Kendinizi Takdir Edin

Sanatçı: Livia Falcaru

Bir düşünün, eğer kendi değerinizi bilmeye başlasanız, neler olurdu, bu size nasıl görünürdü? 

Evren asla hata yaratmadı… asla. 

Kendinizi küçümsemeye kapıldığınızda, yaptığınız tek şey İç Benliğinize bir değerinizin olmadığını, Evrenin size olan inancına layık olmadığınızı, sadece başkalarının rahatı için var olduğunuzu anlatmaktır.

Kendinize iyi şeyler söylemeniz için her zaman bir sebep vardır! Bu bencillik ya da kibir değildir, bu ÖZ-SEVGİDİR!

Kendinizi takdir edin; siz yeryüzü varoluşunu yükseltmek için Evrenin yarattığı mükemmel bir varlıksınız. 

Bu bir yerden başlamalı…. O zaman neden sizinle başlamasın?

Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

2 comments

  1. Tam da ihtiyaç duyduğum anda, tam da ihtiyaç duyduğum yerden. İyi ki varsın mor alev.

    Liked by 1 kişi

  2. İnsanın kendisini sevmesi ne güzel bişeymiş, ne huzurluymuş, anlamak ne uzun yıllar aldı 🌷 hala kendimi hırpaladığım anları yakalıyorum. Ama yine de eskisi kadar zalimce değil ve aldığım yolu görmek beni mutlu ediyor 🙏 herkesin bunu farkettiği ve kendisini daha çok sevdiği bir dünyanın hayali bile mutluluk verici ☺️

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.