Ağaçlar

Ağaçların arasında yürüdüğünüzde ve onlara baktığınızda, bir sürü farklı ağaç görürsünüz. Bazıları eğrilmiş, bazıları dümdüz, bazıları her zaman yeşildir ve bazıları da daha bir sürü başka şekillerde. Ve ağaca bakarsınız, onun olduğu gibi olmasına izin verirsiniz. Neden öyle olduğunu da görürsünüz. Yeterince ışık görmediği için eğildiği yöne meylettiğini bir şekilde anlarsınız. Bununla ilgili duygusallaşmazsınız. Sadece olduğu gibi kabul edersiniz. Ağacı takdir edersiniz.

İnsanların yanına geldiğiniz anda ise, bunların hepsini kaybedersiniz. Ve sürekli olarak “sen çok fazla şöylesin, ben çok fazla böyleyim” dersiniz. Yargı zihin işe karışır. 

Ve ben de bütün bunlardan dolayı zihnimde insanları ağaçlara çeviriyorum. Bunun anlamı onları sadece oldukları gibi takdir etmektir. 

Ram Dass


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright©2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

9 comments

 1. Sevgili Mor Alev,
  Bu sozleri biliyordum, harika,cok tesekkur ederim! Ram Dass’in kendisine ilgim hic olmadi ama onun kime pencere oldugunu biliyorum, pencerenin icindeki manzara yani gurusu benim icin cok ama cok ozel. Suanda yazarken bile gulen gozleri gozumun onune geliyor, onu her anda her saniyede hissetmek o kadar kolay ki,o kadar bizimle ki… Bu pencereyi bize tasidigin icin ne kadar tesekkur etsem az kalir. Varligin sayesinde, insan olmaktan, turdas olmamizdan onur duyuyorum. Iyi ki varsin iyi ki blog var!

  Bu vesileyle baska bir gurudan, cok sevdigim bir videoyu birakiyorum, cok az konusma beni bu kadar etkilemistir. Mooji.
  Sevgilerimle.

  Liked by 2 people

 2. Uykusuz geceme cevap oldu bu mesaj. Belki en çok da kendimi bir ağaca çevirmeye ihtiyacım var. Bugün küçük bir elma ağacı, yarın devasa bir manolya yahut bir mezara taş olmuş ulu servi… Hepsi benim! Ne sihirli bir dönüşüm!!! Günümün hazinesi, aldım kabul ettim, hayata arttırarak katmaya niyet ettim. Yürek dolusu teşekkürler…

  Liked by 1 kişi

 3. Sevgili Mor Alev, Ben yıllarca şöyle derdim. Ağaçlara bakıyorum hepsi farklı kimine erik diyoruz kimine çam kimine badem ama toprağın altında kökleri birbirine karışmış hangi kök hangisine ait ayıramayız iç içe kökler. Bizde onlar gibiyiz yüzeyde farklı derinde bir. Şimdi okurken aklıma geldi mutlu oldum. Çok basit bir benzetme ama belkide o kadar alengirli örneğe gerek yoktur. Basit Ve derin belki de hep uzakta aradığımız için anlamı bu kadar çabuk unutuyor ve arıyoruz sürekli 🤍

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev,
  Sonsuz teşekkürler…şifalanıyorum.
  Ve sevgili Meleklerile,
  Mooji’ çok seviyorum…bu paylaşımınız onun en güzel konuşmasını bize getirdi…minnettarım size.

  Liked by 1 kişi

 5. Ben de böyle görüyorum. Baktığımda karşımda bir insandan fazlasını görmüyorum. Devamını kendileri şekillendiriyor zaten; olumlu veya olumsuz. Bu şekillenen sonucun da benimle ilgili olmadığını anladım artık.

  Liked by 1 kişi

 6. ‘Ben de ağaçlar gibi görüyorum artık çok şükür 🙏🙏 ve bu duyguyu kalben anlıyor ve dokunuyorum insana bakınca🙏🙏🌹✔

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.