Kutsal Anne Hepimizi Sevgi Seline Çağırıyor

Wave - Trent MitchellArkadaşlar, bu çok önemli mesajı Kutsal Anne bize Linda Dillon aracılığıyla gönderiyor. Bildiğiniz gibi Sevgi Seli bizimle sadece belirli bir süre kalacak. Bu dönemde Sevgi Seli meditasyonunu yapmak sadece kendimize ve ailemize değil, bütün dünyaya yapabileceğimiz en büyük iyilik. Kutsal Anne bu şansı kullanmamızı bizden rica ediyor. Bu kısa mesajın altında Sevgi Seli meditasyonunun detaylarını veriyorum. Mor Alev Dostuna bu çeviri için çok teşekkürler.

Hepinizi her gece saat 22.00 de Sevgi Seli meditasyonuna bekliyorum. Eğer saat size uygun değilse, bize katılmak niyetiyle istediğiniz zaman meditasyonu yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi aslında “şimdi” den başka bir zaman yok!

Kutsal Anne:

Selamlar! Ben Mary (Meryem), Kutsal Anne, Evrensel Anne, Umudun Annesi, Değişimin Annesi,  Vefa, Sadakat ve İstikrarın Annesi, Sevginin Annesiyim. Sevgili çocuğum, benim mucizeler yaratabileceğime inanmıyor musun? Şayet inancın bu doğrultudaysa, o zaman o inancını ortadan silip süpürmenin zamanı gelmiştir. Tüm insanlığın inanç sistemindeki eksikliğin ortadan silinip süpürülmesinin zamanı gelmiştir.

Kıyıya gelmeniz için, sizlere sesleniyorum –  Sizleri, sevecen kollarımın mavi dalgalarına çağırıyorum.  *Sevgi Tsunami’sini her tarafa yaymanızı istiyorum. HER ZAMAN, dalgaları, rüzgârı, havayı ve Işığı ben yönettim. GAIA benim kutsal kızımdır. Onunla birlikte sizi, bu “Tsunami”ye davet ediyoruz. Belki siz bu Tsunami’yi, kendi gücünüzün ve kudretinizin farkına vardığınız, ona teslim olmayı öğrendiğiniz  “İlahi Sevgi” ya da “Sevgimizin gücü” olarak adlandırıyorsunuz. (*Sevgili Mor Alev bu Tsunami’yi çok doğru bir anlamda “Sevgi Seli” olarak adlandırdı. Tüm çevirilerde de Sevgi Seli olarak kullandık. Ancak buradaki cümlelerin içeriği gereği, Tsunami olarak bırakmak durumundaydım.)

Sevgililer, size şimdi benimle gelmeniz için el ediyorum. Gelecek yıl değil, önümüzdeki ay değil, şimdi gelin sizinle Sevgi’de buluşalım. Şimdi tereddüt etme zamanı değildir – Şimdi cesur olma, yiğit olma, hevesli, kararlı ve ilerleme güdüsüyle dolu olma zamanıdır. Şimdi, Sevgiyi yeniden canlandırma planımı Gezegende gerçekleştirmek için, yüksek oktavlı titreşimleri demirleme zamanıdır.

Siz ileri adım atmazsanız, kim atacak? Sizin adınıza kim konuşacak; Kim sizin adınıza yürüyecek; Sizin seçim yapabilme gücünüz üzerinde, kim hak iddia edecek? Bu görevlerinizden vazgeçmeyin. Bu önemli zamanda, geri durmayı seçmeyin.

Olaylara sadece gözlemci olduğunuz zamanlar vardı. Ama şimdi bu, o zamanlardan biri değil. Artık eylem zamandır; Yüzemeyeceğinizi düşünseniz bile, kalbiniz ve bilincinizle, dalgaların içinde ilerleme zamanıdır.

Sevgililer, sizler suda batamazsınız. Kanatlarınızı açın; Su kanatlarınızı açın ve benimle dalgaların üstünde süzülün. Su perileriyle ve şifacı yüksek Varlıklarla dans edin. Balinalar ve yunuslarla birlikte derinliklere dalın. Okyanusumun derinliklerinde kendi kadim Varlığınızla yürüyün. Bunu yapamayacaksınız diye korkmayın, Sevgililer. Bakış açınızı ve kalbinizi bu kadim korku ve şüpheyle gölgelemeyin.

Sizden rica ediyorum. Şu anda, benim olduğum gibi, Dalga olmak, Sevgi olmak, Değişim olmak için, bana katılın. Hakkınızı kullanın – Varlığınızın bütünü olmanız için; önceden yaptığınız seçiminizi gerçekleştirmek için, çağlar öncesinden size verdiğim hakkı kullanın.

Sizler şu anda GAIA’ya, yeniden uyanmak için geldiniz. Kalıpları yeniden oluşturmak için geldiniz; Yol göstericiler olmak için, özgür olmak için geldiniz. İşte şimdi tam zamanıdır. Eski prangalarınızdan kurtulun ve benimle gelin.

Kıyıya, sakin kutsal yerlere, dağların ve vadilerin enginliklerine, Işık Şehirlerine gelin. Gökyüzünüzün mavi okyanusuna, evet hatta kargaşa ortamlarına bile, benimle gelin. Özgürlüğünüzü elinize alın ve kendinizi Sevgi olarak ilan edin. Kalbimin kızları ve oğulları olduğunuz gerçekliğinizi ve bu kutsal Gezegende, Sevginin dışında başka hiçbir şeye yer olmadığını ilan edin. Sizi, (dünyevi) yuvanıza değil, Gaia’nın yuvasına, değerli içsel Benliğinizin yuvasına, parlayan yıldız Dünya’nın yuvasına dönmeniz için çağırıyoruz.

Sevgi Seli Meditasyonu:

Bacaklarınız hafif aralık sağlamca yere basmış şekilde ayakta durun. Mümkünse baş dönmesine karşı yanınızda tutunacak masa ya da sandalye gibi bir yer olsun. Bu meditasyonun başlangıcı da biraz değişik. Ellerinizi bir araya getirin ve parmak uçlarınız birbirine değsin, avuçlarınız değil. Bunun şeklini videoda görebilirsiniz. Derin ve yavaş nefeslerle kendinizi sakinleştirin ve aklınıza gelen düşüncelerin akmasına izin verin. Kendinizi hazır hissettiğinizde aşağıdaki çalışmaya başlayın.

 1. Dilinizi damağınıza vurarak bir klik sesi çıkarın. Bu ilk sesle kutsal kalbinize gidiyorsunuz. Kalbinizin içine yerleşin ve güzelliğini görün.
 2. Hazır hissettiğinizde ikinci bir klik sesi çıkarın. Baş melek Gabriel (Cebrail)      gelecek ve onunla birlikte kalbinizin içindeki altın spiral merdivenden yukarı uçmaya başlayın. Gabriel sizi sarmalayacak ve kendinizi bir sevgi kapsülündeymiş gibi hissedeceksiniz.
 3. Üçüncü ve son defa klik sesi çıkardığınızda 13. Oktava, Yaratan’ın hem dişi hem de erkek yönlerinin bir arada olduğu kata varmış olacaksınız. Kendinizi Kutsal Anne’nin, Kutsal Baba’nın ya da her ikisinin birden kucağına ulaşmış hissedeceksiniz. Burası Tanrı’nın kalbi. Şimdiye kadar hiç hissetmediğiniz bir sevgi, rahatlama ve derin bir mutluluk hissedeceksiniz.triflame
 4. Kalbinizdeki üçlü alevin parlak ve canlı bir şekilde yandığını görün. Bu üçlü alev (resmini yanda veriyorum) pembe, mavi ve altın rengidir.
 5. Şimdi kendinizi bir kumsalda düşünün. Denize karşı duruyorsunuz ve denizin muhteşem mavisini ve hafif dalgalarını görün. O güzel güneşli kumsalda denize doğru ilerleyin. Parmaklarınızın arasında kumu hissedin. Yüzünüzde ılık güneşi hissedin. Parmak uçlarınız suya değdiğinde ılık-serin denizi hissedin. Biraz daha ilerleyin.
 6. Nerede durmak istiyorsanız orada durun. Belki tamamen denize girersiniz, belki de su dizlerinize geldiğinde durmak istersiniz. Belki de okyanusun en derinlerine girmek istersiniz. Suyun içinde durduğunuz yer bu meditasyonu her yaptığınızda farklı olabilir. Ne kadar derine gittiğinizin de bir önemi yok. Sadece size o anda doğru gelen yerde durun yeter.
 7. Etrafınızda yosunlar, yunuslar ya da rengarenk balıklar, mercanlar görebilirsiniz. Kendinize burada olduğunuz ve bu vakti ayırdığınız için teşekkür edin. Yanınızda      Michael olabilir, ya da diğer baş melekler. Etrafınıza bakın, belki bu sevgi selini özümsemeye gelen diğer insanları da görebilirsiniz. Onlarla ya da meleklerle el tutuşabilirsiniz.
 8. Vücudunuzu ışık vücut ya da büyük bir enerji balonu olarak düşünün. Bu enerji alanı son derece geniş, yarı şeffaf ve geçirgen.
 9. Şimdi denizin içinde dalgaların size doğru geldiğini ve sizi yıkadığını      hissedin. İçinizdeki bütün tortuları, kumları, olumsuzlukları, hastalıkları, kötü alışkanlıkları, sevgiye dair olmayan her şeyi yıkıyor. Akıntının gel-gitini hissedin. Sevgi seli yumuşak dalgalar halinde önden girip arkadan çıkıyor. Ve her geldiğinde şifa veriyor, olumsuzu süpürüp gidiyor. Bütün hücrelerinizi temizliyor. Bütün varlığınızı saflaştırıyor.
 10. Siz bu enerjiyi kabul ettikçe onu dünyaya da demirliyorsunuz. Huzur ve barış geliyor. Bu pozisyonda istediğiniz kadar durabilirsiniz. Bu günlük yeterince enerji aldığınızı ve verdiğinizi hissettiğinizde yavaş yavaş meditasyondan çıkın. Kendinize, melekler, Kutsal Anne’ye ve Tanrı’ya teşekkür edin.

Bu kısa meditasyonu günlük alışkanlık haline getirin. Aşağıda Linda Dillon bu meditasyonu anlatıyor.

Her gün Sevgi Selinde görüşmek üzere,

Mor Alev

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

4 comments

 1. Merhaba , Mor Alev merhaba arkadaşlar. Dünkü sevgi seli meditasyonu mükemmeldi.Daha önce ki meditasyonlarda böyle bir deneyim yaşamamıştım, tarif etmesi çok güç gökyüzüne çıktım ,gezegenleri gezdim Eflatun ,yeşil spiral şeklinde kutup işıklarını gördüm.Üzerimde beyaz pelerin perilerin elinde olan asadan vardı. Denizde yüzdüm çok açıklara gittim kocaman beyaz bir gemi vardı.Rengarenk balıklarla denizin dibine daldım hazine sandığı vardı. Ben çok şey aldım kollarıma, boynuma , parmaklarıma yüzükler taktım ve denizden çıktım. Çok ilginçtir herzaman sevgiseli meditasyonunda deniz kenarına geldigimde ,denizin kenarında kocaman bir kaya olurdu ben onu geçemezdim bugün o kaya orda yoktu ve deniz alabildiğine laciverte yakın bir koyulukta idi. Yaşadığım deneyimin etkisini ve sevincini epey üzerimden atamadım . Sizlerle paylaşmak istedim.
  Sevgili Mor Alev bu yaşadığım normalmi? Bugünkü meditasyonu sabırsızlıkla bekliyorum.

  Not bu arada bende bilgisayarıma kavuştum yaza biliyorum artık iyi akşamlar:))

  Beğen

  1. Sevgili Nuray, harika bir meditasyon deneyimi yaşamışsınız. O gün taşıdığımız enerjilere, kendimizi teslim etmemize ve aldığımız ilerlemelere göre meditasyon deneyimlerimiz farklılık gösterebilir. Bir sonraki bunun kadar etkileyici olmayabilir ya da bundan çok daha muhteşem hisler yaşayabilirsiniz. Bence Sevgi Seli meditasyonunuz genel olarak her geçen gün daha da güçlenecektir, çünkü o kayanın temsil ettiği engelleri arkada bırakmış görünüyorsunuz. Aynı bugünkü kartın dediği gibi… Bravo size! Bu güzel deneyimler beni çok etkiliyor. Paylaştığınız için teşekkür ederim. Sevgilerimle..

   Beğen

 2. merhaba,ismim Arzu,yayınlarınız için teşekkür ederim.bir süredir takip ediyorum, sevgi seli meditasyonu yaptım dün gece ve birkaç gün once.kendimi iyi hissetiriyor fakat başımda çok güçlü ağrı oluyor bu normal midir.

  Beğen

  1. Sevgili Arzu, normaldir. Bu çok güçlü bir enerji ve alışık değilseniz sizi biraz sarsabilir. Dünkü melek kartında yazdığım gibi topraklanın, rahatlayacaksınız. Bir süre sonra da bu yan etkiyi hissetmeyeceksiniz. Sevgilerimle…

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.