Umut, Gerçek, Sevgi

Zihniniz her zaman ona anlattığınız her şeye inanır.

Onu umutla besleyin.

Onu gerçekle besleyin.

Onu sevgiyle besleyin.

Bruce Lipton

Bugün her yaştan kadınlar ve kız çocuklarının günü. Fakat bu yeterli değil, asla yeterli olamaz. Diyebilirsiniz ki, “Mor Alev ne diyorsun, zar zor bir kadın günümüz oldu. Yarım ağız olsa da, tüketiciliğe kurban gitse de kadınlar birazcık onurlandırılıyor.”

Bizim yarım yamalakla, razı olmakla işimiz yok Dostlar. Kadın ya da erkek, içimizdeki dişiyle tam anlamıyla barışmalıyız. Kendimizi tüm parçalarımızla kabul etmeliyiz. İçimizdeki savaşı durdurmadan, dış barış pek mümkün görünmüyor.

Fiziksel cinsiyet ne olursa olsun, zihin umut, gerçek ve sevgiyle beslendiğinde içimizdeki olağanüstü kudretli dişi enerjiyle dost olduğumuza ve bu dünyaya huzur ve gerçek bolluğun sadece böyle gelebileceğine inanıyorum.

Burada sade bir blog yazarı olarak kalpten diliyorum; Kendimize olumlu, yapıcı gerçekler anlatalım kadın ve erkek Bilge Baykuşlar, kendimizi olduğumuz gibi kabul edelim, sevelim. Gerçeğin içinde eril de var, dişi de.

Bugün duam sadece bir gün değil, her gün içimizdeki ve çevremizdeki dişiyi, dişinin gücünü, şefkatini, yaratıcılığını, pratik zekasını, onurunu, bağımsızlığını kucaklamamız, kutsal dişi ve erilin dengeyle, korkusuzca ifade edildiği yeni kuşaklar yaratmamız.

Mor Alev


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

6 comments

  1. Sevgili Mor Alev ne güzel bir paylaşım kadınlar günü ile ilgili.
    Şu anda güneşin ısıttığı, kuşların cıvıldadığı bir alanda iken okudum yazılarınızı.
    Kendimi daha güvende, umutlu ve huzurlu hiissediyorum paylaşimlarınızla. Çok teşekkür ederim.
    İyi ki varsınız. Sizin de kadınlar gününüz kutlu olsun.🙏🥰

    Liked by 1 kişi

  2. Dünya kadınlar gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum sevgili Mor Alev, bir deniz feneri gibi sabırla, şefkatle, sevgiyle yolumu aydınlattığınız için sonsuz teşekkürler! Her şey gönlünüzce olsun!

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.