Melekler: Sevgi Dalgalarının Senfonisi

Sanatçı: Masahiri Sawada

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz. 

Nefes alın. Çevrenize bakın. Siz bedenlenmiş ruhsunuz, kendi yaşamını bir bedende, bir kişilikte, zamanda ve mekânda deneyimleyen İlahi olan. Siz – özgür iradenizle – form almış sevginin yaratıcıları ve mimarlarısınız.  Sizlerin insan hayatları sayesinde, ölçülemez Sevgiyi barındıran İlahi olan, nesnelere, deneyimlere, kavramlara, fikirler ve sistemlere şekilleniyor. Siz var olduğunuz için, Sevgi gelişmeye, büyümeye ve yeni ifadeler bulmaya devam ediyor. 

Siz düşünebileceğinizden çok, çok daha fazla önemlisiniz. Her arzunuz bütün bir evrenin yanıt vermesine yol açıyor. Daha iyisine olan her dileğiniz evrenin onu yaratmak üzere çarklarını döndürmesini başlatıyor. Kendiniz ya da diğerleri için olan her arzunuz, Sevgi enerjisinin ham malzemesini alıyor ve yeryüzünün kilini karıştırıp yoğurarak şekillendiren bir sanatçı gibi şekil vermeye başlıyor. Siz, sevgililer, Sevgi Mimarlarısınız.

Bazen, hiç de o kadar önemli, o kadar ihtiyaç duyulan, o kadar… yeterli, hatta yeterliden çok daha fazlasıymış gibi hissetmiyorsunuz! Kanepenizde oturup telefonlarınızda ekranı aşağı yukarı kaydırıp duruyorsunuz. Haberlerinizde ya da sosyal medyanızda, önünüzde geçit yapan insan deneyimi büfesini seyrediyorsunuz. Şunu beğeniyorsunuz, bunu beğenmiyorsunuz. Onu istiyorsunuz, ötekini istemiyorsunuz. İçinizde bir arzu tetikleyen bir şey görüyorsunuz ve daha iyisini diliyorsunuz… ve bunu yaparken de bütün bir evreni harekete geçiriyorsunuz.

Bir şey yapıyormuş gibi görünmüyorsunuz ama, her sevecen dileğinizle, sessiz bir Sevgi notası çalıyorsunuz ve enerji Kozmosta yolculuğuna başlıyor. Benzer bir şey istemiş olan diğerlerinin enerjileriyle birleşiyor ve ardından bu toplu sevgi notaları bir frekans senfonisi yaratmaya başlıyor – dev bir sevgi dalgası diğer insan kalplerini de yıkamaya başlıyor.

Arzu ve dilekleriniz ne kadar benzer olursa, senfoni de o kadar güçlü oluyor, o kadar çok kalbe dokunuluyor. Sevgi ne kadar büyükse, enerji dalgaları o kadar güçlü olur ve çok daha fazla kalp etkilenir. İşte en basit arzularınız böyle enerji haline gelir, onlar da ilhamlara dönüşür, ilhamlar fikirlere ve fikirler davranışlara ve sonunda yeryüzü dünyanızda kalıcı değişimleri yaratan büyük hareketlere dönüşürler. 

Dileğinizi oluştururken sevginin derecesi ne kadar büyükse, insan ırkı tarafından yayılan senfoninin içinde notanızın sesi de o kadar güçlüdür. 

Örneğin, diyelim ki, birisinin sokakta yere çöp attığını gördünüz. Derhal, sıklıkla bilinçaltınızla, insanların dünyaya daha fazla değer vermesini ve onu daha saygılı davranmasını dilersiniz. O dileğin içindeki sevgi evrende yankılanarak yayılır. Diyelim ki bir başkası bir arabanın egzozundan çok miktarda kirli hava püskürttüğünü gördü, kızgınlık ve bıkkınlığın altında daha temiz araçlar ve daha solunabilir hava için sessiz bir dilek vardır. O dilekteki sevgi evrende yankılanan sessiz bir nota yollar. Belki bir başkası da yeryüzünün bir araba parkı için buldozerle dümdüz edildiğini görür ve kendi kendine der ki, “Yeter artık bu kadar beton! Daha fazla tabiata ihtiyacımız var.” Dileği evrende yankılanır. Bu dilekler her ne kadar bir derece olumsuzluğun ve memnuniyetsizliğin altına gömülmüş ve dolayısıyla bir şekilde zayıflamış olsalar da, yine de içlerindeki sevgi evrenin derinliklerine doğru yol alır. 

Aynı şekilde, salgın için çoğunuz içeriye kapandığınız sırada pek çoklarınız temiz su resimleri gördünüz, berrak mavi gökyüzünün güzelliğine şahit oldunuz. Siz bunu çok sevdiniz! Sessizce yeryüzünün böyle saf kalmasını istediniz. Sevecen dilekleriniz güçlü sevgi notaları çaldı, bunlar topluca bir araya geldiler ve saf özü “Biz Dünya Anamızı çok seviyoruz. Ona saygı gösterilmesini, temizlenmesini, iyi davranılmasını ve kutlanıp keyfinin çıkarılmasını istiyoruz” diyen bir frekans senfonisi yarattılar. Sizlerin bireysel, görünüşte “önemsiz” dileklerinizle yaratılan o sevgi senfonisi, şu anda biz konuşurken bile devam eden devasa bir hareket başlattı!

Hatta, önünüzdeki on yıllarda dünya ananıza olan davranışlarda dev ve kitlesel gelişmeler göreceksiniz. Sürdürülebilirlik farkındalığı yükselecek. Ekosistemleri temizlemek için büyük hareketler olacak. Dekorlarınızda daha doğal elementlerin olması için modalar çıkacak, parklar ve koruma alanların takdir edilmesinde tekrar büyük yükseliş yaşanacak. Şehirler çok daha “yeşil” yapılacak – çatı bahçeleri, solar/rüzgâr enerji ve en basit dilek ve arzularınızdan doğan o kadar harikulade gelişmeler yaşanacak ki! Yeryüzünüzde doğmayı planlayan ruhlar bile – geleceğin çocukları – bu arzu senfonisini duydular, gelip gezegeninizle çok daha büyük bir işbirliği içinde yaşamaya çok hevesliler! Sizin basit, görünüşte “önemsiz” dilekleriniz insan deneyimini kuşaklar boyu değiştirmek üzere birleştiler. 

Yani, önemsiz olduğunuzu hissettiğinizde, bir daha düşünün. Fark yaratamadığınızı hissettiğinizde, hatırlayın yaratıyorsunuz. Saplanıp kaldığınızı hissettiğinizde, hatırlayın saplanmadınız. Her zaman içten değişim yaratıyorsunuz. Her zaman evreni harekete geçiriyorsunuz. En derin öfkenizle, hayal kırklığınız, bıkkınlığınızla bile, daha iyisi için sahip olduğunuz sevecen arzuların tohumları ekiliyor.

Sevgililer, siz Sevgi Mimarlarısınız. Sevgi, evrenlerin tamamının yaratıldığı “inşaat malzemesidir”. Sevgi, arzularınızın sessiz notalara dönüştürdüğü ham malzemedir, notalar da senfonilere sessizce dönüşür ama büyük bir güçle insan kalplerine dokunur ve ilham verir.

Şu anda gözünüzde canlandırın, sesinizle tek bir nota seslendirdiniz. Şimdi düşünün diğer varlıklar da bunu yapanlara katılıyor. Düşünün, müzik henüz kendi notalarını seslendirmemiş olanlara dokunuyor ve koroya katılma ilhamı veriyor. Sevgililer, şimdi düşünün, Yaratan’ın saf Sevgisinin yankılanarak evrende ilerlediğini, her açık kalbe ilham verip yükselten, moral veren senfonilere dönüştüğünü. Siz her ne kadar sadece enerji halinde ve sessiz olsa da, hakikatten bu senfoniyi tüm zamanlarda seslendiriyorsunuz ve kulaklara ihtiyacı olmayan kalpleriniz bunu duyuyor. Hepinizin kalpleri bu sevgiyle besleniyor. Siz, kendi arzunuz, iradeniz ve hevesinizle dileyerek, hayal kurarak dünyanızda hareket, değişim ve harika bir yeni ve çok güzel bir hayat yaratıyorsunuz.

Cesaretinizi kaybettiğinizde, moraliniz bozulduğunda bunu hatırlayın. Her biriniz çok önemlisiniz. Bedenlenmiş Sevginin gelişmesinde ve ifadesinde kritik önem taşıyorsunuz.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)

Not: Sevgili Bilge Baykuşlar, hepinize sevdiklerinizle birlikte sevgi dolu dileklerde bulunup bir senfoni yarattığınız huzur dolu bir tatil diliyorum.

Ben de daha önce bahsettiğim değişimden geçmeye devam ederken, bu iki üç günü emaillerime yetişmek üzere kullanacağım. Yanıt bekleyen dostlara anlayışları için çok teşekkür ederim. Dolunayda görüşmek üzere sevgilerle…

Mor Alev


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

4 comments

  1. Sizi çok özlüyorum, yazılarınızı okumayı, okudukça coşku duymayı çok özlüyorum… Mutlu tatiller…💖💖

    Liked by 2 people

  2. Kendimi sıkışmış hissetiğim sırada umut oldu bi yazınız her zamanki gibi..Teşekkürler🙏🙏🙏💗💗💗

    Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.