Artık Saklanamazsınız

Sanatçı: Deanna Halsall

Sevgililer,

Yeni siz ile ilgili gerçekliği tartışmaya veya dışa dönük dünyanızda neden farklı tepkiler verdiğiniz konusunda merak etmeye artık zaman kalmadı. Şimdi yeni dünya ve yeni siz enerjileri cidden çağlayan gibi akmaya başladığına göre, yaptığınız ve söylediğiniz her şeyde gerçek benliğinizi tam olarak gösterme ihtiyacındasınız.

Kendinizi keşfettiğiniz bu kaotik zamanda bazılarınız ne hissettiğiniz ya da neye ihtiyacınız olduğu konusunda emin değilsiniz. Şu anda kim olduğunuz, anda hissettiğinizdir. Bir çocuk olgunlaştıkça evrimleşir ve sizin için de aynısı geçerli.

Özenle ve sebatla kendinize göre aklı başında, duygusal açıdan sağlam olmaya çalışıyorsunuz ama sonunda keşfettiğiniz sadece eski bir yaranın açığa çıkması veya partnerinizin yemeğini çok ses çıkararak yediği oluyor. Şu anda işlemden geçirdiğiniz enerjinin miktarı düşünülürse, duygusal iniş çıkışlarınız beklenen bir şey. Daha önce hiçbir ağırlık kaldırma deneyiminiz olmadan 100 kilo kaldırmaya çalışıyor gibisiniz.

İşte böylece sürükleniyor, yüzüyor ve bazen de karakterinizden – dışa dönük* karakterinizden – beklenenin çok dışında bir şeyler söyler ya da yaparken kendinizi korkuyla seyrediyorsunuz. İzole ve yalnız hissediyorsunuz, sanki böyle değişken, karmakarışık veya huysuz birisini kimse sevemezmiş gibi geliyor. Fakat siz böyle hissederken, iyi davranmadığınıza inandığınız kişinin de alışılmışın dışında tepki verdiğini görmeyi ihmal ediyorsunuz.

Bu dönüşüme başladığınızdan beri ilk defa, yeryüzünde yalnız değilsiniz.

Tüm yeryüzü sakinleri, insanlar, bitkiler, böcekler, hayvanlar, balıklar ve diğer tüm varlıklar bu zamandaki enerjilerden etkileniyor. Kimse bir zamanlar olduğu gibi değil. Ve kimse verdiği tepkileri neden verdiğini bilmiyor – siz de öyle.

Bu kaotik zaman her yeryüzü varlığının dış dünyasından iç dünyalarına kadar genişliyor.

Belki bu son ifadeyi sorguluyorsunuz, çünkü biz, Evrenlere dair olanlar, defalarca bu geçiş boyunca hareketin mikrodan/içten markroya/dışa olduğunu söyledik. Bu böyle olmaya devam ediyor. Ancak diğerleri hala daha mikro evrelerini yaşarken veya buna yeni başlamışken, siz öncüler artık makro seviyede işlev görmeye başladınız.

Herkesin aklı karışık ve onlara neler olduğunu anlamanın farklı aşamalarındalar.

Kendi evrimleşme sürecinizde sizin için güvenli olan insanların hali konusunda da akıl karışıklığı yaşıyorsunuz. Ve onlar da kendi geçiş evreleri ve yeni siz hakkında karışıklar. Yani hayat şimdiye kadar olduğundan çok daha karmakarışık görünürken, aslında çok daha berrak ve kesin bir hale doğru ilerliyor.

Bazılarınız dünyanın ne zaman normale döneceğini merak ediyor. Bizim yanıtımız, “asla”. Eskiden bildikleriniz artık yok. Böylece varlığınızda ve dış hayatınızda yeni yapılar yaratmaya başlıyorsunuz.

Enerji akışlarında bu noktaya kadar başkalarıyla onların seviyesinde etkileşime girebiliyor ve kendi geçiş değişimlerinizi görmezden gelebiliyordunuz.

Fakat şimdi enerjiler herkesi etkiledikçe, geri döneceğiniz güvenli bir dışa dönük dünyaya sahip değilsiniz. Bir zamanlar olanın artık olmadığı gerçeği arkadaşlar, akrabalar ve iş arkadaşlarınızla olan alışılmış etkileşimlerinizi de içeriyor. Bu yeni dünyada eski dışa dönük hayat tarzınıza geri kaçmanın hiçbir yolu olmadığını buluyorsunuz.

Dışa dönük dünyanıza geri dönüş akıl karıştırıcı çünkü artık eskiden olduğunuz kişiymiş gibi yapamıyorsunuz. Bir zamanlar bunu yapmak bir kolaylık ve güvenlik ağıydı. İç dünyanızı paylaşmak zorunda değildiniz; sadece çoğunluğa karışmanız yeterliydi. Çağlar boyu bu şekilde yaşamış olduğunuz için size kolay geliyordu.

Böyle bir kolaylık artık yok çünkü ne siz ne de başkaları o şekilde bir dış hayat yaşayabiliyor. Bu bir küresel değişim – sadece öncülerin ve onları takip eden birkaçının değişimi değil.

Bu küresel değişim birkaç gün önce vites yükseltti, sizi içeriye veya dışarıya dönük insanlarla etkileşiminizde kolaylıkla uyum sağlayabilen birisi yerine, gerçekten olduğunuz kişi olmaya zorluyor. 

Sizin gibi olmayan diğerleriyle çok daha kolaylıkla kaynaşmak için gerçek benliğinizi saklamayı isteseniz de, bu artık mümkün değil. Çünkü onlar da tıpkı sizin gibi kimin iç gerçeğiyle çalıştığını kimin sadece rol yaptığını bilecekler.

İşte böylece, siz olduğunuz kişi olmalısınız çünkü diğer her şey içinizde ve kandırmaya çalıştığınız diğerlerinde sahtelik çanlarını çaldıracak.

Küçük bir grup insan dışa dönük kalacak. Fakat bu grup dönüşümünü başlatmış olan herhangi bir varlığın üzerindeki güçlerini koruyamayacak. Çünkü o küçük grubun kendi içlerinde ve dışarıdaki sahteliği dönüşüm halindekileri çok rahatsız edecek.

Medyada ne görürseniz görün, birkaç soyutlanmış ruhta ne bulursanız bulun, dışa dönüklük artık moda değil. Moda olmadan ve çoğunluk dönüşümünü tamamlamadan çok önce sizlerin iç varlığınızı araştırmaya karar vermeniz konusu ise tarihinizle ilgili materyallerde yerini alacak.

Kendinize gerçekten ne kadar yürekli olduğunuzu bilme izni verin ve yeni benliğinizde hiçbir gizli gündem ya da düşünce olmadan rahatlayın. En sonunda gerçekten kendinize bütünüyle kendiniz olmaya müsaade etmenin zamanı geldi ve artık bu kaçınılmaz oldu. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)

*Burada “dışa” veya “dışarı dönük” ifadesiyle anlatılmak istenen, kendini dış kriterler ve şartlanmalarla yönetme durumudur. 


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

7 comments

 1. Harika bir anlatim… net ve bir o kadar doğru… Yaşamimda neler oldugunu anlamaya/anlatmaya çalıştığım bu günlerde bir o kadar aydinlatıcı bir yazı.. Teşekkürler…

  Liked by 2 people

  1. Algılanan dünya okyanusun içinden geçtiği bir sır gibi. Matrix filmindeki akan sayılar metaforunu bu şekilde deneyimlerim dün. Bilemiyorum yazarak geçirmek mümkün mü. Vücudun ışıkta görünmez karanlığı, okyanusun içinde yüzmekte. Gözlerinizi kapadığınızı farzedin, okyanusun akıntıları her daim hareket halinde, atacağınız kulaçlarla bu akıntılar arasında seyahat edebilir, dünya mekanda hiç hareket etmeksizin bu süptil katmanda enerjetik olarak seyahat edebilirsiniz. Bu seyahatin görüntüsü dünya bedeninizin algılarına eşzamanlı olarak yansıyacaktır. Hırstan ve beklentiden özgür, kendiliğindenliğinizin pür titreşiminde kalabilmenizi gerektiren bu metodu bedeninizin karanlığıyla tanışarak uygulayabilirsiniz. Sadece durmayı mutlaka deneyin, 5 dakika, 1 dakika, 10 saniye bile olsa. Merhaba.

   Liked by 1 kişi

 2. Eşimle yıllardir cozmeye calistigimiz bir konu var ve artik bu konu ustune dusunmek vs istemiyorum ve daha dun esime bana ne oldugunu bilmiyorum nasil davranacagimi bilmiyorum kafam karisik yazmistim Bugunde bu mesaji okudum Hala kafam karisik Kanallik nedir ışık varliklari kimlerdir keşke daha çok şey bilebilsek boylece degisimdende korkmadan belki daha kolaylikla donusuruz…Kendi adima cok zorlaniyorum

  Beğen

  1. Sevgili Eda, yıllar boyunca temel konularda yani kanallığın ne olduğu, boyutlar, enerjiler, yükseliş hakkında pek çok bilgilendirme yazısı yayınladım. Blogdaki arama kutusuna anahtar sözcükler yazarak o makalelere ulaşabilirsiniz. Sevgilerimle

   Beğen

 3. Aralık ayının başından beri içimde huzursuZluk, mutsuzluk, içsel acıyı en derinden yaşadığım ve anlamlandıramadığım cevaplarını aradığım ama bi ses bulamadığım ömrüm boyunca bu kadar zorlanmadığım bi süreç yaşıyorum değersizlik duygusuyla. 2020 den beri kayıplar, yıkımlar yaşadığım halde bu 2 ay daki duygum kadar zorlanmadım. Ve inanın şimdi anladım her seferinde ihtiyacım olan cevapları mutlaka buluyorum çok şükür varlığınıza çok şükür varlığımıza 🙏🏼

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.