Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu – 13 Haziran Çilek Dolunayı

strawberry moonArkadaşlar, hızlanan enerjilerle birlikte “Çilek” Dolunayının enerjisinin etkisine girdik. Ben buraya çok sık gelen enerjiler için önemli diye yazıyorum ve bazen de aslında bundan bıkabileceğinizi düşünüyorum, ama 2013 size hızlı geldiyse, 2014’e ne demeli?

Evet, bu Dolunay da Yaz Gündönümünden hemen önce olduğu için de potansiyeli de çok yüksek enerjiler taşıyor. Dolunay sabah saat 07.12 de gerçekleşecek ama Dolunay meditasyonunuzu bu gece ve yarın gece yapabilirsiniz. Enerjiler Pazar gününe kadar geçerli olacak.

Aynı zamanda Güneşten gelen çifte X gücündeki patlama etkileri de Cuma günü dünyaya ulaşacak, devasa güçteki Güneş  ve Ay ışığının toplamıyla gizlenen gerçekleri çok net görmemiz olası. Bu enerjilerle özellikle üçüncü gözlerimizin çok daha fazla açılacağına inanıyorum. Dolunay Yay burcunda ve bildiğiniz gibi Yay da bir ateş burcu, yani ortam ışıl ışıl aydınlanacak. Buradaki anahtar nokta ise her yer aydınlanacağı için gerçek ne ise onu görebiliriz ve o gerçeklerin hepsi hoşumuza gitmeyebilir.

Ama onun yanında hoşumuza gidecek çok şeyi de göreceğimizden eminim. Çünkü, ayın 13’ü, Cuma günü ve Dolunay bir arada. Bundan sonra Cuma ve ayın 13’üne rast gelen bir Dolunay 2049 senesine kadar gerçekleşmeyecek. 13 Kutsal Feminen enerjisini taşır, Cuma gününün Tanrıçası ve Yıldızı Sevgi ve Aşk Yıldızı Venüs’tür.

Bütün yukarıdakilere ve diğer yıldızların dizilişine bakılırsa, genel olarak bilincimizde büyük bir zıplama yaşayacağımıza inanıyorum bu hafta sonu. Her “zıplama” gibi kendinizi biraz rahatsız hissedebilirsiniz, Dolunay etkisiyle duygular olduğundan daha yoğun görünebilir. Hemen duygulara kapılıp tepki vermeyin. Bekleyin. Hatta ay sonuna kadar bekleyin.

Kendinizi sevgide tutmaya özen gösterin ve Yeni Ayda ektiğiniz tohumları düşünün, hangileri filiz vermeye başladı? Meraklı İkizler etkisiyle pek çok yeni şey öğrenmiş olmalısınız, bunları iyice sindirdiniz mi? Peki Dolunay sayesinde hangi yeni bilgilere ulaşıyorsunuz? Ve şimdi en önemli soru: Bu bildiklerinizi bütün benliğiniz ve bilincinizle mi, yoksa sadece beyninizle mi biliyorsunuz? Bilincinize, kalbinize ve benliğinize önem verin. Bunu yapmanın tek yolu ise teslimiyettir. Ancak burada bahsettiğim, “bıktım, ne olacaksa olsun” tarzı bir teslimiyet değil, isteyerek ve umutla teslim olmak.

Benim önerim Kutsal Anne’nin ricasına uyarak bu gece ve yarın gece Sevgi Seli meditasyonu yapmanız.

Ve küçük bir bilgi: Haziran ortasındaki Dolunaya bir zamanlar bu zamanda çilek hasatı yapıldığı için bu isim verilmiş. Size harika bir Dolunay diliyorum!

Mor Alev

 
Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com