişinin (Fran Zepeda) özel notu:

Birkaç gece önce, birden uykumdan uyandım ve karşımda, burada kullandığım resme benzer bir Varlık buldum. Bu Varlık, Hindu Bolluk ve Bereket Tanrıçası Lakshmi idi. Kendisine, neden burada olduğunu sorduğumda, sorumu aşağıdaki mesajla yanıtladı. Aslında bu mesajın, bana özel olduğunu söyledi ama sizler de bu mesajı yararlı bulabilirsiniz diye, hepinizle paylaşıyorum.

Lakshmi’den mesaj;

Aradığınız tüm hazineler içinizde, Sevgililer. Örneğin, içinizde zaten var olan Neşe ve Sevinci uyandırmak için, bugün buradayım. İçinizdeki Sevinci ve Neşe’yi bulun. Onların gerçekten içinizde var olduğunu size göstermek için geldim.

Bu hazineleri somutlaştırmaya başlayın artık, Sevgililer. Çünkü o hazineler orada duruyorlar.

Ancak onları sadece sevecen ve yumuşak bir kalple bulabilirsiniz. Onları ayaklarınızla çiğnememeniz için, çok hassas davranın.

Evet, içinizde somutlaştırılmayı bekleyen hazineler olduğunu iddia ediyorum. Buna inanın. Ve onlar da o zaman somutlaşacaktır. Ama önce, bütün dünyevi şeylerin gitmesine izin vermelisiniz ki, bu hazineler (içinizde) tekrar ortaya çıksınlar.

Gerçekten de herkesin rızkı gözetilir. Buna inanın!  (İstediğiniz her şeye zaten sahip olduğunuza inanın ve o şekilde hareket edin).

Bunu, kalbinizin derinliklerinden hayal edin ve öyle de olacaktır. Hepinizde, tezahür etme (oluşturma) yeteneğinin var olduğuna dair, sizleri ikna etmek için buradayım. Yardım etmem için, beni çağırın.

Fazla uğraşmanıza bile gerek yok. Bırakın bu yeteneğiniz sadece içinizde hayata geçsin. Ve öyle de olacaktır.

Peki, hangi dileğinizi somutlaştırmak istiyorsunuz, Sevgililer?

Öncelikle rahat olun ve kendinizi fazla zorlamayın. Sadece elinizden geldiği kadarını yapın. Fazlasını yapmak için çabalamayın. Onun yerine, ihtiyacınız olan her şeye zaten yeterince sahip olduğunuzu derinden hissederek ve bilerek sakinleşin.

Artık hayallerinizi öteye taşıyabilirsiniz. Kendinize nazik davranın. Merak etmeyin, her şey güzel olacaktır.

Ben buraya, kendinizi olduğunuz gibi kabul etmenizi, bu halinizle mükemmel olduğunuzu bilmenizi ve kendinizle barışık olmanızı teşvik etmek için geldim.

Bolluk ve Bereket ile birlikte akın… Bolluk ve Bereket akıyor…

Endişelenmeyin… Hepinize yetecek kadar var. Artık bu akışta kalın. Bundan emin olarak, refaha kavuşun.

One Republic – Counting Stars

Lakshmi’ye kalpten teşekkürler. Bu şarkıyı sizlerle paylaşmak istememin nedeni, toplum tarafından yetiştirilip büyütülen ve  toplum baskısı ile ana akım medya tarafından yönetilen egosuna veda eden bir İndigonun şarkısı olması. Bazı sanat eserleri kesinlikle Yüksek benliklerin rehberliğinde yaratılıyor, bence bu da öyle.  Tamamını tercüme etmeyeceğim, ancak şu seçtiğim sözleri çok dikkatimi çekiyor:

Olabileceğimiz şeyleri hayal ettikçe uykularım kaçıyor
Ben, bana öğretilenleri yapıyorum
Ama “doğru olanı yapmak” bana çok yanlış geliyor
“Yanlış olanı yapmak” çok doğru geliyor…
Beni boğan her şey daha çok uçmayı istememi sağlıyor
Beni öldüren her şey daha da canlı hissetmemi sağlıyor (Burada egosu ve üzerine yapıştırılmış olan kimliğinin ölmesinden bahsediyor)
Çok dua ettim
Artık dolarları saymayacağım
Birlikte yıldızları sayacağız
O parayı al ve yanışını seyret
Nehre gömül (Nehir burada bence Sevgi Seli ve Lakshmi’nin bahsettiği akış)
Dersleri öğrendik!
 

Dans etmek her zamanki gibi serbest!

 
 
Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/