10-10 Enerji Kapısı

Bilge Baykuşlar, bizleri takvim yılının kapanışına taşıyan güçlü enerji akışlarıyla dolu son aylara girdik. 6 Ekim yeni ay enerjisiyle başlayan akışlar 10-10, 11-11, 12-12 enerji portalları, tutulma dönemi, kış gündönümü ve 24 Aralık’taki son Uranüs-Satürn Kare açısıyla son bulacak. Hafta içi Plüton ileri harekete geçti, bugün Satürn aylar süren gerilemesinin bitişinde çok güçlü. Yoğun bir süreç, oldukça fazla enerji… artık hepimize değişimin sonu yokmuş gibi geliyor. Doğru, bunun sonu yok, ama şimdiki daha zorlu geçişlerle değişiklikleri çok daha keyifli yaşayacağımız yıllara hazırlanıyoruz.

Bugün 10-10 enerji girişiyle yeni aydan beri yoğun bir şekilde hissetmekte olduğunuz enerjinin zirvesini yaşıyoruz. Yıllardır bu enerjilere birlikte bakıyoruz, bazılarını derinden hissediyoruz bazıları sanki gelip geçiyormuş ve hiç dokunmuyormuş gibi… Bazıları fiziksel, bazıları ilişkilere yansıyor. Bazıları dünyayı sarsıyor. Fakat hepsinin, hepsinin en temeline indiğimizde verilen tek bir mesaj var: “Sevginin bedenlenmiş hali olun, burada bulunma amacınız bu!”

Çoğumuza sevgi olmak zor geliyor, hala daha korkulara büyük önem veriyoruz. Sıklıkla yıllarımızı ikisinin arasında gidip gelerek harcıyoruz. Ama umutsuzluğa düşmeyelim dostlar, çünkü gidip gelirken bir daha ve bir daha, sevgiye daha çok alışıyoruz ve korkudan biraz daha soğuyoruz. Evet. çok zaman alıyor, oldukça maceralı da oluyor ama bu da kanlı canlı insan olmanın çekiciliği sanırım. Belki de başka boyutlarda her şey çok kolay geldi ve bu çılgın dünyanın serüvenlerini yaşamak istedik. Bazen bu hayatın tamamı devasa bir hava dalışı gibi geliyor. Yürekler ağızda, ne zaman iyi bir şeye atılacaksak ürküyoruz fakat en sonunda bir şekilde (bazen de hayatın itelemesiyle) yine de teslimiyete geçip kendimizi boşluğa bırakıyoruz. İnattan vazgeçip gökyüzünde süzülmenin keyfini aldığımız anda ise, o da ne? Paraşütümüz açılıyor!

Bu portalın numerolojik enerjisine bakarsak, 10 sayısı ruhani ve karmik açıdan yeni bir aşamaya geçişi simgeler. Bir sonraki basamağa sıçramaya cesaret etmekte alakalıdır. Hayatın her yönünde gelişimi destekler. Liderlik, iyimserlik, özgüven, bağımsızlık, yaratıcı güçler, başarı, dinamizm, kararlılık ve bireysellik niteliklerinde titreşir. 1 rakamı kendi gerçekliğimizi kendimizin yarattığını söyler. Sıfır ise Yaratan kudretini ve Evrensel Enerjileri temsil eder.

Bugün sevgi olmak ve bildiklerimizi içselleştirmek, hayatımızın her alanına yansıtmaya söz vermek için çok iyi bir gün. Bugün sevgi dolu bir hayat yaratmak için ideal!

Baş Melek Gabriel’in Shelley Young aracılığıyla hafta içindeki Terazi yeni ayıyla aynı gün verdiği mesaj, laf kalabalığını keserek bizi sevgi olarak harekete geçmeye çağırıyor. (trinityesoterics.com) Okur okumaz, 2021 10-10 portalının ve gerçekte bütün enerji girişlerinin tek mesajının bu olduğu konusundaki inancım pekişti. Okuyalım:


Aydınlanma yolculuğunuzda yapabileceğiniz en büyük güç hareketi, ruhaniliği bilmekten, ruhaniliği yaşamaya geçişi yapmaktır. Arayışınız harika bir şey ve pek çoklarınız için aydınlanmanın ilk adımlarını sağlıyor. Fakat en nihayetinde kim olduğunuzu ilan eden şey, OLUŞ halinizdir. Bilgi sıklıkla hareketten önce gelen müjdedir, olmak istediğiniz kişiye bir sıçrama tahtasıdır. Sadeleştirirsek, sevgi hakkında okumak harikadır, fakat tek bir sevecen hareket bile, kendinizi sevgi olarak deneyimlemenizi sağlar ve gerçekte arayışında olduğunuz ruhani nitelikleri taşır. 

Lütfen bizi duyun, hayatınızı aydınlanmış yollardan yaşamak için belli bir ruhanilik hedefine ulaşmış olmanız gerekmiyor. Her sevgi gösterisi, her dua, her minnet anı, güzelliğin gözlemlendiği her dakika, her barış dolu seçim, her iyilik, her kibarlık – bunların hepsi harekete geçmiş ruhaniliktir.

Bilmenizi dilediğimiz şey şu; bu gezegende çok, pek çoklarınız var ve en sade halleriyle, en güzel şekilde ve tutarlılıkla oldukları kişiyi ifade ediyorlar ve yükseliş süreci hakkında hiçbir fikirleri yok! Bu davranışlarının hepsi bir ömür spiritüalizm öğrenmeye çalışmış insanlar kadar fark yaratıyor.

Görüyorsunuz, değil mi? Hazırlık çalışmanız çok değerli ancak bilgiyi uygulamaya tam hazır hissedemediğiniz için ilelebet öğrenci olma alışkanlığına saplanıp kalmayın. Çünkü dünya şu anda sizin sevgi dolu hareketlerinize ihtiyaç duyuyor. Ve kendinize bu dünyaya olmaya geldiğiniz kişi olma deneyimine adım atma izni verdiğinizde sizin için çok büyük neşe-keyif-coşku var.

Gabriel


Hepinize huzur dolu bir Pazar günü ve hayatın her anında iç sevginizi yansıtmaya kararlı olduğunuz bir 10-10 geçişi diliyorum.

©Mor Alev 2021


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır. http://moralev.com

HİZMETLER

2 comments

  1. Yine sana ve bilgi akışın olan biricik kaynaklarına çok teşekkürler.
    Hep, her zaman ruhuma iyi gelensin Mor Alev…
    Kucak dolusu sevgiler..

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.