Günün Melek Kartı – Geçmiş Yaşamların Etkisi

geneology treeBu durumun temeli geçmiş yaşamlarınızın birinden kaynaklanıyor. Hatırlamak, öğrenmek, şifalandırmak ve serbest bırakmak için meleklerinizden yardım isteyin

Arkadaşlar, bugün ve yarın gökyüzünde yeni bir büyük kare açı oluşuyor. Nisan ayındaki büyük kare açı ve yaz gündönümü enerjileri gibi arınmamıza yardımcı olmak için gelen bu kare açının zirvede olduğu gün bu kart geri geliyor. Biraz önce kontrol ettim, bu kart sadece bir sefer daha çıkmış, o da Nisan büyük kare açısının olduğu gün! Hiçbir şey tesadüf olmadığına göre bu kare açıların tamamen karma ve geçmiş yaşamlarla ilgili olduğuna inandım. Haftalardır salıvermek konusunda yazıyorum, lütfen yardım için eski yazılara gidin, özellikle yaz gündönümü etkileri yazısı yardımcı olacaktır. Bağlarınızı Michael’la kesmeyi, Mor Alev enerjisini kullanmayı unutmayın. Kartımız diyor ki:

Şu anda aklınızda olan durumu geçmiş hayatlarınızdan birinde olan deneyimler ve duygular etkiliyor. Geçmiş hayatlarınızda çok hak ederek kazanmış olduğunuz bilgeliğiniz var. Sezgilerinizi ve altıncı hissinizi dinleyerek, o bilgeliğin günümüzdeki durumu yönlendirmesine izin verin. O sezgisel dürtüler eski yaşamlarınızda kazandığınız bilgilerin bir sonucudur- onlara güvenin!

Bu dönemde geçmiş yaşamlarınızdan gelen kişiler kendilerini size tanıtacaklar. Onların arasında İkiz Alevleriniz, Ruh Dostlarınız ve Ruh Ailenizden bireyler olabilir. Bu kişilerin hepsiyle karmik bağlarınız var. Geçmiş hayatlarınızda onlarla olan ilişkileriniz acılı olmuş olabilir, ancak bu sizin o karmayı dengeleme, kısır döngüyü kırma ve yeniden, tekrar tekrar aynı şeyleri yaşama sıkıntısından kurtulma şansınız. İsmi “Tanrı’nın Sırları” anlamına gelen Baş Melek Raziel size yardım etmek istiyor. Raziel özellikle geçmiş yaşam anılarını anlayıp sindirmenize ve temizlemenize yardımcı olur. Raziel diyor ki:

Sessiz bir yerde kendinize birkaç dakika ayırın. Şunları içinizden ya da yüksek sesle söyleyin:

“Baş Melek Raziel, seni yardıma çağırıyorum. Lütfen beni geçmiş yaşam deneyimlerime ve ilişkilerime yönlendirip şifalandırarak (durum ya da sorunuzu açıklayın) ile ilgili anlayışımı arttır. Bu durumla ilgili herkesin tüm zaman yönlerindeki karmalarını dengeleyerek bana yardım etmeni rica ediyorum. Raziel, lütfen derinlerde gömülü olan tüm acıları açığa çıkarıp şifalandırmama ve serbest bırakmama yardım et. Raziel ve Tanrım çok teşekkürler!”

Bunları söylerken ürperip titreyebilirsiniz. Bu sadece serbest bırakmanın ve kurtulmanın işaretidir. Gözyaşları ise büyük temizliği gösterir. Bir geçmiş yaşam terapistine de gidebilir ve bu konuda daha derin bir çalışma yapabilirsiniz. Benim yönettiğim geçmiş yaşam seanslarıyla ilgili bilgileri bu bağlantıda bulabilirsiniz.

Teşekkürler Raziel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. Merhaba sevgililer,
    Bugün nişanlım eve geldi ve gece rüyasında beni geçmişimden gelen bi erkeğin alıp götürdüğünü kavga edip ayrıldığımızı gördüğünü söyleyerek beni evden kovdu :)) meleklerime ve tanrıma şükran doluyum hemen bu kartı imdadıma yetiştirdi ve rüyayı aydinlatti 🙂 anlattığım saçmalıkta ve tuhaf olaylar oluyor gercekten ama demek sonuna yaklastik ki komik bulabiliyor veya öfke fırtınasına kapılıp eski yöntemlerle kötüyü beter yapmayarak sevgiye artık daha hızlı ve çabuk donebiliyoruz.
    Sevgilerimle 😉

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.