Hafta Sonu için Melek Kartı – İsteyin

Joshua Tree National Park, California

Biz pek çok everensel yasa ile yönetiliyoruz, bunlardan biri de sizin kendi seçimlerinizi yapmanızı ve kararlarınızı vermenizi sağlayan “Özgür İrade” yasası. Biz sabırla sizin bizden yardım istemenizi bekliyoruz.

Bu kart herşeyi tek başına yapmak zorunda olmadığınızı ama çoğu zaman meleklerden yardım istemeyi unuttuğunuzu söylüyor. Melekler hayatınızın tüm alanlarında size yardım edebilirler. Size en önemsiz gelen konulardan en çözülmez görünen sorunlara yardım isteyin. Melekler hem sorun çözümü üzerinde çalışacaklar hem de size yeni fikirler, cesaret, inanç, özgüven ve netlik verecekler. Tüm maddi ihtiyaçlarınız için de yardım isteyin, para, zaman, sağlık ve canlılık gibi… Bu kart günlük yaşamımızda şu anlamlara gelebilir:

 • Şikayet edeceğinize yardım isteyin.
 • İhtiyacınız olan her şeyi isteyebilirsiniz.
 • Hayatınızdaki insanlardan yardım isteyin
 • İşbölümü yapın
 • Size yardımcı olabilecek diğer kişileri işe alın
 • Ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun, meleklerden yardım isteyin

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Merhaba
  Özgür irade konusunda daha geniş paylaşımlarınız vardır mutlaka.Paylaşırsanız veya adrwsime gönderirseniz sevinirm.Daha sonra ben de kend itepitlerimi paylaşmayı düşünüyorum.
  Kader konusunda neler dersiniz. mesela.

  Beğen

  1. Sevgili Haluk, arşivlerden bütün eski yazılarıma ulaşabilirsiniz. Sadece sağ tepedeki arama kutusuna anahtar kelimeleri yazmanız yeterli.
   Bence hem özgür irade hem de sizin “kader” dediğiniz, benim yaşam planı dediğim kavram bu gezegendeki hayatımızı etkiliyor. Buraya belli görevler ve amaçlarla geliyoruz ve detaylı bir plan yapıyoruz. Her türlü olasılığı içeren bu plan her zaman bizim özgür irade ile yaptığımız seçimlerle tekrar tekrar şekilleniyor. Bunu ben bir ağacın dalları gibi uzanan yollar olarak düşünüyorum. Alacağımız dersler ve karma temizliği, kontratımız olan diğer ruhlar, vs bu plana dahil. Biz bazen tam ayrım noktasında yaptığımız seçimlerle daha karışık bir yola girebiliriz. O zaman plan da bir de-tour içeriyor ve ortaya bu dersler için yeni fırsat kapıları çıkıyor. Benim fırsat kapısı dediğim şeyi başkaları kısır döngü olarak görebilir ama olaylara bakış, tavır ve davranış değişikliği yaptığımızda görevin o kısmı tamamlanıyor. İşte burada tamamen özgür iradeyi harekette görüyoruz. Bu planı anlamak için bence astroloji büyük yardımcı (ben spiritüel astroloji ile çalışmayı seviyorum, 80-90ların astrolojisi şu anki enerjilere uymuyor, ama astrolog olmadığımı sadece bilgim olduğunu da söylemeliyim, bunu defalarca blogda da yazdım). Doğum haritası zayıf yönlerimiz, geliştirilmesi gereken yetenekler, karma, vs hakkında çok iyi bir blueprint veriyor. Onu okuyabilmek ise bizlere kalmış. Umarım bu kadar uzun bir konuda kısaca yazarak görüşlerimi iletebilmişimdir. Sevgilerimle…

   Beğen

 2. Bu sarkiyi cok anlamli ve mesaj icerikli buluyorum. Benim dilime dolandi, Butun Moralev takipcilerine de tavsiye ederim. Moralev’e sonsuz sevgilerimle.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.