Meditasyon: Para ile aranızdaki ilişkiyi düzeltmek

Vladimir Kush - What the Fish was Silent AboutArkadaşlar, size bir “Para” meditasyonu yayınlayacağıma dair söz vermiştim. Zamanlaması konusunda yanılmışım maalesef, Çilek Dolunayı portalından dolayı “para” meditasyonunu geciktirmem istendi ve en sonunda bugün yayınlamama izin var. Umarım Çilek Dolunayı enerjileri süresince “Sevgi Seli” meditasyonuna yeterince zaman ayırdınız. Çünkü aslında bütün bu çalışmalar birbirine bağlı ve özellikle SEVGİ her şeyi birbirine bağlayan tutkal; bereket, bolluk, sağlık ve mutluluğu gerçekleştiren ana enerji. Öyle olunca da sevgi ve onun bir varyasyonu olan şükran duyguları olmadan herhangi bir konuda olumlu sonuç almamıza imkan yok.

Belki eski enerjilerde yalan dolan ve negatif tavırlar kısa bir süreliğine işe yarıyordu ama içinde yüzdüğümüz yeni enerjilerde bu olası değil. Derhal beklenmedik bir noktadan negatif davranış ve düşüncelerin etkisini görüyoruz. İşte bunun için Baş Melek Gabriel’e (Cebrail) göre bolluk ve varlık içinde yaşamamız için PARAYI SEVMEMİZ ŞART! Bu meditasyon da para ile aranızdaki ilişkiyi düzeltip artık bu sevgiliye “sağlıklı” bir şekilde kavuşmanızı amaçlıyor. (Gabriel’in bolluk mesajı için buraya tıklayın)

Bu çalışma bana yukarıda bağlantısını verdiğim yazıyı okurken verildi. Hatta acilen verildi çünkü bir anda Gabriel, Michael (Mikail) ve Zadkiel yanımdaydı ve yazıyı okumayı bırakıp onların gösterdiği yolda ilerlemeye başladım. Sonuçlarını ise almaya başladım bile.

 1. Öncelikle 15-20 dakika kadar rahatsız edilmeyeceğiniz bir yere çekilin. Yanınızda bir kağıt ve kalem ve aynı zamanda bir bardak da su bulundurun. Bu çalışmayı yüzeysel düşüncelerle yapmanız bir fayda sağlamaz. Para ile ilgili en derin duygu, inanç ve düşüncelerinize ulaşmayı niyet edin.
 2. Anlayışınızı ve bilincinizi artırmak için suyu Kutsal Anne’nin Şeffaf Mavi enerjisi ile aktive edin. Sudan biraz için. Sonra çalışma boyunca ihtiyacınız olduğunda yine için. Suyu her içtiğinizde içinizden size netlik ve berraklık, şifa sağlayan su için şükran duymayı unutmayın.
 3. Önce Michael’ı çağırın ve sizi mavi ışık kalkanıyla bütün negatif dış etkenlere karşı korumasını ve bu çalışma boyunca gerçeği yalandan kılıcıyla ayırmasını isteyin. Bundan sonra aklınıza gelecek bütün fikirler sizin kalbinizden, yüksek benliğinizden, melekler ve yüksek ışık varlıklarından gelecektir.
 4. Para hakkındaki yanlış inanış, alışkanlık ve düşünceleri teşhis etmek: Burnunuzdan alıp verdiğiniz ağır ve derin nefeslerle kendinizi ve vücudunuzu rahatlatın. Ve “Ben parayı seviyorum” deyin. Bu cümle, bu ilan-ı aşk mutlaka içinizde bir şeyleri harekete geçirecektir. Bir takım yanlış inanışlar, bazı “ama” ile başlayan cümleler aklınıza gelecek. Bunları derhal yazın. Hatta bu adımı her türlü olumsuz inanış ortaya çıkana kadar tekrarlayın. Örnek verecek olursam ben “Parayı seviyorum” diyemedim. Onun yerine “Para harcamayı seviyorum” dedim. Sonra da buna dair bir sürü sebep saymaya başladım ki o sebepler aslında bahaneden başka şeyler değildi. Sizde çıkabilecek olası duygu ve düşünceler şunlar olabilir:
  1. Parayı seviyorum ama onun için çok çalıştığımdan dolayı bıktım artık (Buradaki yanlış inanış para için çok çalışmak gerektiğidir.)
  2. Parayı sevmiyorum, para sadece mutsuzluk ve çıkar ilişkileri getiriyor (Yanlış!)
  3. Ben parayı seviyorum ama o beni sevmiyor (Tamamen saçmalık, para bir kişi değil bir enerjidir)
  4. Parayı sevsem ne olacak, hiç gönlümden geçeni yapamıyorum ki (Para özgürlüğün bir kısmıdır, diğer kısmı ise sizin kendi gücünüzü elinize alıp kendi kararlarınızı vermenizde yatar)
  5. Ne yapsam rahat edecek kadar para kazanamıyorum çünkü gerekli eğitim, çevre, torpil,… vs bende yok. (Bu da bir başka yanlış inanış, parayı kendinize çekmek için aklınızdaki erişilmez kişi olmanıza gerek yok)
  6. Ve bir sürü başka inanışlar, düşünceler ortaya çıkar… Bunların hepsini not alın.
 5. Bağ kesmek: Michael’dan bu yanlış inanışlar, düşünceler ve engellerle aranızdaki negatif bağları kesmesini isteyin. Bu bağları zihin gözünüzle görebilir, vücudunuzun çeşitli yerlerinde baskı ya da karıncalanma olarak hissedebilirsiniz. Örneğin, kalp çakrası, solar pleksus, boğazınızdaki iletişim çakrası, kök çakranız ya da başınızda. Her yanlış düşüncenin bağını keserken biraz daha rahatlayacaksınız. Tamamen temizlendiğinizi hissettiğinizde bir sonraki adıma geçin.
 6. Özür dilemek: Şimdi Baş Melek Zadkiel’i çağırın. Zadkiel sadece Mor Alev meleği değil aynı zamanda affetmenin de meleğidir. Ondan kendinizden özür dilemek ve kendinizi affetmek için yardım isteyin. Ve para hakkındaki her negatif inanış ve düşünce için kendinizden özür dileyin. Çünkü sadece kendinize çektirdiniz. Sadece kendinize zararınız dokundu. Bu özür de kalpten gelmeli arkadaşlar.
 7. Affetmek: Bir sonraki adım kendini affetmektir. Kendinize “X” düşünceden dolayı seni affediyorum” deyin. Ve bunu her yanlış düşünce için defalarca tekrarlayabilirsiniz. Biliyorsunuz aslında hata diye bir şey yoktur. Hatalar sadece almamız gereken derslerdir. Vermiş olduğumuz kararları her zaman kendimizi ve diğerlerini mutlu etmek amacıyla alırız ve o zaman elimizde ne bilgi varsa onu kullanırız. O yüzden kendinizi affedin. Bu affetme ve affedilme duygusu size daha da büyük bir rahatlık getirene kadar devam edin.
 8. Salıvermek: Şimdi yine Zadkiel’e seslenin ve tüm yanlış inanışları, düşünceleri Mor Alev enerjisi ile olumlu inanış ve düşüncelere çevirmesini isteyin. Aynı zamanda sizi de Mor Alev enerjisi ile olabilecek en pozitif halinize dönüştürmesini isteyin. Mor Alev enerjisini zihin gözünüzle bir mor ışık ya da mor alev topları olarak görebilirsiniz. Dokunuşu serin ama çok güçlüdür. Yine bunu vücudunuzda hissetmeniz olası. Zadkiel ve grubundaki tüm mor alev melekleri sizin üzerinizde çalışırken tek tek yanlış inanışlarınıza seslenin “Siz görevinizi yaptınız, size artık ihtiyacım yok, size teşekkür ediyorum ve sizi Mor Alev enerjisine salıveriyorum” deyin. Daha da rahatlayacaksınız.
 9. Para ile olan yeni ilişkiniz: Şimdi Gabriel (Cebrail)’i çağırın. O zaten bu çalışmanın en başından beri yanınızda. Ondan sizi sevgi, şükran, mutluluk, neşe, bolluk, varlık, coşku ve cömertlikle doldurmasını isteyin. Gabriel’in altın renkli enerjisi ile sizi yıkadığını ve o enerjinin içinden üzerinize altın, platin ve gümüş zerrelerin saçıldığını görün. Gabriel’e şöyle söyleyin: “Ne zaman para hakkında biraz negatif düşünecek olsam lütfen yanıma gel ve beni sevgi ve şükran duygularıyla doldur.” Bundan sonra karşınıza çeşitli değişik fırsatlar çıkacak, aklınıza yeni olasılıklar gelmeye başlayacak. Onlara dikkat edin.
 10. Kendinize, Yüksek Benliğinize, Gabriel, Michael, Zadkiel, rehberleriniz ve şahsi koruyucu meleğinize ve elbette Tanrıya teşekkür ederek çalışmayı bitirin. Kalan suyunuzu için.

Sevgili Okuyucularım, para, bereket ve bolluk hakkında binlerce yıldır o kadar yanlış düşüncelerle doldurulduk ki bence bu çalışmayı birden fazla yapmanız gerekiyor. Bizler alışkanlıkların yaratıklarıyız, hemen alıştığımız eski düşünceler ve duyguların tuzağına düşebiliyoruz. Düşüncelerinizin bilincine varın. Onları kontrol edin. Bu çalışmayı tekrarlamak o eski şablonları değiştirmenize yardımcı olacaktır.

Mor Alev


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


 Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
https://moralev.com/