12-12: Koşulsuz Sevgi Aktivasyonu

Bilge Baykuşlar, Üçüncü trimesterin sonuna yaklaştıkça enerji de, dış yaşamdaki akış da hızlanıyor. 21 Aralık tarihine kadar bir ateş tünelinden geçtiğimizi konuşmuştuk. Arınıyoruz, ateşin hızlandırdığı simya ile dönüşüyoruz ve enerji her geçen gün daha hissedilir hale geliyor. Schumann Rezonansı son birkaç gündür hiç ölçülmediği kadar yüksek titreşimlere ulaştı. Bu sabah okuduğum bir habere göre güneşimiz yeni güneş lekeleriyle yeni bir döngüye girdi ve bilim insanları bunun şimdiye dek kayda geçmiş en güçlü döngü olmasını bekliyorlar. (Bilimsel haberin bağlantısı burada)

Dün dünya çapında klinik araştırmalar dışındaki ilk Covid aşısı 90 yaşındaki bir kadına yapıldı ve aşı kampanyası resmen başlamış oldu. Astrologların dikkatini çeken şey ise ilk aşının yıldız haritasında Ayın şifa, doktor, hemşire burcu Başak’ta yükselmesi, Hygeia’nın (sağlık ve hijyen tanrıçası) tam o sırada gerilemek üzere durarak haritadaki gücünü pekiştirmesi, güneş ve Mars ile çok güzel bir üçgen açı oluşturması ve diğer açılar ile – detaya girmiyorum – son derece umut verici görünmesi. 

21 Aralık ve yılbaşına yaklaştıkça blogla eş-titreşimdeki bilgiler ve kanallıklar oldukça yoğunlaştı ve ben de bunları sizlere elimden geldiğince hızlı bir şekilde iletmeye çalışıyorum. Biz blogda Pazartesi günü enerjimizin yaşadığımız her şeyi belirlediğine bir defa daha eğildik. Yani dış enerji ne kadar güzel olursa olsun, bizler karamsarlığı seçebilir ve faydalanmayabiliriz. Veya tam tersi dışarıda ne kadar kaos olursa olsun, biz huzura ve diğer olumlu oluş hallerine odaklanıp hayatlarımızda huzuru, sağlığı, neşe-keyif-coşkuyu yaratıma sokabiliriz.

Dün Venüs bize bu dönemde sevgiyi en sade haliyle yaşamamızın ne kadar önemli olduğunu hatırlattı ve bugün geliyoruz 12-12 kapısına! 

Evet, bugün henüz 12 Aralık değil. Ama birkaç gün önceden farkında olmak gelen enerjiyi bütünün hayrına kabul etmemizde yardımcı olacaktır. 10-10 ile başlayan yeni enerji dalgası 11-11’de ilk zirveyi yaptı, şimdi ikinci zirve 12-12’de, üçüncü ise 21-12’de gerçekleşecek. Bu sırada bir güneş tutulması daha yaşayacağız ve Satürn Oğlak’ın kritik son derecesinde kendi burcundaki son işleri 27 yıl dönmemek üzere toparlayıp bitirirken yeni enerjiye hazırlanıyoruz. O kadar çok şey oluyor ki, cümleler yetişemiyor!

Dün Venüs galaksilerin dünya üzerindeki sevginin saflaştırılıp yoğunlaştırılması üzerine odaklandığını söylüyordu. Bugün Baş Melek Uriel 12-12’nin Sevgi Bilinci ve Kutsal Dişi enerjilerini anlatıyor ve bunun bizi nasıl 21 Aralık tarihine taşıyacağı hakkında fikirler veriyor.

Shanta Gabriel’e bu kanallık için çok teşekkürler. (shantagabriel.com)

Baş Melek Uriel:

Siz Kutsal Kalbin Varlıklarına;

On ikinci ayın on ikinci günü saat 12.12’de Sevgi Bilincinin saf altın ışığı Yüksek Kalbinizin kutsal kabının ışığını şefkat ve sevgiyle yakar. 

Koşulsuz sevgi uyanmakta olan bilinciniz için önceden kodlanmıştır. Meleksi bakış açısına sahip olabilseydiniz, bu devasa Sevgi Bilinci indirilmesini alırken insanların İlahi Sevginin gücünü topraklayan birer paratoner görevi yaptıklarını da görürdünüz. 

Kalbiniz açık olduğunda ve kabule gönüllüyseniz, yeni timüs çakranıza olan bağlantı 12.12’de aktive olur. Bu merkez Kutsal Dişi bilincini kabul eder ve Yüksek Kalbinizin kutsal kabındaki Koşulsuz Sevgiyi uyandırır. Bu güçlendirme 21-12 gündönümündeki evrimleşme sürecinizi hızlandırmak üzere bedeninize yerleşir.

Sevgi Bilinci Işığı bir Hristiyan öğretisi değildir ancak, Usta Yeshua ile bağlantısı onun “birbirinizi sevin” yönlendirmesi ve bunun bedenlenmiş hali olmasını sağlayan muazzam ışık ile aynı alandadır. Bu altın ışık saf Koşulsuz Sevgi yüklemesi yapar, yeryüzündeki zamanınızı destekler ve yükseltir. Aynı zamanda kalbinizde bir yumuşama yaşarsınız ve böylece dünyayı daha dengeli bir bakış açısıyla görmenize, hayatınızın her alanına daha büyük huzur getirmenize yardımcı olur.

Direnç olmadığında, lütuflarla dolu bu varoluşa her hücrenizi açabilir ve her birindeki İlahiliği ateşleyebilirsiniz. Sizleri 12 Aralık’ta saat 12’de 12 dakikanızı ayırarak Sevgi Bilincinin altın ışığını kalbinize davet etmeye çağırıyoruz. 

Yolu dua ve niyetlerinizle hazırlayın. Bırakın kalbiniz özgürce yükseklere kanatlansın. Bu alev yakıldığında, asla aynı olmayacaksınız çünkü Koşulsuz Sevginin başlattığı zincirleme reaksiyon Timüs çakranızın kutsal kabında bir BİRlik şablonu yaratır.

Kalbinizin her atışıyla Kutsal Dişinin sevecen enerjisi hücrelerinizin daha yüksek Işık frekanslarına geçişini kolaylaştıracaktır. 12-12 güçlendirmesinden sonra, ne zaman Yüksek Kalbinize dönseniz, içinizde kendinize ve bütün bir insanlığa çok daha büyük bir şefkat farkındalığı bulacaksınız.

Transandantal Kalbin Işığı sunulurken, daha önce faydalanılmamış bütünsel esenlik seviyeleri de yüksek enerji frekanslarını barındırmak üzere açılır. Yüksek kalbinizin enerji sistemlerini güçlendirmeniz, size yeni bir özgürlük sağlar, böylece ihtiyaç halindeki dünyanıza Kutsal Dişinin Koşulsuz Sevgisini demirlersiniz.

Kutuplaşmanın ve zıtlığın ötesine ulaştığınızda, insan formunuzda aydınlık ve karanlığı kucaklayan, her şeyi BİRleştiren  bir alan bulunur. Transandantal Kalp, en yüksek İlahi Işığı da, yeryüzünde varmış gibi görünen karanlığı da kapsamak üzere enginleşir. Biz karanlığı kapsamayan bir transandantal gerçekliği gerçek sayamayız. Ancak transandantal gerçeklik yeni İlahi seviyelerin tüm sınırların ötesindeki yeni varoluş alemlerini de ışıklandırır. (Mor Alev: Arkadaşlar ben bu son iki cümleyi çevirirken zorlandım. Biliyoruz ki, karanlık aslında karanlık değil ve bir şekilde hizmeti var. Yaratanın sevgisi ise koşulsuz, siyah-beyaz ayırmıyor. Transandantal ise bilinen tüm alemlerin ötesinde ve hepsini kapsayan anlamına gelir, bir anlamda evrenler-üstü gibi. O yüzden son iki cümleyi burada olduğu gibi bıraktım. Belki sizler ne demek istendiğini benden daha iyi anlayabilirsiniz.)

12.12’de bu İlahi Işık hücresel fonksiyonlarınızı yeni bir ışıldama ve canlandırma ile güçlendirir. Orijinal 12 iplikli DNA planının bir parçası olan kendi kendini yenileyen sistemler uyanır ve yeni kristalin ışık beden fiziksel kabuğun dışına çıkarak dünyanızı içten dışa değiştirir.

Kutlayın – ve bırakın Koşulsuz Sevgi alanları içinizde yeni yıla açılan Gündönümü enerjileri için Yeni bir Vizyon uyandırsın. Aydınlanmış bir zihin ve kalp yepyeni bir dünya yaratabilir ve bu aynı zamanda Kova Çağı denilen dönemdir. İlahi Sevgiyle dolmuş bir insan bile dünyada muazzam değişim yaratabilir. 12-12’de Sevgi Bilinci Işığının indirilmesine diğer kalp-merkezli varlıklarla katıldığınızda oluşacak mucizelerin sınırı yoktur.

Ben Transandantal Kalbin (meleği) Uriel, yeryüzünde Yeni Vizyonu uyandırıyorum. Bizler tüm varlıklardaki Yüksek Kalbi enginleştirmek üzere Koşulsuz Sevginin yolunu açıyoruz.

Kendinizi şükranlar ve berrak niyetlerle hazırlayın böylece 12-12’de Koşulsuz Sevginin Işığı ile yükseltileceksiniz. Transandantal Kalbin kutsal kabına Sevgi Bilinci Işığını kabul edin ve bu Işığı sağduyulu varoluşunuzla yeryüzüne topraklayın. Bunu yaparken hem bir lütufsunuz hem de size lütuflar açılıyor. Ve öyle de oldu.

4 Aralık, 2020, Shanta Gabriel


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

10 comments

 1. “Biz karanlığı kapsamayan bir transandantal gerçekliği gerçek sayamayız. Ancak transandantal gerçeklik yeni İlahi seviyelerin tüm sınırların ötesindeki yeni varoluş alemlerini de ışıklandırır.“

  Bunu söylerken her şeyin üstünde ve her şeyi kapsayan transandantal gerçeklik, karanlığın da neye hizmet ettiğini de bize gösterecek mi demek istiyor?

  Liked by 1 kişi

 2. Teşekkür ederim Sevgili Mor Alev öyle de oldu şükürler olsun teşekkür ederim 🙏🧚‍♀️🧚‍♂️💜🧡💖❤💛💙💚💜🌹

  Liked by 1 kişi

 3. Sanirim ben enerjiyi hissetmeye baslamis olmaliyim ki bu sabah kalbim yumusamis uyandim. Tum o direnc nereye gitti sanki sihirli bir el degmis gibi ortadan kalkmis. Nasil mutlu oldum sevindim size anlatamam. 🤗💟

  Liked by 2 people

 4. Teşekkürler Moralev..💜
  Sevginin ışığı dolsun bütün hücrelerimize… 💫
  Mucizelere uyanmak dileğiyle 🥰🙏🏻🤲

  Liked by 1 kişi

 5. “Sevgi Bilinci Işığı”. Cok tesekkur ederim! Pek cok sey soylemek isterdim ama kelimelerin gucu yetmeyecek,zaten cogunlukla sessiz kalmak daha guzel.sevgiler,Mor Alev🙏

  Liked by 1 kişi

 6. Sevgili Büke hanım , Albert Einstein’in bir yorumu aklıma geldi.”Karanlık diye bir şey yoktur.Işığın olmadığı yere karanlık denir ” diye. Demek ki ışık o kadar yüksek olacak ki herşeyi aydınlatacak 💓🌞
  Ve öyle de OLdu 🙏💜

  Liked by 1 kişi

 7. Ben Sevgiyim….
  12 Aralıkta saat 12′ de 12 dakika ” Ben Sevgi Bilincinin altın ışığını kalbime davet ediyorum ve sevgiyle kabul ediyorum. ” 🙏❤

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.