Küçük Anlar

Sanatçı: Pascal Campion

Kaç defa çocuksu görünme korkusuyla kendiniz veya başkaları için neşe-keyif-coşku yaratma fırsatını  kaçırdınız? Gününüzde yeterince zaman olmadığını hissettiğiniz için hangi sıklıkla bir iyilik, yardımseverlik, kibarlık anından geri çekildiniz?

İnsanlığın büyük değişimi oturmuş bir şekilde seyir halindeyken, Evren sizden küçük şeyleri hatırlamanızı rica ediyor. O görünüşte önemsiz deneyimler en sonunda birbiri üzerine eklenip çok iyi yaşanmış bir hayatı ve bir dolu sevgiyi oluşturacak!

Bu fırsatların geçip gitmesine izin vermeyin – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

One comment

  1. Sek sek oynayan kapak resmini görünce aklıma bir anım geldi. 4 yıl önce sevgilimin yanında yolda çizilmiş sek seği oynadığım için terkedilmistim. Çocukçayim nerede ne yapacağımı bilmiyorum koca kadın hoplar mı yolda diye. Şimdi ne mi yapıyorum hâlâ sek sek görünce hopluyorum ✌️ üstüne evlendim çocuk ruhumu seven ruh ile.

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.