Somurtmayı Bırakın, Yaratıma Başlayın

Sanatçı: Stephanie Lee

Sevgililer,

Biliyorsunuz, 3D’den çıkmadan önceki halinizden farklısınız. Ve biliyorsunuz bu dünyanız için de geçerli – dünyanızı ister yeryüzü olarak, ister kendi ev halkınız olarak tanımlayın. Fakat o farklılıklar biz, Evrenlere dair olanların kehanetinde bulunduğumuz gibi huzur, rahatlık ve neşe-keyif-coşku değil.

Dolayısıyla aktif olarak çok çeşitli seviyelerde huzur, rahatlık ve neşe-keyif-coşku arayışındasınız. Ve bunu yaparak, diğerleriyle paylaşmaya daha az enerjiniz ve içinizi keşfetmeye daha fazla ihtiyacınız olduğunu buluyorsunuz.

İçinizi araştırmanız çok farklı seviyelerdeki kişisel başarılarınız için anahtardır. Geçmiş bilgilendirmelerimizde de benzer konulara değindik. Ama şimdiki değişiklik, sizin hayallerinizin gerçekleşmesini beklemeye gönüllü olmamanızdır. 

Aktif olarak henüz anlayamadığınız yollardan hayallerinizi arıyorsunuz. İşte bundan dolayı durma, dinlenme ve isteklerinizi araştırma ihtiyacındasınız.

Anda neye ihtiyacınız olursa, kendinizden ve başkalarından onu talep etmeye başlıyorsunuz. Başkalarının ihtiyaçlarının giderilmesini, hayalleriniz kendiliğinden gelene, ya da birisi size onları verene kadar beklemek istemiyorsunuz.

Siz bu dünyadayken ilk defa yönünüzün, geleceğinizin ve hayatınızın kontrolünü elinize alıyorsunuz. Ah, bu düşüncelerle oynadınız ve olasılıklara göz attınız tabii. Fakat olasılıklarınız her zaman gelecekteydi. “Şunu yaptığımda, bunu tamamladığımda” ya da “Birisi beni bana şunu verecek kadar değerli bulduğunda, hayallerim gerçekleşecek.”

Artık 3D hayatlarınız boyunca öğretildiği gibi beklemeye hiç niyetiniz yok. 

Evrensel varoluşlarınızda, düşünceleriniz o anda yaratılıyordu. Ve bunu uyku hallerinizde çağlardan beri yapıyorsunuz. O rüyaları yeryüzü uyanık hallerinize getirmenizin vakti geldi. Ve bunun için sabırsızlanıyorsunuz.

İşte böylece kendinizi biraz huysuz, yorgun ve hatta öfkeli buluyorsunuz. “Nerede? Diğerlerini yardımlarımla hayallerini yaşamaya cesaretlendirirken kendimi inkâr etmekten bıktım yoruldum.”

Belki biraz da iki yaşındaki 3D çocuk gibi davranıyorsunuz. 3D oyunu oynamaktan bıktığınızı onaylarken bunun belki bir sonraki yaşamda ya da şunu veya bunu tamamladığınızda olacağını ifade ediyorsunuz.

Siz kötü veya bencil bir insan değilsiniz. Siz sadece, başkalarının neşe-keyif-coşkusunu çalmamak için kendi neşe-keyif-coşkusunu beklemek gibi 3D oyunlardan bıkmış Evrensel varlığınıza geçiş yapıyorsunuz. 

Her şeyin bir sonu ve belli bir miktarda olduğuna inanan siz değil misiniz? Ya siz milyarder olursanız ve birileri de sizin yüzünüzden aç kalırsa? Ya bir başkasından çalmış olursam diye çok fazla yaratmaktan kaçınıyorsunuz. Bu bir 3D düşünce kalıbıdır ve siz o kalıpları adım adım görmezden gelmeye başladınız. 

Belki buna karşılık diyorsunuz ki, eğer herkes milyarder olsa, o kadar çok para sizin için şimdinin on doları gibi olurdu – önemli ama hayat değiştirici değil. İşte böylece 3D inançlarınızı yeni dilek ve yaratımlarınıza harmanlamaya devam ediyorsunuz. 

Bu dünyada kimsenin hayali sizinkiyle aynı değil. Güncel hayalleriniz 3D geçmişinizden gelme gibi görünse de, onlar gelecek ihtiyaçlarınızdan kaynaklanıyor.

Artık yeni siz yaratımlarınız için ihtiyaç duyulmayan hayallere sahip değilsiniz. 3D bakım verme rolünüzün bir parçası olan başkaları için kaygılanmaya devam ederken, büyük ihtimalle düşünemediğiniz bir şey bu. 

Şu anda dünyada bulunan herkes sizin kadar güçlü ve becerikli. 

Hayalleri sizinkinden farklı olanlar hakkında kaygılanmaya hiç ihtiyaç yok.

3D ötesine henüz geçmemiş olanlar sizinkine yakın hayallere sahip gibi görünseler bile, onların hayalleri 3D korkulara bağlı. Fakat siz artık 3D’ye ait olmadığınız için hayallerinizin düşüncesiz, zalim ya da bencil olmasından korkmaya ihtiyacınız yok. Bunlar geçmiş 3D yaşamınızın nitelikleri.

Güncel hayalleriniz yeni varoluş rolünüze geçişinizdeki basamaklar. Bundan dolayı istemekte ya da bir şeye ihtiyaç duymakta utanacak bir şey yok. Siz 3D korku ve utancın ötesindesiniz.

Büyük hayaller kurun, büyük yaratın çünkü bu yeni bir dünya ve öncülerden ve takipçilerinden büyük hayaller talep ediyor. 3D korku düşünceleriniz sadece yok etmek istediğiniz yapıları güçlendiriyor. Yaratma ve olma özgürlüğünüz ise bu görkemli yeni dünyanın temel taşları.

Şimdi hayal kurmak yerine yaratma zamanı. Dünyada şu olduğunda, ya da dostlara veya aileye bu olduğunda demek yerine ayağınızı yere vurup “Şimdi!” demenin zamanı.

Bu sizin yaratım zamanınız. Yani somurtmayı bırakın artık ve hayallerinizi yaratmaya başlayın. Siz bu güce sahipsiniz, buna ihtiyaç da duyuyorsunuz. Öyle de oldu. Âmin. 

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

3 comments

  1. Muthis bir yazi! Yakin zamanda o kadar hissediyorum ki bu degisimi, yaratim enerjisini, planlamaktan gercekten yaratima gecmeyi! Her zamanki gibi cok tesekkurler Moralev.

    Liked by 1 kişi

  2. Yazıyı okurken kalbimden geçen; malum yarın cumhuriyet bayramımız canım atamın bize bıraktığı en değerli miras (şu ana kadar gereken özeni pek gösteremesek de) ve o bize yolu açtı ,şimdi ben diyorum ki; onun hayali benim de hayalım . Ülkemin hatta tüm varolusun huzurlu keyifli yaşaması bir’liğin ve sevginin farkına varması için tüm varlığımla elimden gelenin en iyisini yapmaya niyet ediyorum ve öyle de oluyor şükürler olsun. Sevgiler mor alev harika bir yazıydı her zamanki gibi

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.