Yeter

Sevgili Dostlar, Brenda Hoffman’ın kanallığını yaptığı Işık Varlıkları bu sefer çok ilginç ve güncel olaylara seslenen bir mesaj veriyor. Oldukça iddialı bir mesaj olduğunu eklemeliyim. Kalp açılımını her alanda hatta medyada bile göreceğimizi öngörüyorlar. Bizler her zaman “nasıl” sorusuna aklımızı pek takmamamızın ve güvenmemizin en iyi şey olduğunu duyduk ama bu insanı merak etmekten alıkoyamıyor tabii. Ben de çözümü merak ediyorum, fakat aynı zamanda sevgi misyonumuzu günün karmaşasında asla unutmamamız gerektiğine inanıyorum. Bir şeyler büyük kopma noktasına geldi, bunu bir süredir hep beraber hissediyoruz.

Bu bana başka bir kanallığı hatırlatıyor, “Korkularınızı kağıttan kaplan olana kadar sevin” mesajı gelmişti bundan 2 ya da 3 yıl önce. Artık işteki, evdeki, sokaktaki, küresel sahnedeki korku kaynaklarını, despotları, zorbaları da kağıttan kaplan olana dek sevme vakti geldi fikrimce. Jüpiter Neptün’le Balık’ta buluşmak üzereyken bunu yapmak o kadar zor gelmeyecek. Ama tabii aşağıdakini okumadan bu sözler size anlamsız gelebilir. Bir okuyun ve siz de nasıl hissettiğinize bakın.

Bu mesajda tekrarlanan “dışa” veya “dışarı dönük” ifadesiyle anlatılmak istenen, kendini dış kriterler ve şartlanmalarla yönetme, iç gücünü görmezden gelerek dışarıda güç kazanmaya çalışma durumudur. 

Sanatçı: Kevin Sloan

Sevgililer,

Belki dünyanın bir daha ışıldayan güneşi veya neşe-keyif-coşkuyu asla deneyimleyemeyeceğinden korkuyorsunuz. Hiçbir şey gerçekten bu kadar uzak olamaz. Çünkü sebatla, özenle aylar, yıllar ve hatta on yıllarca vermiş olduğunuz emekler en sonunda kendini gösteriyor – büyük ihtimalle beklemiş olduğunuz gibi değil ama mümkün olan en barışçıl şekilde.

Geçmişte olduğu gibi çeşitli dünya liderlerinin güç gasplarını görmezden gelmek yerine, siz, kitlesel olarak böyle bir şeyin varlığını inkâr etmenin imkânsız olduğunu buluyorsunuz. Irk, din, inanç ayrımına bakmadan birleşiyorsunuz. Size “kötü adamlar” kazanıyormuş gibi görünüyor ve siz de çoğunluğun gücünü takdir etmeyi ihmal ediyorsunuz. Az sayıda kişinin kitlelere hükmettiği dışa-dönük güçler tarafından yönetildiğiniz zamanlara geri dönüyorsunuz.

Dünyayı birkaç kişi yönetmiyor çünkü siz, kitlesel olarak ortak ilgilerinizi, çıkarlarınızı ve gücünüzü keşfediyorsunuz – tıpkı gerçekleşmesini ummuş olduğunuz gibi. Şimdi bu olduğuna göre, dışa dönük zorbaları yolunuzdan çekmek için yeterince güçlü, yeterince zeki olmadığınızdan, yeterince kalp-merkezli yönlendirme alamayacağınızdan ödünüz kopuyor. 

Dışarı dönük zorbalar artık bitti. Sinirlerinden kudursalar da, kasten başkalarına zarar verseler de onların dışa dönük güçleri sona erdi. Bir zamanlar olan artık yok.

Elbette, başka öfkeli, dışa dönük zorba olasılıklarıyla ilgili acı, korku ve endişe olacaktır. Bu korkular boşa çıkacaktır. Çünkü bu dün değil, hatta bu sabah bile değil.

Bazıları dünyanın Afrika, Asya veya diğer yerlere değil de Avrupa’ya odaklanmış olmasından endişe duyuyorlar. Bunun bir nedeni var. Pek çokları dünyayı bu ayağa kalkışla terk etmek için gönüllü oldular. Bunu dünya çapındaki din ve ırk ayrılıklarını sıfırlamak için yaptılar. Bir defa dünya birleştiğinde – şimdi gerçekleşmekte olan gibi, soyutlamaya (ayrılmaya) geri gidemeyecek. 

Kalbini açmayı arzulayan pek çoğu bunu şimdi yapıyor. Bazı siyasetçiler dışa dönük zorba duruşlarını bile değiştiriyorlar. Bu hareket, bu kavram değişimi, sadece bir açılış hamlesi.

Şimdi zirveye doğru gelişen dünyadaki birleşme/kaynaşma/uyum pek çoklarının özlem duyduğu kalp açılımıdır.

Bu son dışa dönük saldırganlıktan önce pek çok kalp siyasal eğilimler de dahil olmak üzere farklı sebeplerden dolayı sıkı sıkıya kapalıydı. Zıt kutuplarda taraf tutan insanlar bir zamanlar kabul edilebilir görünen şeyi durdurmak için bir araya geldiğinde bunların hepsi bir tarafa atıldı. 

Aynı zamanda, bir zamanlar kalp açılımına karşı görünenler bile kalplerini açıyor ve liderlerinin kâğıttan kaplanlar olduklarını keşfediyorlar. Tekrar tekrar bunun tek yol, tek çözüm olduğunu ilan etmiş olan liderler şimdi konuşmalarını değiştiriyorlar, o tarafa ya da bu tarafa inandıkları için değil, günün karşı çıkılmayacak, popüler fikri neyse, onu savunarak güçlerini sürdürmüş oldukları için. 

İnsanlar kalplerini açarken, kimin motivasyonunu kalbinden aldığını ve kimin dışa dönük güç için çalıştığını biliyorlar. Motivasyonu dışa dönük güç olanlar, verdikleri mesajları günün en popüler kavramına göre değiştirirler. Kalbini takip edenler de tavırlarını değiştirebilirler ancak bunu dış güç için değil, kalpten yaparlar.

Gerçek ortaya çıkıp bunu söyleyecektir, medya ekranlarınızda bile. Biz, Evrenlere ait olanlar, pek çok güncel siyasi ve mali liderinizin düşeceğini öngörüyoruz, zamana uygun şekilde değişmedikleri için değil, bunu sadece gücü ellerinde tutmak üzere yaptıkları için. Kimin kalpten çalıştığını, kimin dışa dönük güç için kalpten çalışıyormuş gibi numara yaptığını sezgisel olarak bileceksiniz. 

Bu siyasi eğilimlerle değil, kalp açılımlarıyla ilgili. Dolayısıyla, olabilecek her şekilde dışa dönük güce sahip çıkmaya alışmış birisi şimdi kalpten konuşabilir. Ve kalpten konuşuyormuş gibi yapan birisi de aslında dış güç peşinde olduğunu açık edebilir. 

Bu, yeni düşünceler ve davranışlarla yeni bir dünyadır – yaratmış ve yaratmakta olduğunuz bir dünya.

Şu anda yeni bir kalp-temelli dünya bir bütün olarak sergilenmekte. Bu da demek oluyor ki; dışa dönük hareketler hızla içe dönük sevgiye dönüştükçe bu kalp-temelli dünya kendini olabildiğince gösterecektir. 

Bir miktar dünya acısı da olacaktır, gerekli olduğu için değil fakat bu dünya sevgisine hiçbiriniz alışık olmadığınız için. Korkuyu sıfırlamanın ilk adımı dışa dönük zorbaların saklanabileceği her köşeyi aydınlatacak ışığı sağlayan dünya kalp uyumu/kalp kaynaşmasıdır.

Bitti. Hapishane gardiyanları kapıları açıyor – korkudan değil, artık kendi rollerine inanmadıkları için. Aynı zamanda, aranızda kendini dışa dönük zindanlara kapatmış olanlarınız da açık kapılardan gün ışığına çıkıyorsunuz.

Gardiyan/mahkum rollerine devam etmek isteyen az sayıda insan olacaktır. Bu onların seçimi. Fakat şimdi dünya, dışa dönük yönetici ve gardiyanların budalalıklarına “Yeter” diyor. 

Yeter çünkü muhaliflere ve korkularınıza rağmen dışa dönük akıntılara karşı yüzmeyi seçtiniz. Başarıyla gerçekleştirdiğiniz göreviniz için sizleri tebrik ediyoruz. Şimdi arkanıza yaslanın ve kalplerini bulmakta olanlara sevecen enerjiler yollayın, her şey şu anda henüz hayal edemeyeceğiniz şekillerde çözüme ulaşacak. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

One comment

Yorumlar kapatıldı.