Günün Melek Kartı – Şefkat ve Anlayış

daisy wall artDurumun düzelmesine yardımcı olmak için diğer kişinin bakış açısına şefkatle bakın

Arkadaşlar, bugün hem kişisel hayatımızda hem de daha geniş sosyal anlamda anlayış, hoşgörü ve merhamete çağırılıyoruz. Aklımız o kadar çok büyük ve çeşitli sorunlarla meşgulken gelen bu kartı görünce meleklere tekrar tekrar teşekkür etmeden duramadım. Sorunları çözmenin ne özel hayatımızda ne de toplumsal hayatta başka bir yolu yok. İçinizi ferah tutun, yapmanız gerekenleri yaparken bugün ve bundan sonraki günlerde merhamet duygusunu ön planda bulundurun. Bence bu kart önümüzdeki günler boyunca aklımızda kalması gereken bir nasihatler dizisi veriyor. Meleklerimiz diyor ki:

Bu anlaşmazlık diğer kişinin istekleri ve karakteri hakkındaki yargılamalardan dolayı ortaya çıktı. Durumu düzeltmek ve şifalandırmak için bu yargıların salıverilmesi gerekiyor. Birisini “iyi” ya da “kötü” olarak görmek yerine, şefkati içinizde hissedin ve bilin ki herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor. Birisine acıyacak yerde o insanın içindeki gücü ve Tanrısallığını görün. Böylece hem diğer kişinin hem de kendi içinizdeki İlahi Işığın ifade edilmesini, dışarıyı aydınlatmasını sağlarsınız.

Kendi gölgelerinizdeki bir şeyi diğer kişiye yansıtıyorsunuz. Onun için bu durum sizin bir ego sorununu da temizleyip geride bırakmanız için bir fırsattır. Şunu kendinize tekrarlayın:

Seni düşündüğümde sinirlenen parçamı salıvermeye hazırım.

Biz melekler durumu mucizevi bir şekilde düzeltmek için çalışıyoruz ki herkes birbirini affetsin, yargılamaları unutsun ve sorumlu bir şekilde davransın. Şefkat bu düğümü çözecek anahtardır.

Arkadaşlar, bu son aylar ve haftalarda sizlerle üç önemli enerji çalışması paylaşıp özellikle bu dönemde uygulamanızı rica etmiştim. Çok önemli günlerden geçiyoruz. Lütfen kendiniz ve sevdikleriniz için bunların hepsini ya da arasından birini uygulamaya devam edin: Sevgi Seli, Mor Alev ve Ülkemiz için Mavi Enerji Meditasyonları.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

4 comments

 1. Bugün ki Melek kartı tam benim sıkıntılarımı gidermem için gönderilmişti. Teşekkürler. Ayrıca 30 Mart akşamı mor sümbül soğanı ekillmesini önermişlerdi. Doğru mudur?

  Beğen

  1. Sevgili Suzi, mor sümbül soğanı konusunu bilmiyorum. Ama mor, eflatun ve mavinin tonlarındaki her şeye karşı bir zaafım olduğunu biliyorsunuz. 🙂 Sevgilerimle

   Beğen

 2. Ben sıkıntılarım yüzünden bu siteyi buldum.Ama sadece sıkıntı anında değil ”gercek benliğinizi” bulmak için tam bir dost site oldugunu anladım.Ve herkese tavsiye edip sizlere de tesekkur ederim..

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.