Melekler: Rıhtımlarınızdaki Yığılma

Sanatçı: Vladimir Kush

Sevgili Dostlar, bu sefer melekler global tedarik zinciri krizini örnek olarak kullanıyor. Rıhtımlar dolu, gemiler de öyle ama yığılmadan dolayı zamanında boşaltılıp taşınamadığı için ürün sıkıntısı oluşuyor. Okuyalım;

Sevgililer, Sizleri çok seviyoruz.

Her biriniz bütün bir evrenin mikro-kozmosusunuz. İçinizde istediniz her frekansı aktive edebilirsiniz. Sevgi ve takdirle Kaynak’la olan bağlantınızı veya dünya sorunlarıyla olan bağlantınızı aktive edebilirsiniz, örneğin tedarik zinciri sorununa odaklanarak kendi sınırlarınıza akmak için bekleyen sevgiyi engelleyebilirsiniz. Neşe-keyif-coşku dolu kutlamaların ya da berbat bir nefretin frekanslarını aktive edebilirsiniz. Her birinizin içinde gerçekliğinizde bulunan ya da bulunabilecek her şeye uyumlanma potansiyeli var. 

Deneyimlediğiniz dış dünya sadece içinizde aktive ettiğiniz frekansların bir dış resmidir. Belli bir enerjiyi ne kadar çok insan aktive ederse, onun genel dünyada o kadar çok yansımalar yarattığını görürsünüz. 

Örneğin, şu anda binlerce ton ürün taşıyan gemileriniz rıhtımlarınızda gecikmeli olarak bekliyor. Kaynak orada. Arz orada. Ancak pek çok bölgede sunulanla, ulaşılabilinen arasında farklılıklar var. 

Aynı şekilde, yeryüzünde sayısız insan sevgi için dua ediyor. Kaynak orada. Sevgi sunumu da orada. Ancak pek çoklarında sunulanla kabul edilen arasında fark var.

Örneğin, siz bu salgının bitmesi için dua edebilirsiniz fakat buna rağmen ona korkuyla odaklanabilirsiniz ve böylece sunulan sağlık ve esenlikle, sizin kabul edebileceğiniz miktar arasında bir eşitsizlik yaratırsınız. Bir başka seçenek ise esenlik ve sağlığınıza odaklanıp iç yönlendirmenizi takip etmenizdir – her biriniz kendinize özgü iç yönlendirmeye sahip – böylece sağlık ve esenliğin hayatınıza akışına izin verirsiniz. Size sağlıklı gelen şekilde yaşamaya devam dersiniz ve kendi fiziksel deneyiminize odaklanmayı seçebilirsiniz. İster evinize kapanmış günlerinizin keyfini çıkarıyor olun, ister kaygısızca her yere gidin, enerjiniz her zaman hareketlerinizden daha önemli olacaktır. 

Hayatınızdaki iyi şeylere odaklandığınızda, hareketleriniz ne olursa olsun, size her zaman sunulan sevgi, ışık, canlılık akışına açıksınızdır.

Aynı şekilde, pek çokları hayatlarında değişim için dua ediyorlar fakat tam da buna direniyorlar. Eğer değişim istiyorsanız, yeni düşüncelere, yeni fikirlere, yeni rehberliklere açık mısınız? İstediğinizin görkemli özünün düşünmüş olduğunuzdan daha farklı görüntüde gelmesine… ama hayal ettiğinizden bile daha iyi olmasına açık mısınız? Kaynak’ın bilgeliğinin ve sevgisinin içinize akmasına açık mısınız? Yoksa değişim isteyip, korkuyla değişime direniyor musunuz?

Sevgililer, bizde yargı yok. Ruhunuzun tek gerçek hedefinin sevgi içinde yaşamak ve bu sırada hangi yolu seçerseniz seçin sevginin keyfini çıkarmak olduğunu biliyoruz. Belki saçınızın modelini değiştirmek istiyorsunuz. Bu sevgi gibi hissettirebilir. Kuaföre gidiyorsunuz ve istediğiniz yeni stili gösteriyorsunuz. O da size aslında bir başka modelle daha iyi görünebileceğinizi söylüyor. Nasıl hissedersiniz? Hislerinize güvenir misiniz? Bazılarınız için bu, “hayır, teşekkür ederim, ben ne istediğimi biliyorum” demek anlamına gelebilir. Seçiminiz hakkında daha da berraklaşabilirsiniz. Başkaları için ise, “Bunu hiç düşünmemiştim, Bunu beğendim! Haydi deneyelim!” demeniz olabilir.

Hayat yolculuğunuzda “hissederek” yön bulmaya gönüllü olmanız sizi iç yönlendirmenize bağlar. İYİ hissetmeye gönüllü olmanız ise sizi Kaynak’la uyumlar. Daha iyi hissettiren düşünce ve hareketlere uzanmaya gönüllü olmanız Kaynak’tan gelen akışın blokajını açmanızı sağlar. Kendi tedarik zincirinizi açın ve istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz her şeyin kolaylıkla, iyilikle ve zarafetle gelmesine izin verin.

Biz size değişmek zorundasınız demiyoruz. Biz size dışarılarda gezin ya da eve kapanın demiyoruz. Biz size aşı olmalısınız ya da olmamalısınız da demiyoruz. Biz size duyduğunuz her şeye inanın ya da kuşkuyla bakın hiç demiyoruz. Biz size diyoruz ki, Yaratılışın, Hayatın, Sevginin tamamının Kaynağı içinizde yaşıyor ve sizinle nefes alıyor. Ve tüm zamanlarda sizin tarafından hissedilmeyi bekliyor… Ve sevgililer, Kaynak iyi hissettirir. Yaratan iyi hissettirir. Sevgi iyi hissettirir. Bunları dışarıda bırakmak ise kötü hissettirir. 

Yaratan’ın sunduğu asla bitmeyen sevgiden parçalar koparmak, engellemek yokluk gibi hissettirir – sevgi yokluğu, sağlık yokluğu, bolluk yokluğu. En küçük yollardan bile olsa, Kaynak’ın sevgisine açılmak ise, fevkalade kudretli bir sevgi, sağlık, bereket ve çok daha fazlasını taşıyan bir akış açar. 

Sevgililer, en küçük sevgi hareketleri 3D dünyanızda size öyle önemsiz görünüyor ki ancak 5D paradigmada Kaynak’tan gelen bütün bir tedarik zincirinin açılıp akmasına yol açar. Böylece deneyiminize akar ve siz de paylaşarak bu bolluk içindeki sevgi akışını çevrenizdekilere ulaşmasında aracı olursunuz. Bir sevgi, bir kibarlık, bir özen, bir takdir ya da rahatlatma anı asla ve asla önemsiz değildir.

Bu küçük sevecen düşünceler ya da hareketler akışın bir defa daha zihinlerinize, kalplerinize, bedenlerinize ve nihayetinde dünyanıza ulaşmasını sağlar.

Duacısı olduğunuz şeylerin gelmesini istiyor musunuz? Eğer istiyorsanız, onun için hissedin. Düşüncelerinizi onunla hizalayın. Görmeden önce bile ona inanın. Bu yoldan ayrılmayın sevgililer. Ve bunu yaparak Kaynak’tan gelen sonsuz sevgi tedarikine olan erişiminizi açtınız. 

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

3 comments

 1. Sözün büyüsüyle harmanlanmış, frekansı yüksek bir yazı okudum.
  Teşekkür ediyorum Moralev.

  Liked by 1 kişi

 2. Müthiş bir yazı. Sadece okumak bile frekansı yükseltiyor. Bize ulastirdiginiz için minnettarım.

  Liked by 1 kişi

 3. Tam ihtiyacım olandı o günlerde bir durum karşısında değneğin 2 ucunda gidip geliyordum. Öfke mi Hediye mi.. Veee bir farkındalık bonusu ile hediye oluşuna odaklanmayı seçtim. 🙂 🎁 Baraj kapaklarını açınca ben tedarik zinciri de açıldı. Arkası hediye hediye şeklinde akıyor. :)) 💝

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.