Günün Melek Kartı – Taç Çakra

star childAklınıza gelen fikirleri önemseyin, çünkü onlar dualarınızın cevabı olarak gönderilen gerçek ilahi yönlendirmelerdir

Melekler sizin aklınıza gelen fikirlere güvenmenizi ve onları takip etmenizi öneriyorlar. İçinde bulunduğunuz durum hakkında aradığınız cevaplar kendi fikirlerinizde yatıyor. Siz zaten gerçeği ve atılacak en iyi adımları biliyorsunuz. Bu bilme hissine güvenin, harekete geçin. Fikirlerinizi onurlandırdığınızda evren de size ek yardımlar göndererek yardımcı olur.

Bu kart aynı zamanda sizin taç çakranızı temizleyip dengeleyerek  hakkınız olan evrensel bilinç ve bilgeliğe ulaşabileceğinizi hatırlatıyor. Fikirlerinizi ciddiye almadığınızda yavaş yavaş taç çakra kapanır. Her büyük fikrin hayal kurmakla başladığını ve sonra bunların muhteşem keşiflere dönüştüğünü hatırlayın.

Bugün Baş Melek Uriel yine bizimle ve bize şu duayı veriyor:

“Baş Melek Uriel, taç çakramı temizlemen ve dengelemen için seni çağırıyorum. Bana gelen fikirlere olan inancımı ve güvenimi güçlendirmeni rica ediyorum. İlahi olarak yönlendirilmiş bu fikirleri sorumluluk sahibi bir şekilde uygulamama yardım et. Teşekkürler Uriel. Teşekkürler Tanrım.”

Arkadaşlar, çok güçlü bir Dolunay yaşadık ve bunun bir bilinç zıplamasına neden olacağını yazmıştım. Şimdi o bilinç sıçramasına uyum sağlama ve o enerjileri asimile etme zamanı, çünkü bu hafta sonu Yaz Gündönümü sırasında Dolunay enerjilerinin devamı (ve bence birkaç kat daha güçlü hali) gelecek. Farkındaysanız, bu enerjiler hep dalgalar halinde geliyor ama hiç akım olmadığı zaman da yok ve enerji dalgaları fiziksel, ruhsal ve zihinsel açıdan sarsıcı olabiliyor. O yüzden çakra dengelemeye önem vermeli ve özellikle de dün bize tavsiye edildiği gibi topraklanmalıyız. Bunlar uzun uzun yapılacak şeyler değil, gözünüz korkmasın. Benim çakra dengelemem ve topraklamam sanırım toplam 10 dakika sürüyor. Ama bütün günü kurtarıyor.

Çakralar ve çakra dengeleme meditasyonları için lütfen Melek Enerjileri sayfasındaki bağlantıları kullanın.

Teşekkürler Uriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/