Huzur

Sanatçı: Eszter Schall

Artık gezegeninizle savaş enerjisi titreşimsel açıdan eşleşmiyor. Ayrımcılık ve nefret enerjisi de öyle. Bu enerjiler geçmişte bazılarını tatmin etmiş olsa da, bundan böyle o enerjilerde oynayanlara aradıkları sonuçları vermeyecekler.

Sevgililer, huzur ve barışı seçin. İçinizde huzuru seçin. Huzurlu, barışçıl seçimler yapın. Size huzur veren veya başkalarına da huzur ve barış enerjileri getiren aktivitelere odaklanın.

Sizi diğerlerine nelerin bağladığına bakın, hepinizin arasındaki ortak paydaları arayın.

Hem ayakları yere basan sağlam çapalar olun, hem de birer meşale.

En yüksek niyetlerinizi huzur ve barışın enerji ağlarına yollayın ve o ağların gezegeninizi sevgi ve şifayla sarmaladığını görün.

3D güç gaspını dağıtmanın en iyi yolu, 5D gücünüzde sapasağlam topraklanmak ve bağlantıda kalmaktır.

Daha önce de duydunuz ancak biz yine de tekrarlıyoruz. Sevgi her zaman kazanır. Işık her zaman kazanır. Ve bu dünya huzuru seçenlere kalacaktır.

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

One comment

  1. Tam da bu konuda ne zaman yazı gelecek diye beklerken güm!!! 3 gündür savaşın üzerini kaplayan huzur enerjisi imgeleme çalışması yapıyorum ancak durulmadı-durulmuyor derken doğru yolda olduğumu şimdi anladım. Arkadaşlar içime doğan sezgi şunu söylüyor. Dünya keskin dönemeçte, şu anki seçimler nereye gideceğimizi gösterecek. Bizler ışığın seçilmesi için öncüler isek, lütfen hergün 2 dakika veya ne kadar isterseniz gözünüzü kapatın ve dünyanın bolluk, huzur içinde ve cennetin zaten burası olduğunu imgeleyin. Ritüeller bitti, gerek yok. 8 yaşımdaki kızıma da öğrettim. O bile yapıyor. Çok basit. Hissiyatım şu, pandemiden sonra Dünya için ikinci bir şok yaşamak istemiyorsak, ışık öncüleri olarak sorumluluğumuzu ele alalım. Ayrıca Mor Alev senin platformunda umarım bunları söyleyerek haddimi aşmamışımdır. Sen bizim bi’tanemizsin.💗💜 ve sana her zaman sonsuuuzzz teşekkürler🤗 ancak bu duruma karşı nedense çağrı yapmak sorumluluğu hissediyorum.

    Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.