Akışın Evreleri

Sanatçı: Asja Boros

Sevgililer, bir şeylerin bilinçli farkındalığınıza ulaşmasını beklemek yolunuzu bulmanızın en sıkıntılı olduğu zamanlardan biri, biz bunu anlıyoruz. Akışın karakter özelliklerini bilmeniz yolculuğunuzda hangi aşamada olduğunuzu tanımanıza yardım edecektir.

Sıklıkla akışın hareket ve durgunluk dönemlerinden oluştuğundan bahsederiz. Bunun amacı bütünsel bir denge ve destek sağlamaktır. Sürekli olarak harekette olsanız bir sürü şey yaparsınız ama bu sırada bitkin düşer ve dengenizi kaybedersiniz. Sürekli olarak durağanlık ve uyuşuklukta kalsanız, iç gözlem, dinlenme ve uyumlanma için bir sürü vaktiniz olur ama hiçbir şey yapılıp tamamlanmaz. Akışın her iki yönü de bir diğerine yardım eder ve sürdürülebilir bir ilerleme modeli yaratır. 

Sıklıkla hareket evresinden hemen önce bir sabırsızlık, huzursuzluk ve heyecan hissi oluşur. Durağan evreler ise sıklıkla yorgunluk, can sıkıntısı ya da ilgi eksikliği ile gelir. Biz bir uçak yolculuğu örneği vereceğiz. Havalimanına gidişin oluşturduğu hareket evresinde büyük ihtimalle biraz heyecanlı ve belki biraz da gergin olabilirsiniz. Uçak havalandıktan sonra yolculuğunuzun durağanlık evresine girersiniz. Çalışma ve hareket parçası pilotlar ve uçuş personeline geçmiştir. Siz de biraz uyuklayabilir, okuyabilir, meditasyon yapabilir veya bir film seyredebilirsiniz. İlerlemenin büyük bir bölümü hala daha gerçekleşirken, siz durağansınız. Fakat uçuşun sonuna yaklaşırken, sınırlı alan gibi hissettiren yerden serbest bırakılmaya çoktan hazırsınızdır ve tekrar harekete geçmeyi sabırsızlıkla beklerken yeniden o heyecanı hissedersiniz.

Görüyorsunuz, değil mi? Hisleriniz ve neyin enerjik açıdan desteklendiği, akışın hangi noktasında olduğunuzun göstergeleridir. Bitkinlik, sessizlik ve iç gözlem ihtiyacı, durağan evreleri kucaklamanıza yardım eder. Yerinde duramama, huzursuzluk ve heyecan ise hareket evresinin yolda olduğunun kesin işaretleridir. Akışın her iki özelliği de eşit derecede önemlidir ve sizleri düşündüğünüzden çok daha fazla destekler. Ve kesinlikle güvenebileceğiniz bir şey varsa, o da eğer bir evrede fazlasıyla uzun zaman geçirdiyseniz ve diğer evreye bağlantınızı kuran hisleri hissediyorsanız, o zaman emin olun akışınızda bir değişim olacaktır. 

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

7 comments

 1. fazlasıyla uzun zaman geçirdiyseniz ve diğer evreye bağlantınızı kuran hisleri “”hissedemiyorsak””

  Beğen

  1. Sevgili Neli, her evrenin bir görevi var. O dönemde yapılması gerekli bir şey var. Diyelim ki durağan evre devam ediyor da ediyor, o zaman gerçekten içe dönüp içerideki işleri halledip halletmediğinize bakılmalı, durağan dönemde tabii ki oturup Netflix seyredebilirsiniz bütün gün ama belki de bir takım uyanışlar sağlayan bir kitap okumak ya da yeni meditasyon alışkanlığı oluşturmak gerekmektedir… Veya hareketli dönem çok uzadı, o zaman da aldığınız aksiyonun sizin ve bütünün en yüksek hayrına olup olmadığını, gerçekten iç sesinizin önerdiği hareketleri yapıp yapmadığınızı kontrol etmeniz yardım eder. Örneğin, çok çalışıyorsunuz ama hepsi asıl yapmanız gerekenin dışında ve o şeyi yapmamak için neredeyse birer bahane gibi… Bu şekilde düşünün lütfen ve bir gözlemleyin acaba ne oluyor? Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 2. Ne kadar guzel bir yazi. Cok tesekkurler İyi ki varsiniz

  Android’de Yahoo Postadan gönderildi

  Liked by 1 kişi

 3. Anlayabilmek icin defalarca okudum. Cok guzel bir yazi. Mor alev “Neli dedi ki” arkadasimiza verdiginiz yanit ile taslar yerine oturdu. Ikinize de tsk.ederim. Sevgilerimle…

  Liked by 1 kişi

 4. Yazının yayınlandığı günden bu yana en az on defa okudum galiba bu mesajı. Yaklaşık iki haftadır tam da ifade edildiği gibi hissediyor ama bir türlü açıklayamıyordum. Hiçbir şey olmazken, her şey aynı ve rutin düzeninde giderken, durup dururken heyecanlanmaya, kendimi evin dışına atmaya başlamıştım. İyi ama neden böyle heyecanlıyım, kabıma sığmıyorum dediğimde de cevaplayamıyordum. O kadar rahatlattı ki bu mesaj beni. Hareket evresini keyifle, coşkuyla beklemeye başladım. Teşekkürler Moralev.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.