Hayalleriniz, Gündönümü Enerjileri ve 2022

Sanatçı: Erika Hawkes

Düzenli olarak gördüğümüz şeylerden biri insanların bir şey olması gerektiğini düşündükleri gibi gitmediğinde hayallerinden vazgeçmeleri. Anlamanızı isteriz ki, eğer bir şey istediğiniz gitmezse, hayalinizin kendisi yanlış anlamına gelmez, sadece siz hayalinizi sürdürülebilir olmayan bir şekilde yaşamaya çalışıyordunuz. Bazen insanlar hayallerini yaşamaktan öyle büyük heyecan duyuyorlar ki, alelacele hayali besleyecek temele sahip olmayan bir ifadesine koşturuyorlar.

Eğer arzu hala daha kalbinizdeyse, hayal de hala daha geçerlidir!

Onun olabileceği en iyi haline gelişmesine izin verin. Ağınızı daha geniş atın. En başta düşünmüş olduğunuzdan biraz daha farklı bir form almasına müsaade edin. Şimdiye kadar olan deneyimlerinizin hayalinizin sizin için daha da iyi bir versiyonunun gerçekleşmesine giden basamaklar olduğunu anlayın. Eğer istediğiniz gibi gerçekleşmeyen bir hayaliniz olduysa, size yakın ama tam bir eşleşme olmayabilir ve o hayalin en yüksek ifadesini keşfetmeye yönlendiriliyor olabilirsiniz. 

Hayalleriniz sizi ilerlemeye çağırıyor, sevgililer ve ruhunuzun gitmeyi arzuladığı yere yönlendiriyor. Bundan dolayı, hayallerinizden vazgeçmeyin, sadece onların belli şekilde görünmesi gerektiği düşüncenizden ve hayallerinizi tam anlamıyla desteklemeyen durumlara tutunmaktan vazgeçin. Mikro-yönetim yerine hayallerinizin kendi hayatlarına sahip olmalarına izin verirseniz, hayalleriniz mümkün olduğunu düşündüğünüzün çok ötesinde bir şeye dönüşebilir ve zihninizdeki eski resimden çok daha fazlası gerçekleşebilir.

Şu anda şimdiye kadar başarmış olduğunuz gelişim ve ilerlemeye uygun yepyeni eşleşmeleri göstermeye başlayacak enerjilerdesiniz. 

Hayallerinizin de sizinle evrimleşmesine izin vermenizi önemle tavsiye ediyoruz. Bunun için kalbinize sadık kalın ve kalpten gelen arzularınızın çok daha iyi, hatta sizi şaşırtabilecek, çok daha keyifli, en gerçek niyetlerinize eş-titreşimli versiyonlarını keşfedecek kadar meraklı olun.

Baş Melek Gabriel (Cebrail), 20 Aralık 2021


Sevgililer sizlere mutlu bir gündönümü diliyoruz ve zamanın bu anında gezegende bulunduğunuz için onurlandırıyoruz. Nerede olduğunuzu takdir edin. Ne kadar çok ilerlemiş olduğunuzu takdir edin. Olduğunuz kişiye ve yolunuzda bulunduğunuz yere sahip çıkın. 

Bu şimdide kendi gerçekliğinizin ifadesi olun ve kendinizi bu alandan her şekilde yeniye doğru yol almaya adamaya karar verin. 

Eğer kendinize ve en yüksek potansiyelinize karşı dirençsiz olmaya tam anlamıyla bağlı kalırsanız, 2022 ve ötesinin enerjilerine geçiş yaparken keşfedip başaracaklarınıza hayret edeceksiniz. 

Sizleri bu zamana kadar başardıklarınız için kutluyoruz ve kalp-merkezli hayalleriniz daha önce hiç olmadığı gibi desteklenirken, bundan sonra neler yaratacağınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. 

Gündönümünün şimdiye kadarki gelişiminizi içinizde sağlamlaştırıp kilitlemesine izin verin, böylece maceranın bir sonraki evresine çok iyi hazırlanmış olacaksınız.

Baş Melek Gabriel (Cebrail), 21 Aralık 2021

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

13 comments

 1. Yeni hayatımızdaki tüm güzelliklere merhaba 🍀🐞🧚‍♀️💞💖mor alevle her zaman desteklendiğimi hatırladım 🙏🙏🙏

  Liked by 2 people

 2. Yeni hayatımızdaki tüm güzelliklere merhaba 🍀🐞🧚‍♀️💞💖mor alevle her zaman desteklendiğimi hatırladım 🙏🙏🙏

  Liked by 1 kişi

 3. Ne hoş hissettiren bir mesaj ❤️Sevgili Mor Alev konuyla ilgisi yok ama kafama takılan bir şey var. Benim canımı acıtan biri var uzun zamandır. Maalesef çok içsel çalışma yapmama rağmen bu durum değişmedi. Bunun ikizruh olduğunu söyledi bir Danışman. Tanışalı 20 sene olacak artık öyle bir zaman diliminden bahsediyorum. Benim kaderim olabilir mi bu, bir insandan ömrüm boyunca acı duymak, anlayamıyorum, kaldı ki bu ikiz ruhsa “ben” demek, kendimle bir türlü barışamamışım demek değil midir? Acı dirençten kaynaklanıyordu değil mi? Burada kabullenmekle ilgili sıkıntılarım mı var? Halledip özgürleşmek çok isterim. Özellikle duygularını göstermeyen, ifade etmeyen biri olduğumu farkettim sanki bunun değişmesi için bu konu bana baskı yapıyor. Bu nedense benim için çok önemli, birinin benim canımı acıtabileceğini göstermek bana kendimi çok savunmasız hissettiriyor ama bunun doğru olmadığını biliyorum artık. Yine de pratikte zor oluyor. Yapamıyorum. Sanki bunu yaparsam bu acıtma eylemleri sürekli devam edecek gibi fakat zaten yapmadığımda da devam ediyor ki🤷‍♀️ Bu konuda fikriniz, tavsiyeleriniz benim için çok kıymetli, şimdiden teşekkürler, sevgiler 💕

  Beğen

  1. Sevgili İlahiolanagüven, Burada ilginç birkaç çelişki var. İkiz ruh dediğimiz sadece bir kişi midir? Eğer hepimiz bir isek herkes ikiz alevimiz, ruh eşimiz, ruh kardeşimiz olmuyor mu? Ben ilişkinizin detaylarını bilmediğim için sadece spekülasyon yapabilirim. Sizce yüksek benliğiniz hayat planınıza böylesi bir acı yerleştirmiş midir? Bence hayır. Karmik ilişki diye bir şey vardır, evet, ama onun sebebi yıllarca acı çekmek değil, dersleri alıp hayata devam etmektir, o kişiyle ya da onsuz. Aslında burada karşınızdaki kişi kim olursa olsun sizin özsevginiz, özdeğeriniz ve özsaygınızla çalışmanız gerekiyor gibi görünüyor. Yani 20 yıl sonra neden hala daha mutsuz olduğunuz bir ilişkiye tutunuyorsunuz? Savunmasız hissetmek demişsiniz… İlişkiler öyle olmalı ki savunmaya gerek kalmasın. Hatta öyle olsun ki, kendinizi bir ilişki ihtiyacından daha çok sevin. Sonra da ilişkiler gelecektir, olumlu dostluklar, ailevi ilişkiler ve romantik olanlar. Ama siz önce sizi sevin. Bu konuda blogda çok sayıda yazı bulunuyor. Onlara göz atmanız iyi olacaktır. Bunun için ilişkiler kategorine tıklayabilir ya da arama kutusuna özsevgi, özsaygı, özdeğer gibi anahtar kelimeler yazıp ilgili yazılara ve yöntemlere bakabilirsiniz. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

   1. Bu süre zarfı içinde başka biriyle evlendim çocuğum oldu. Başka ilişkilerim oldu onunla birlikte değilim, görüşmüyorum da. Fakat alttan alta devam eden bir şey var hep aynı şahısla. Bende anlayabilmiş değilim neyse bu uzun cevabınız için teşekkürler belki özel danışmanlıkta çözülebilecek bir konu bu.

    Beğen

    1. Elbette. Danışmanlık almanız iyi olur. Konuyu bilmeden ancak bu kadar yanıtlanabilir. Bu soruyu Venüs gerilerken yazmanız da çok ilginç. Sevgilerle

     Liked by 1 kişi

 4. “Hayalleriniz sizi ilerlemeye çağırıyor, sevgililer ve ruhunuzun gitmeyi arzuladığı yere yönlendiriyor. Bundan dolayı, hayallerinizden vazgeçmeyin, sadece onların belli şekilde görünmesi gerektiği düşüncenizden ve hayallerinizi tam anlamıyla desteklemeyen durumlara tutunmaktan vazgeçin. Mikro-yönetim yerine hayallerinizin kendi hayatlarına sahip olmalarına izin verirseniz, hayalleriniz mümkün olduğunu düşündüğünüzün çok ötesinde bir şeye dönüşebilir ve zihninizdeki eski resimden çok daha fazlası gerçekleşebilir.” cok cok guzel bir yazi, her kelime ozumsenmeli. Bu paragrafta ise cok onemli mesajlar var, ancak bunu nasil basarabiliriz acaba? hayallerinizi tam anlamıyla desteklemeyen durumlara tutunmaktan vazgeçin diyor yazi ve ben biliyorumki ben desteklemeyen durumlara tutundugum icin hayalimi alt seviyede yasiyorum. Bunu nasil basarabiliriz Mor Alev? onu destekleyen durumlara nasil tutunabiliriz?

  Beğen

  1. Sevgili Umay, bunun için lütfen ana menüdeki yöntemler sekmesinden salıverme kategorisine tıklayın. Çok sayıda yöntem göreceksiniz. Bu sırada neden kendinizi sabote ettiğinize dair düşünmeniz de yardımcı olabilir. Özdeğeriniz üzerinde çalışın. Yine yöntemler sekmesinde öne çıkan metotları bulabilirsiniz. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.