Günün Melek Kartı – Dışarıya Çıkın

picking daisiesStresten kurtulmak ve yeni, yaratıcı fikirler için dışarıya çıkın, temiz hava alın ve tabiatla bağlantı kurun

Doğa ile bağlantı kurduğunuzda hayatınızın ritmi evrensel kalp atışıyla senkronize olur. Bu şekilde sizin de doğal zamanlamanız iyileşir ve doğru zamanda doğru yerde olmaya başlarsınız. Tabiata çıkmak ruhunuzu yeniler ve enerji düzeyinizi yükseltir.

En başlarda kendinizi zorlamanız gerekse bile her gün dışarı çıkın. Tabiata çıktığınızda kokuları içinize çekmek, doğanın inanılmaz güzelliğini bir çim yaprağının ucundaki çiy damlasında, dev bir ağaçta, ya da bir yaban çiçeğinde görmek için vakit ayırın. Kendinizin de doğanın bir parçası olduğunuzu bilin. Siz de doğa gibi, Gaia gibi çok güzelsiniz.

Jophiel bize tabiatta doğal olarak düşük enerjilerden arındığımızı ve hayata bakış açımızın daha olumlu bir hale geldiğini hatırlatıyor. O her şeyin ve herkesin gerçek güzelliğini görür ve bizim de bu güzellikleri görmemize yardımcı olur. Onu gününüzde dışarı çıkmak için boşluklar ve fırsatlar yaratması için çağırabilirsiniz. Belki onun yardımıyla bir tabiat tatiline gidebilir ya da kendinize bir bahçe yaratabilirsiniz. Jophiel çok yönlü bir baş melektir ve onun enerjisi ile ilgili bütün bilgileri bu bağlantıda bulabilirsiniz. Bu mesaj dün yayınladığım Hilarion mesajı ile çok uyumlu, eğer okumadıysanız lütfen bir göz atın. Bu arada kendinizi sık sık topraklamayı da unutmayın arkadaşlar.

Teşekkürler Jophiel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/