Melekler: Daha İyi Bir Dünya ve Hayat İçin

Sanatçı: Catrin Welz-Stein

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Kendinize iyi ve kibar davranın. Şu anda pek çok enerji dikkatlerinizi çekmek için rekabet ediyor. Odaklandığınız, ister olumlu ister olumsuz olsun, güçlendirirsiniz. Sevdiğiniz bir radyo istasyonunu dinlerken kolaylıkla nefret ettiğiniz radyo istasyonunu açamazsınız. Hoşlanmadığınız bir istasyona odaklandığınızda ise sevdiğiniz radyo istasyonuna ayarlı kalamazsınız.

Dolayısıyla, sevgililer, nasıl hissettiğinize özen gösterin. Neye odaklandığınıza önem verin. Kendinizi ve kalbinizi öyle bütünüyle önemseyin ki, bu zamanda gezegeninizde körüklenen nefret, korku ve öfkeye teslim olmayı reddedin. Ağır titreşimlere dikkatinizi vererek onları güçlendirmekten kaçının. Biliyorsunuz onlar var. Haberlerinizde veya başkalarıyla olan sohbetlerinizde onlara şahit oluyorsunuz. Bazılarınız bu enerjilere gökyüzünden düşen bombalar veya geçici olarak kaybedilen zenginlikler olarak şahit oluyor. Bu titreşimlerin var olduğunu biliyorsunuz. Şimdi gözlerinizi daha iyi bir şeye çevirin.

Gözlerinizi hayatlarınızda iyi olan şeylere ve aynı yolda ilerleyen insanların kalplerindeki iyiye çevirin. Tam şu anda neşe-keyif-coşkuyu nerede bulabilirsiniz? Tam şu anda neyi takdir edebilirsiniz? Kaybolmuş ruhların gerçekleştirdiği vahşet yerine, içlerindeki ışığın yükselmesi ve böylece gerçek doğalarına uyanabilmesi için dua edin. Sevgide yaşamayanları lanetlemek yerine bakışlarınızı sevgide yaşayan, sevgide emek veren sayısız insana çevirin. Kendi içinizde eleştiriler yapmak ve savaş halinde olmak yerine, içinizi dolduran bütün iyi, güzel, ışık dolu şeylere odaklanın. Beden halinizle ilgili kaygılanmak yerine yaşama, sağlığa ve keyfini çıkarmak istediğiniz canlılığa odaklanın. 

Sevgililer, iyiye odaklandığınızda bütün dünyaya iyi geliyor, siz de iyi hissediyorsunuz. İyi hissettiğinizde Yaratanı hissedersiniz. Yaratanı hissettiğinizde ise onun sevgisinin en doğal haliyle size ve sizden de dış dünyaya akma yolunu açarsınız.

Daha iyicil, yumuşak ve daha tutarlı bir dünyanın nasıl olabileceğini zihninizde canlandırabilir misiniz? Huzurlu, güvende ve mutlu bir şekilde uyandığınızı düşünebilir misiniz? Eğer şimdiden böyle uyanıyorsanız, kutlayın! Eğer uyanmıyorsanız, zihninizde canlandırın. Öyle uyanmanın hissini bulun. İyi hissetmenize izin verin ve aynı zamanda kendinize Yaratanı hissetme izni vermiş olursunuz.

Bakışlarınızı daha yüksek, daha mutlu titreşimlere çevirmeniz duyarsızlık değildir. Bu sizin çok daha fazla katkınız olmasına yol açar – hem gündelik hayatta hem de titreşimsel açıdan. Moraliniz yüksekken başkalarına verecek ve paylaşacak sevginiz vardır. Moraliniz düşükken, başkalarından enerji istersiniz. Takdir ve minnet hissindeyken bolluk titreşimine katkınız olur. Şikâyet ettiğinizde ise yokluk titreşimine güç verirsiniz.

Bazen daha ağır duygularınızı işlemden geçirmek için sevecen bir kulağa ve biraz da yardıma ihtiyacınız oluyor. Kalbinizi ve ağır duygularınızı başkalarıyla veya meleklerle paylaşmanızda hiçbir sorun yok. Eğer aksini hissediyorsanız mutluymuş gibi rol yapmayın. Biz duygularınızı inkâr ederek yaşamanızı rica etmiyoruz. Biz onları yavaş yavaş daha sevecen bir gerçekliğe taşımanızı rica ediyoruz. Ve bizler her zaman sizlere kayıtsız şartsız yardım etmeye ve sizi sevmeye hazırız. Korkulu veya öfkeli hissettiğinizde bizimle konuşun. Ağır enerjinizi bize verin. Oturun, nefes alın ve daha sevecen bir oluş haline geçmek için size yardım etmemizi isteyin. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı biliyoruz. Sizi seviyoruz. Daha yüksek ve mutlu bir odaklanmaya sahip olmanıza yardım etmeyi istiyoruz. Bir sonraki en iyi hissettiren düşünceye uzanın, ardından bir sonrakine. Oturun ve sevgimizi kabul edin. Gerçekten daha sevecen bir alanda olmak istediğiniz zaman yardım her zaman vardır. Yardım isteme hareketi bile sevgiye doğru bir harekettir.

Şu anda bir küresel drama şahit oluyorsunuz – bütün bir dünyada her gün çok çeşitli şekillerde devam eden bir dram bu – ilişkilerde, evlerde, işyerlerinde ve hatta bireysel insan kalplerinde. Birey özgüvensiz hisseder, başkalarını ve dış dünyayı kontrol etmeye çalışır. Hiçbir kontrol korkuyu dindiremez. Aksine, her boş, sevgisiz zaferde – bu ister bir ülkeyi fethetmek, öfkeli bir tartışmayı kazanmak, birisini size boyun eğmesi için manipüle etmek, ister kalbinizin hemfikir olmadığı bir şeyi yapmak için kendinize zorbalık yapmak olsun – kişi sevgi deneyiminden gittikçe uzaklaşır.

Bütün bunların yerine, dünyayı ve diğerlerini sizi güven içinde ve sevildiğinizi hissettirmeye zorlamayı durdurun ve sevgiyi gerçekten bulunabileceği yerlerde arayın, yani odak noktanızı sevgi yapın. Tam şu anda bulunduğunuz yerde hayatınızda iyi olan şeyleri takdir ettiğiniz anlarda arayın. Kendinizde veya başka birilerinde iyi olan şeyleri tanıdığınız anların sessizliğinde sevgiyi arayın. Sevgiyi içinize dönüp Yaratanın huzuru içinize akana kadar nefes alıp vermekte arayın, ki o zaman sevgi daha düşük düşünceler tarafından engellenemez. Sevgiyi, sevgililer, hayatta iyi ve güzel olan her şeyle dans ederek arayın. Bu sizin bolluğunuzun ve canlılığınızın Kaynağıdır. Bu sizin güvenliğinizdir. Bu bütün bir yaratılışa hayat veren güçtür. Sevgiye birazcık daha yakın gelen herhangi bir şeye odaklanın ve ruhani kalbinizin kapakçıklarını size yaşam veren güce açmış olursunuz.

Savaşın dehşeti yerine, insanlardan akmakta olan sevgi ve iyiliğe, yardımseverliğe odaklanın. Siyasetiyle hemfikir olmadıklarınız yerine, sevdiğiniz ve güçlendirmek istediğiniz prensiplere odaklanın. Hiç bitmeyecekmiş gibi görünen virüs varyantları yerine, kendi sağlığınızı ve mutluluğunuzu destekleyebileceğiniz çok çeşitli yollara odaklanın. Geçici olarak kaybedilmiş özgürlükler yerine, özgür olduğunuz alanlara odaklanın.  

Sevgililer, sizlerin başınızı “kuma gömmenizi” ve dünyada hiçbir sorun yokmuş gibi yapmanızı istemiyoruz. Ancak bizim sizden ricamız başınızı “çamura gömerek” orada saplanıp kalmamanızdır. Gördüğünüzü tanımanızı ve sonra da odak noktanızı – kıymetli yaşam enerjinizi yönelttiğiniz hedefi – ve sevginizi hayatınızda ve dünyanızda güçlendirmek istediğinize yönlendirmenizi rica ediyoruz.

Sevgi daha iyi hissettirir sevgililer. Nasıl hissettiğinize önem verin. Daha iyi hissettiren düşünceye uzanırken, Yaratanı hissetmeye, Yaratanı tanımaya, Yaratanın sevgisinin hayatınıza ve dünyanıza akmasına uzanıyorsunuz. 

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com) 


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2023 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2023 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

4 comments

  1. Yüreklendirilmeye çok ihtiyaç duyduğumuz bir zamanda geldi bu mesaj. Çok teşekkürler 🙏🏻

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.