Ertelemeyin, Rahatlayın

Sanatçı: Marine Loup

Pek çoklarınız yapılması gerektiğini bildiğiniz bir şeyleri yapmayı erteliyorsunuz. Sebebi ne olursa olsun, ruhunuz bir şeyi halletmenizi istiyor fakat siz buna direniyorsunuz. Bize çok ilginç gelen şey ise, sıklıkla o şeyi yapmaya olan direncin, onun başına geçip yapmaktan çok daha fazla rahatsız hissettirmesi.

Dirençteyken en sonunda kendinizle bir çekişmeye girersiniz. Bir ileri gidersiniz, bir geri. Bilirsiniz gerçekten o şeyin çaresine bakmalısınız fakat hemen ardından onu yapmamak için direnirsiniz. Bu da bir enerji yığılmasına ve tıkanmaya yol açar ki, sadece yapılması gerekeni yapmak üzere harekete geçtiğinizde enerji serbest kalır ve rahatlamaya ulaşılır.

Eğer bunu sıklıkla deneyimliyorsanız, size şunu öneriyoruz: Kaygıyı, daralmayı ve sıkıntıyı hissedebilirsiniz ya da akışı ve rahatlamayı hissedebilirsiniz. Hangisini seçiyorsunuz? Kendinize sadece bu soruyu sormanız bile sizi çok daha iyi hissettirecek akışa geri dönmenizi sağlayacak tek şey olabilir. 

Bilinçli bir insan haline gelmenin en güzel yönlerinden biri kendinizi öyle iyi tanıyıp anlamaktır ki, kendinizi ana, akışa ve rahatlamaya geri yönlendirebileceğiniz stratejiler geliştirebilirsiniz. 

Bugün size enerjik rahatlamayı getirecek neyi erteliyorsunuz?

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

One comment

  1. Yapmam gereken işleri ertelerken ne yapmak istediğimi arıyorum. Yapmak istemiyorum çünkü bunu çok uzun zamandır sürdürüyorum ve sıkıldım biraz kendimi tekrar etmekten. Sosyal biri de değilim bilgisayarın karşısından çekilirsem ne yaparım hiç bir fikrim de yok.

    Ohh yaa keşke akıştayken huzuru hissetsem tabi keşke ben de ama işte 🌚🌞🌝

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.