Melekler: Akışınıza Dönün

Sanatçı: Jane Newland

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Kendinizden, geleceğinizden ve birbirinizden beklentilerinizden kurtulmanın zamanı geldi. Beklenti yerine bu bir yaratma zamanı, hayallerini takip etme vakti. Her dakikada, kalplerinize inme ve neyin iyi, neyin doğru, neyin size sevecen geldiğini derinden dinleme ve sonra da o şeyi yapma, ona odaklanma, o düşünceler ve davranışlarla içli dışlı olma zamanı.

Dünya ve üzerindeki herkesin, size çarçabuk hayatınızı nasıl yaşamanız, sorunlarınızı nasıl çözmeniz ve hayallerinizi nasıl yaratıma sokmanız gerektiği konularında çok çeşitli fikirler, yorumlar ve hareketler önermekte üzerine yoktur. Sorun şu ki, kimse sizin bedeninizde yaşamamaktadır. Kimse sizin zihninizin aynısına sahip değildir ve kimse ruhunuzun en derin arzularını bilemez. Kişiler, sizin eş-titreşimde olabileceğiniz fikirler ve öneriler sunabilirler. Bununla birlikte, hiç eş titreşimde olmadığınız önerileri de olabilir. Ne yaptığınız, nasıl düşünmeyi seçtiğiniz ve sonucunda nasıl hissettiğiniz ise sadece size kalmıştır.

Gezegeninizde pek çok düşünce akışı var. Bazıları mutlulukla pandeminizin sonunun geldiğini görüyorlar. Diğerleri ise bunun sonsuza dek sürme potansiyelini. Bazıları pandeminin korku dolu enerjisinden gerçekten bıkmış durumdalar, bazıları ise ona sonsuza dek tutunacaklar. Peki bu salgın sonsuza dek sürecek mi demek? Kesinlikle hayır. Peki bu covid o ya da bu mutasyonuyla sonsuza dek kalacak mı demek? Kesinlikle evet. O zaman ne yapmalı, sevgililer?

Sadece bir yanıt var… İçinizde ne doğru, ne özgün, gerçek ve sevecen hissettiriyorsa, onu yapın. Moral yükseltici, ilham verici, emniyetli, rahat, sağlıklı ve mutlu gelen neyse onu yapın. Evde kalmak ve yemeğinizi dışarıdan mı ısmarlamak istiyorsunuz? O zaman onu yapın. İnsanlara karışmak mı istiyorsunuz? O zaman onu yapın. Eğer ilham almışsanız, yönlendirme aldığınıza inanıyorsanız ve buna bulunduğunuz yerde izin varsa, yapın. Seçin. Seçimlerinizden öğrenin. Yeni seçimler yapın. Bu şekilde, kendinizi kendinizin yönettiği yaşam akışında bulursunuz.

İlahi olan, yaratılışın her yönünden, hücrelerinizin en ufak parçalarına ve büyün bir galaksilere ve evrenlere kadar sonsuz sevgi akışları sunuyor. Tüm varlıklar, yine hücrelerinizin en ufak bileşenlerinden, devasa galaksilere bilinçtirler ve varlıklarını sürdürmek için bir takım ihtiyaçları vardır. Sizin de kendi arzularınızı ifade etmek üzere özgür iradeniz var. Eğer zihninizde canlandırabilirseniz, Kaynak, gezegendeki her bilinç zerresi, her sistem ve her varlık için tüm hayalleri ve arzuları örerek lütuf akışları yaratır. 

Siz, sevgililer, Kaynak’tan benzersiz bir sevgi ve lütuf akışı istediniz – ya onunla yüzecek ya da ona karşı mücadele verecektiniz. Arzularınızla – hem açıkça ifade ettiğiniz, hem de hoşlanmadığınız şeyleri gördüğünüzde derinlerde bir yerde sessizce dilediğiniz – Yaratan’ın koşulsuz sevgisini size yol gösterecek bir akışa yönelttiniz. Eğer onun akıntıları ve debisiyle hizalanırsanız, istediğiniz her şeye yönlendirileceksiniz.

Hakikatten de akışla ilerlemelisiniz, ama herhangi bir akışla değil… kendi akışınızla, kendi özgün, mükemmel, bireysel olarak tasarlanmış ve sürekli güncellenen akışınızla!

Kendi lütuf akışınızla uyumlu olup olmadığınızı söylemek çok kolaydır. Enerjiniz akışınızla akıyorsa, iyi hissedersiniz. Enerjiniz akışa direniyorsa, iyi hissetmezsiniz.

Kendinizi bir nehir gibi düşünün. Engelsiz süzülüyorsanız, yolculuk canlandırıcıdır ve heyecanlıdır veya yumuşak ve huzurlu. Akışta kolaylıkla taşınırsınız. Eğer nehir kayalarla bloke olmuşsa ya da kıyıdaki ağaçlara tutunmaya çalışıyorsanız, kudretli bir akıntıyla mücadele ediyorsunuz demektir. Kendinizi yorarsınız, kendinizi oraya buraya çarpabilirsiniz ve belki de boğuluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu hisleri kendi hayatınızdan tanıyorsunuz. Sevgi akışıyla “bir” olmanın getirdiği heyecan, heves ve canlılığı biliyorsunuz. Bir zamanlar hayatınızın bir parçası olan ve ama artık bırakılması gereken şeye tutunmanın acısını tanıyorsunuz. Korku ve kuşkunun yarattığı engellerin yol açtığı asap bozukluğunu biliyorsunuz. Ve sürekli olumsuz olana odaklandığınızda hiç bitmeyecekmiş gibi görünen hüsran ve sinir bozukluğu girdaplarındaki boğulma hissini de biliyorsunuz. Sevgililer, kendi çağırdığınız akışla olan ilişkinizi hissedebiliyorsunuz. 

O zaman, yoldan saptığınızı hissettiğinizde, sizi aradığınız her şeye yönelten akışa nasıl geri dönersiniz? Yanıt, hayal edebileceğinizden çok daha basit. Tam da kötü, asabi, öfkeli, morali bozuk, üzgün, endişeli, şüpheli ya da herhangi bir rahatsız duygu hissettiğiniz anda, kendinizi o akarsuda düşünün. Daha iyi hissttirecek düşünceler deneyin. Karşınızda gördüğünüz herhangi bir şeye sevgi akıtmaya çalışın. Elinizden en kısa zamanda hoşunuza giden bir şey yapın. Rahatlayın. Daha iyi hissettiren bir şeye odaklanarak, soruna olan saplantınızı salıverin. Tıpkı huysuzlanan bir çocuğa izin verdiğiniz gibi, kendinize şimdilik daha iyi bir şeye odaklanma izni verin. Tekrar akışla hizalandığınızda bunu bileceksiniz çünkü bir ferahlama hissedeceksiniz. Enerjinizin içinizden kamaya başladığını hissedeceksiniz. Belki henüz olumlu hissetmeyeceksiniz ama biraz daha iyi hissedeceksiniz.

Sevgililer, daha iyi hissetmeye olan doğal arzunuza teslim olun. Daha güzel şeylere odaklanmaya olan doğal arzunuza teslim olun. Eğer dediğiniz gibi gerçekler “berbatsa”, şimdilik  o “gerçekleri” bırakın. İçe odaklanın. Daha iyi düşüncelerle akıntıyı bulun. Eğer bir faturayı ödeyemiyorsanız ve bildiğiniz her şeyi yaptıysanız, daha iyi bir düşünceye odaklanın. “Evrenin sonsuz olasılıklara erişimi var. Ben hala buradayım, hayattayım ve şimdiye kadar nasıl ödeyeceğimi bilmediğim pek çok faturayı ödedim.” Veya “Şu gün batımına bak. Harika. Sadece bir dakikalığına burada oturacağım ve çevremdeki güzelliğe  şükredeceğim” Endişe sizi yine ele geçirmeye çalışabilir. İnsanlar “daha sorumlu” olmanızı söyleyebilir, ama sevgililer, önce kendi kalplerinize cevap verin! Akıntı sizi kendi çözümlerinize taşımak istiyor.

Şu anda dünyanızda pek çok düşünce akışı var. Asla tek bir doğru akıntı olmayacak. Ancak hepsinin ortak paydası sevgidir. Kendinizi şu anda sizi en iyi hissettirecek şeyi yapacak kadar sevin, şu anda en iyi hissettirecek düşünceyi düşünecek kadar, esin almış ve neşe-keyif-coşkulu hareketleri yapacak kadar sevin. Kendinizi diğerlerini memnun etmenin, onların nehirlerinde sürüklenmenin esaretinden özgürleştirin. Onun yerine kendi akışınızı bulun ve onula hizalanın, her defasında tek bir daha iyi hissettiren düşünce ve hareketle. 

Pek çok küçük akış birleşip bir akıntı yaratır. Pek çok küçük akarsu birleşip bir nehir yaratır. O zaman sevgililer, siz ilerlerken pek çok nehir de ilerler ve Sevgi Okyanusunda buluşurlar.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

9 comments

 1. Merhaba sevgili Mor Alev. Yazının içinde anlam veremediğim bir bölüm var. Yorumunu rica edebilir miyim?

  “Peki bu salgın sonsuza dek sürecek mi demek? Kesinlikle hayır. Peki bu covid o ya da bu mutasyonuyla sonsuza dek kalacak mı demek? Kesinlikle evet.”

  Kesinlikle evet diyerek Covid’in sonsuza dek kalacağını söylüyor. Sonsuza dek. Bu kısımla ilgili sizin yorumunuz nedir?

  Liked by 2 people

  1. Sevgili Emre, covid zaten milyonlarca yıldır varolan bir virüs. Yeni değil ki. Başka hayvanların üzerinde yaşıyordu ve onların buna bağışıklığı vardı. Birlikte yaşayıp gidiyorlardı. Kimsenin kimseye zararı yoktu. Yani biraz daha geniş bakış açısıyla bakmakta fayda var. Sevgilerle

   Liked by 2 people

 2. Tekrar merhaba Mor Alev, alkol ve bağımlılıkların enerjimiz üzerindeki blokajlarıyla ilgili bir yazınızı hatırlıyorum..Hangi başlıklı yazıydı acaba?!? Meditasyonu, odaklanma ve potansiyelini bulmayı engelliyor sanırım…Bu nedenle mi bütün inançlarda yasaklanmıştır?!? Sevgiler

  Beğen

  1. Sevgili Ebru, bütün inançlarda yasaklandığını da nereden çıkardınız? İsa, bu ekmek etim, bu şarap kanım der. Bu blog hiçbir şeyin aşırısını önermez. Ölçülü olmak şart. Alışveriş, cep telefonu, bilgisayar oyunu, sosyal medya, yemek, para, hatta çalışma bağımlılıkları da var ve inanılmaz zararlı. Yuvaları dağıtıyor. Arama kutusuna aradığınız yazıyla ilgili anahtar kelimeleri girerseniz ilgili tüm mesajlar karşınıza çıkacaktır. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 3. Sevgili Mor Alev ben de Emre dostumuzun sorusuna katılıyorum. Yanıtınız ne yazık ki açıklayıcı olmadı. Bağışlayın ben de tekrar sormak istedim. Sevgiler

  Beğen

  1. Sevgili Asuman, melekler covid sonsuza dek kalacak diyor. Çünkü sorun olan covid değil. Onun yaşam alanına tecavüz ederek mutasyona uğramasına sebep olan insanlar. İnsanlar tabiata müdahale ettikçe böyle salgınlar çoğalacak diyen bilim insanlarını siz de okumuşsunuzdur. Bundan yıllar önce bile bu tarz araştırma haberlerini gördüğümü çok iyi hatırlıyorum. Tanımadığımız, bilmediğimiz milyonlar, hatta milyarlarca virüs ve bakteri var. Bizden çok önce buradalardı, milyarlarca yıl önce yaşam onlarla başladı. Covid yeni bir virüs değil. O da vardı. Yine olacak. Peki biz hastalanmaya devam edecek miyiz? Nasıl çiçek, çocuk felci vs gibi hastalıkları bitirdiysek bence bu hastalığı da bitireceğiz. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 4. Altında bizim anladığımızdan daha derin anlam olduğunu bildiğimden sormuştum. Anlayamamıştım. Şimdi anladım. Çok teşekkür ederim.

  Liked by 2 people

 5. Sevgili EmreOrtaç, ben de tam aynı yere takılmıştım. Siz sordunuz:) Kedi, köpeklerdeki Corona’yı, okurken o an aklıma getiremedim, hep de kedilerle yaşayan biri olarak. Cevap geldi. Fakat ben yine de, insanların beklediği şeylerin farklı şekilde gerçekleşeceğini hissediyorum. Bilmek değil, his;) Herkese sağlıklı yarınlar…🌱🌍

  Liked by 2 people

 6. Sevgili Mor Alev,
  Muhtesem bir yaziydi. Akisimi cok seviyor ve plani neden boyle yaptigimi bilmiyorum ama hep asla tahmin edemeyecegim sekilde ilerliyor, zihnime surekli supriz ve ters kose yapiyor. Ben de zihnen buyuk resim icin tahmin yurutmeyi coktan biraktim. Kalbim ise hic sasirmiyor, senaryoyu bilmesem de o hep “sevgi gibi” olan titresimi tereddutsuz isaret eden bir pusula gibi… Zihnim yalnizca cok ufak dunya isleri icin, gunluk yasamda basit seyler icin calisir oldu. Aslina bakarsan o da rahat etti.

  Bu arada covid pandemisi er gec bittiginde de uzunca bir sure epidemiler halinde devam edebilir. Yani belli kisitli bir bolgede alevlenip durulma seklinde. Bunun ornegi olan pek cok hastalik var. O zaman belki sadece o bolgelere seyahat ettigimizde olacagimiz bir asi falan olacak. Tabii bu yine bir zihinsel tahmin 🙂 datayla yapilan mantiksal cikarim. Buyuk resim ve akis bambaska yerlere goturecek herhalde yine :))) ne olursa olsun gelecegi cennet kurmak uzere kullanmak bizim elimizde. Sevgilerimle

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.