Sevgiyle Bağlantıdayım

Sevgililer, bir çoğunuzun ayrı düşme, desteksiz veya güvende olmama hisleriyle alakalı çekirdek yaralarınız bulunuyor. Bu eski sorunların ötesine şifalanmanız için, aşağıdaki çok güzel ve çok güçlü ifadeyi sizlere sunmayı istiyoruz:

Ben sevgiyle bağlantıdayım. 

Bu şifalandırıcı ifade işe yarar çünkü sevgi güvenlidir, sevgi kapsayıcıdır ve sevgi şifalandırır. Sizler için en acılı şey, fiziksel gerçekliğinizde veya sadece zihinde düşünülmüş olsa bile, sevginin dışında olmayı deneyimlemektir.

Sizleri bu ifadeyi kalplerinize yerleştirerek bağlantınızı kurmasına, rahatlatmasına ve en sonunda sevginin her zaman sizin için açık olduğunu anlamanıza izin vermeye çağırıyoruz. 

Bu ifadeyle sizin için her zaman hazır olan sevgiye teslim olun ve aradığınız rahatı, uyumu, aidiyeti ve kapsanmayı da bulacaksınız.

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

5 comments

  1. Tam ihtiyacım olduğunda geldi yumuşacık mesaj yine. Sonsuz şükran ve sevgimle 🙏🏻

    Liked by 1 kişi

  2. Yine tam da yoğunlaştığım konuyla ilgili şahane bir anlatım. Emeklerinize sonsuz teşekkürler ve saygılar. ❤️

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.