Kendinizi Takdir Etmenin Gereği

Sanatçı: Asja Boros

Sevgililer, iyi yaptığınız bir şeyi takdir etmeniz, sizi egoya savurmayacak. Kendinizi takdir etmeniz, ayrılık bilinciyle ya da kendinizi bir başkasından daha yüksek bir seviyeye yerleştirmenizle alakalı değildir. Bu sadece kim olduğunuzla, güçlü yanlarınızla, yetenekleriniz ve bu dünyaya olan katkılarınızla ilgili adil bir değerlendirmedir.

Eğer kendinizi bu gerçekte görmek istemiyorsanız, amacınıza, umut ve hayallerinize uyumlu bir hayatı nasıl yaratacaksınız? 

Kendi gerçeğinizi ve özgün becerilerinizi, güçlü yanlarınızı en sonunda takdir etmeniz sadece güvenli değil, yenideki tam potansiyelinize adım atabilmeniz için kesinlikle gereklidir.

Bunu yapabileceğinizi ve aynı zamanda arzuladığınız alçakgönüllü, bilinçli insan olarak kalabileceğinizi mutlaka bilmenizi istiyoruz. Kendinizi inkardan vazgeçmeniz en basit haliyle  daha fazla kendiniz, yani olmayı planlamış olduğunuz insan olmanızı sağlar.

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

6 comments

  1. kendimi İstemediğime zorladığımı fark etmemi bırakmam ve istediğime ulaşmak için çaba harcamamın sonucu olan bir devrimin, kaos sonrasını toplamaya çalışıyorum. Toparlanırken, belli bir kriterler zincirine geçtiğimi ve zincirlere göre eğilim aradığımı anladım. bunu yaparken her şeyi kıstasa maruz bırakıyorum, böyledir şöyledir öyledir falanlarımdan seçip beğenip veriyorum. kendimi hep takdir ettiğimi bildiğim, çeşitli yönlerimin kazançlarını toplamaya niyet ettiğim şimdilerimde…

    Yorulunca toparlanmak çok güzel, kendimi takdir etmemin, beklentilerimi de yükselttiğini bilmek çok güzel ve buna geçebilmek de öyle. sonsuzluğa bin birlerce şükürlerden kupleler.

    Liked by 2 people

  2. Veee bugün de yeni gerçekliğime taşımaktan büyük mutluluk duyacağım yeteneğimle bir olmak, akmak akmak akmak… üstüne meleklerin öz-takdir onayı. Hissi Harika! 🎁 Vesile olduğunuz için çook teşekkürler. 💜💚

    Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.