Muhteşem bir Zaman

Anda gerçekleşmekte olan geçişteki yerinizi anlamaya başlamanızın zamanı geldi.

Çok önemli bir rolünüz var; enerjiniz, sevginiz ve bütün bir benliğiniz yaratılmakta olan yeni dünyanın çalışan bir parçası. 

Bu sizi yük altında hissettirmek, aklınızı karıştırmak ya da korkutmak için iletilmiyor. 

Bunun sebebi sizi KİŞİSEL GÜCÜNÜZÜN getirdiği olasılıklar hakkında aydınlatmaktır. 

Her olumlu düşünce ve hareket, Yeryüzü aleminizin titreşimini artıran büyük ışığa içinizdeki İlahi Kıvılcımdan ışık ekliyor. Bu size çok önemsiz bir miktar gibi gelebilir, ancak milyonlarca ve milyonlarcanız aynı hedef için çalışıyor.

Şunu aklınızda tutun: Yalnız olmadığınızı bilin, beklenenden çok daha büyük bir hızla ilerliyorsunuz ve bu siz olmak için muhteşem bir zaman!

Yaratan

Jennifer Farley, thecreatorwritings.wordpress.com

Görsel: Ernesto Arrisueno

Büyük Anadolu Depremi: NASIL YARDIM EDEBİLİRİZ? Ve Sürdürülebilir Destek İhtiyacı. Görsele Tıklayın


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2023 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2023 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

3 comments

  1. Bu geçişin bütünün hayrına olmasını ve ilahi gücün ödülünü en güzel şekilde alabilmeyi diliyorum 🙏🙏

    Liked by 1 kişi

  2. Aklıma eski mesajlarda sürekli tekrarlanan “event” kelimesi geldi bunun belli bir olay olmayacağı sanırım belirtiliyordu ve o günlerden bu günlere tam da öyle oldu hiçbirşey eskisi gibi değil evet bazen özleniyor ama yolda olduğumuzu düşününce ilerlediğimizi hissedebiliyorum ❤️

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.