Melekler: Kim olmak istiyorsunuz?

Dünyanızı ve kendi hayatlarınızı yeniden doğururken, kendinize sorun “Bu yeni gerçekliğe yanımda ne götürmek istiyorum? Neyi geride bırakmak istiyorum?” Biz sahip olduğunuz şeylerden bahsetmiyoruz, bahsettiğimiz alışkanlıklarınız, rutinleriniz, düşünceleriniz, inançlarınız ve hikayeleriniz. Bunu sıklıkla düşünün… “Kim olmak istiyorum?” Bunu çabucak yanıtlamanızı beklemiyoruz. Şu anda gezegeninizdeki yeni doğanlar gibisiniz. Bireysel ve kolektif olarak derin bir Benlik keşfindesiniz. 

Kendinize sorun, “Sana ne neşe-keyif-coşku veriyor? Seni ne yerle bir ediyor? Seni ne canlandırıyor? Seni ne tüketiyor? Neleri tutkudan dolayı, neleri görev hissinden dolayı yapıyorsun? Görevlerini nasıl daha keyifli hale getirebilirsin?” Bu hayat acı çekmek, hayatta kalmaya çalışmakla ilgili değil ve kalpleriniz bu eski paradigmalara artık tutunmak istemediğiniz gerçeğine uyanıyor. Ruhlarınız yepyeni bir seviyeye uyanıyor. Kalpleriniz fısıldıyor. “Biz değişim istiyoruz! Biz yaşamak, başarıyla gelişmek ve capcanlı olmak istiyoruz, öylesine burada bulunmak değil!”

Bazılarınız kim olmak, nasıl yaşamak ve ilerlerken nasıl hareket etmek istediğinizi tam olarak biliyorsunuz. Ancak pek çoklarınız, araştırma ve keşif halindesiniz. Siz iki yıl önce olduğunuz insan değilsiniz ve geriye dönmeyi de pek istemiyorsunuz. Enerji artık yapaylığı kolaylıkla desteklemiyor. Kalbiniz ve ruhunuzla uyum halindeyken, hareketli, coşkulu, derin duygularla ve hayat dolu hissedersiniz. Kalbiniz olmadan bir şeyi yapmaya kendinizi zorlarsanız, o şeyi keyifle yapmanın bir yolunu bulmadığınız sürece baskıyı hissediyorsunuz demektir ve kendinizi fiziksel acılar, hayal kırıklıkları, depresyon ve bazen de doğrudan öfke haline yerleştirirsiniz. 

Hislerinizi dinleyin. Onlar ruhunuzun fısıltılarıdır. Onlar düşüncelerinizin programlarına cevap veren benden kimyanızdır. Ne zaman içinizdeki ışıkla aynı yolda olduğunuzu ve ne zaman hayatınızdaki veya arzuladığınız iyiliğe odaklanmaktan saptığınızı söylerler.

Kendinize iyi ve kibar davranın. Yumuşak olun. Yeni aktiviteleri, eski aktiviteleri ve sizi neşe-keyif-coşkuyla çağıran aktiviteleri araştırmanıza izin verin. Kendinize yeni düşünceleri, hayata yeni bakma yollarını deneme izni verin. Bir konuda saplanıp kaldığınızda veya üzüldüğünüzde arama motoruna “alternatif bakış açıları” yazın, ne bulduğunuza bakın. Çocuklar gibi olmanıza izin verin sevgililer. Çünkü hepiniz yeryüzünüzde cennet yaratmayı çok istiyorsunuz… her defasında bir yaşamla.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

11 comments

 1. Çocuklar gibi olmaya istediğim an oyun değiştirmeye sonra bir diğer oyuna geçmeye ve bir diğerine neşeyle izinliyim:) Çok keyifli, çok teşekkürler ☺️

  Liked by 1 kişi

 2. Ne mutlu içimizdeki çocuğa ara sıra keyifle dönebilmeye, arınmış mutlu çocuğa o hazır değişime gerçek benlikle 🙏🙏🍁🍂🍁🍂 sevgimi yolladım kalpten ❤️❤️❤️

  Liked by 1 kişi

 3. Çok güzel bir çalışma önereyim kendini severler için; gününüzü ilk 10 dakika aynada kendi gözlerinize bakarak ve kendi adınızı ve ne kadar sevildiğinizi fısıldayarak başlayın. Çalışmayı hiç atlamayın. Özellikle ilk 1 ay. Bir anda dalga dalga köpüren mucizeler için sonra teşekkür edersiniz bana 😆🖤🌊🎉🐋🌧️
  Sevgiler

  Liked by 1 kişi

  1. Çok teşekkürler. Bu metod bazıları için hayatta yaptıkları en zor şeylerden biri olabilir. Dolayısıyla Louise Hay’in bu konuda yazdığı kitabı da öneririm. Sevgilerle

   Beğen

     1. Sevgili Mor Alev, Ece’nin yorumunda bahsettiği çalışmayla ilgili referans verdiğin Louise Hay’in kitabını sormuştum esasında 🙂 Çok sevgiler.

      Beğen

      1. Mirror Work galiba. Ayna Çalışması diye arayın isterseniz. Ben yorumu bir sonraki melek mesajına bıraktığınızı sandım. Özür dilerim. Sevgilerle

       Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.