Vazgeçilmez Besininiz Sevgi

Sanatçı: Nelly Tesnova

Bugün sizlere neden kendinize öz-sevgi izni vermemenizin size zarar verdiğini anlamanıza yardım edecek bir benzetme sunmak istiyoruz. 

Zihninizde bir açık büfe canlandırın lütfen, sahibi sizsiniz ve sunduğu her şeye erişiminiz var. Her gün başkalarının keyfini çıkarması için tepsileri, tabakları lezzetli yemeklerle dolduruyorsunuz ama oradan kendiniz için yiyecek almayı reddediyorsunuz. Büfeniz bolluk içinde. Yiyeceğin birazını almanız asla başkalarını aç bırakmayacak çünkü eğer biraz boşalsalar bile onları tazeleyecek sonsuz kaynağa sahipsiniz. Ancak kendinizi yemekten alıkoyuyorsunuz çünkü belki bunun asil bir davranış olduğunu düşünüyorsunuz, belki de tek görevinizin sadece diğerlerine hizmet etmek olduğuna inanıyorsunuz. Belki kendiniz için yiyecek almanın kazancınızı azaltacağına inanıyorsunuz veya bir ihtimal o yiyeceklere layık olacak kadar uzun çalışmadığınıza inanıyorsunuz. Belki de sonra yemeği düşünüyorsunuz ama bir şekilde asla o zaman gelmiyor.

Yavaş yavaş ama kaçınılmaz olarak daha fazla bitkinleşiyorsunuz. Açsınız ve dengenizi de kaybettiniz, dolayısıyla müşterilerinize ters davranmaya başlıyorsunuz. Yetersiz beslendiğiniz için sağlığınız da kötüye gitmeye başlıyor. Yemeklerden yemediğiniz için diğerlerine sunarken istediğiniz niteliklerde olup olmadığını da bilmiyorsunuz. İnsanlar şikâyet etmeye başlayınca, daha da fazla çalışmaya başlıyorsunuz ki, bu da sizi daha çok yoruyor ve bu döngüyü güçlendirip kalıcı kılıyor. O kadar çok çalışıyorsunuz ama kimse yapmakta olduğunuz fedakarlıkları takdir ediyor gibi görünmüyor çünkü büfenizden yemek yemediğiniz akıllarına bile gelmiyor. Gerçek şu ki, başkalarına sunduklarınızdan yemediğinizi bilseler, ona güvenmeyebilirler, yiyeceklerde neyin bozuk olduğunu merak edebilirler.

Görüyorsunuz değil mi? Yiyecek benzetmesini kullanıyoruz çünkü sevgi size can veren ruhani besininizdir. Esenliğiniz, tatmininiz ve başarınız için hayati değer taşır. Kendinize tabağınızı kendi sevginizle doldurma izni verin ki, olabileceğinizin en iyisi olun ve aynı zamanda en yüksek kapasitenizde sevebilin. Sahip olduğunuz sevginin sunduğu lezzetlerde kendinizi de kapsama zamanınız gelmedi mi? Siz öz-sevginizle gelişip çiçek açarken, diğerleri de görüp isteyecekler ve size büyük bir sevgi ve takdirle aynısını verecekler.

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

One comment

Yorumlar kapatıldı.