Verebileceğiniz En Büyük Armağan

“Kendiniz olmakta özgür hissetmeniz verebileceğiniz en büyük armağandır”

Baş Melek Gabriel

Kanal Shanta Gabriel bu mesaj üzerine aşağıdaki yorumu yapmış:

Sanatçı: Joanna Charlotte

Şimdi dünyada uyanan yeni hayat bizlerden şimdiye kadar bildiğimizden çok daha özgün bir şekilde tepki vermemizi talep ediyor.

Bulunduğumuz anda yaşamamız isteniyor – ve tekrar tekrar kendimizi bu kutsal ana döndürmeye devam etmemiz arzu ediliyor. Çünkü bulunduğumuz an sahip olduğumuz tek güç alanı. Bulunduğumuz an, kalpten yaşadığımız, ruhumuzun sesinin konuştuğu yer.

Ben sadece ruhumla uyumda olduğumda özgür hissediyorum. Kalbime doğru genişlemek ve ruhumun çağrılarını kaynak alarak yaşamak için devasa bir gelişim sürecinden geçtim. Benliğime ruhumun kaçınılmazlığının bir uzantısı olarak  güvenmek, beni bulunduğum ana taşıyor, çünkü sadece burada varlığımın gerçeğini bilebilirim. Özlemini duyduğum özgürlük içimdeki gerçekte.

Bizden istenen bir başka karar ise, varlığımızın bütününü – bir başka deyişle bu dünyada olabileceğimiz en özgün benliğimizi – ifade etmemiz engelleyen bariyerleri alaşağı etmemiz. İçimizdeki bu en hakiki parça, en kutsal özümüzdür, hayatlar boyu koruduğumuz parçamız. Bazılarımız kutsal benliklerimizi gösterdiğimiz için müthiş zalimliklerle cezalandırıldığımıza dair capcanlı anılara sahibiz. Buna rağmen şimdi bizlere o gerçek, özgün ve çok güzel özümüzü öne çıkarmamızın vakti geldiği söyleniyor.

Bütün bir dünyada insanlar bir araya geliyor ve daha önce mümkün olmayan seviyelerde destek yaratıyorlar. Pek çokları bir ruh topluluğu/toplumu istiyor ve diğerleriyle ilişkilerinde çok daha güvende hissetmeyi diliyor. Bu cümledeki anahtar kelime güvendir. Birisinin bizi ne zaman tam olarak karşılayabileceğini bilmek için hala daha muhakeme gücüne ihtiyacımız var, hala daha ayaklarımız sıkı sıkıya toprağa basmalı. Bazen sesiz kalırken sevgi yaymak yapabileceğimiz en özgün en güçlü şey oluyor. Hayat kalplerimizde daha da derinlere inmemize, kendimiz için neyin önemli ve gerçek olduğunu bulmamıza sebep oluyor.

Kendim olmakta özgür hissetmek aynı zamanda kendi kalbimin bana açılmasına izin vermemi gerektiriyor. Ben de zaman zaman diğer herkes gibi cesaretlendirilmeye, desteklenmeye ve kutsanmaya ihtiyaç duyuyorum. Kendi sevecen-merhametime bedenimde çok daha rahat ve yuvada hissederek cevap veriyorum. Kendimin en iyi dostu olarak davrandığımda, uyumda olmak için kendime zaman ve enerji ayırdığımda, dünyam iyiye doğru gelişiyor. Bulunduğum anda olma, yapma ve bana açılanları söyleme özgürlüğü var. Bununla beraber ihtiyacım olan tüm zamana ve enerjiye sahip olduğumu, tüm zamanlarda desteklendiğimi de hatırlıyorum. İşte bu, aradığım gerçek özgürlük. 

Armağan ve yeteneklerimizin ne olduğuna baktığımızda, sıklıkla bir başkasıyla geçirdiğimiz her ana getirebileceğimiz sevecen varoluşu gözden kaçırıyoruz. Bu, pek çoklarının aradığı bir şey ve vermesi şaşılacak derecede basit. Tek yapmamız gereken, kendimize gerçekte olduğumuz özgün, sevecen insan olmamız izni vermemiz. O armağan gerçek özgürlük gibi hissettirecek.

İlahi Varoluş,

En özgün, en sevecen benliğim olarak kalbimde bulunma cesaretini verdiğin için çok teşekkür ederim. Olduğum sevecen varoluş halinde davrandığımda, insanların bana yeni ve eşsiz yollardan açılacağını hatırlattığın için teşekkür ederim. 

Ruhumun armağanlarının bu dünyaya bollukla akmasına izin vermeme yardım ettiğin için teşekkürler. Kendime güvenmekte ve gelenleri yeni yollardan kabul etmekte özgür hissetmeyi istiyorum. Böylece, diğerlerinden ve İlahi olandan akan ve çok arzuladığım  sevgi ile desteği daha fazla kabul edebilirim.

Bütün bir insanlığın lütuflarla kutsanması için  güzel özümüze ihtiyaç duyulan bu dünyada herkes en özgün benliklerini ifade etmekte özgür hissetsinler. Ve öyle de oldu.

Baş Melek Gabriel:

Sevgili,

Kalbinizde özgürsünüz. Özgürlük enerjisi gündelik hayatınızda ifade edilebileceği gibi, içinizde kutsal bir emanet gibi de tutulabilir. Bu enerji, Yaratan’ın sizin aracılığınızla çalışması ve sizi de ışığınızı parlatmaya teşvik etmesidir. 

Kendiniz olmakta özgür hissettiğiniz zaman, ışığınızın en parlak olduğu zamandır. Bu, en rahat ve mutlu olduğunuz zamandır ki, Ruhunuz da böyle yaşamayı niyet etmiştir. 

Işığınızın parlamasına izin verdiğinizde, karanlık aydınlanır. Toplumun en büyük zorluklar sunan parçaları da ışığa en çok ihtiyaç duyanlardır. Yaratan’ın sevgisinin sizden İlahi Işık olarak akmasına izin vermeniz, dünyanızda istediğiniz değişiklikleri yaratmanın en iyi yollarından biridir. Bu sevgiyle dolu ışık enerjisi, her duruma bütünlük ve şifa getirebilir.

İçinizdeki bu ışık alanına geldiğinizde, bu size neşe-keyif-coşku dolu bir çocuk halini hatırlatır. Bu neşeli-keyifli-coşkulu enerjiyi ailenizde ve dünyevi hayatınızda ifade etmeye çağrılıyorsunuz. Bu, kalbinizden gelen gerçeği kibarlık ve şefkatle konuşmak üzere sahip olduğunuz anlık gelişen özgürlüğünüzdür. Bu, her anda ilahi ilham aldığınızı bilerek, en çok yapmayı istediğinizi yapmanın hevesidir. İşte bunlar dünyaya vermeniz istenen armağanlardır.

Sizinle çalışan İlahi Işığın özgürlüğünü deneyimleyin. Öyle çok sevgi istemekte özgür hissedin ki, sizden diğerlerine aksın. İçinizde bolca neşe-keyif-coşku isteyin ki, paylaşabilesiniz. En yüksek gerçeğinizi meleklerin şefkatiyle konuşabilmeyi isteyin. Her anda neyi yapmanız ya da söylemenizin sizin için en doğrusu olduğunu kalbinizde bilmeyi isteyin. İlahi Işığın dünyaya gelişinde bir araç olmayı isteyin. Ve şimdi izin verin, kişisel alanınıza girsin.

Duacısı olduğunuz armağanların gelmesine izin verdiğinizde, tüm zamanlarda İlahi kaynakların içinizde olduğunu bilerek mükemmel ifade özgürlüğüne sahip olursunuz. 

Siz içinizdeki tüm güzelliği ifade ettiğinizde bu dünyaya bir armağansınız. Bunu yapmak için yönlendirme aldığınızda, en kutsal benliğinizi paylaşın. Yaratan’ın ışığınızın sizden dışarı parlamasına izin verin ve hatırlayın:

“Kendiniz olmakta özgür hissetmeniz verebileceğiniz en büyük armağandır”

Baş Melek Gabriel (Cebrail), 04/04/2021

Kanal Shanta Gabriel’e çok teşekkürler. (shantagabriel.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

 1. Diyor ki; özgür olmak çok kolay, sadece kalbinizde olun, onu duyun ve özgün olun.
  Anlayıp yapamadıklarımı hayatıma geçirmek için sabır ve güç diliyor, geriye çekiliyor sevgiye alan açıyorum.
  Teşekkürler biricik Mor Alev.

  Liked by 2 people

 2. Sevgili Mor Alev,
  Cok ama cok tesekkur ederim bu yazi icin cok minnettarim. Bu konuda epey gelistim ve Ilahi’nin benden dogru akan isigina kapanmamakta, onun benden dogru o ana akmasina izin vermekte epey yol kat ettim. Fakat artik itiraf etmek istiyorum. Hala daha %100 özgün benligimi aciga cikarmak ve onun yeryuzundeki temsili seklinde yasamaktan tereddut ediyorum. Icimde yuksek bir korku hissediyorum, bu temelsiz sanki sebepsiz bir gölge ama yine de guclu doluyo icime. Bu yuzden cooook bir aradan sonra paylastigin bu kanalligi sesli okudum, bir dua eder gibi tum kalbim ve sesimle. Titresimin gucunu katmak istedim. Duamin kabul oldugunu biliyorum ve belki bir “click” daha olmali hayatimda bilmiyorum, ama mutlaka bir idrak gelecektir ve golgelerin sonuncusunu da aydinlatacaktir. Tesekkur ederim. Sevgilerimle.

  Liked by 3 people

Yorumlar kapatıldı.