Melekler: Odaklandığınızı Değiştirin, Hayatınız Değişsin

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Son aylarda sizleri yumuşakça gerçekliğinizi 3D paradigmadan 5D’ye geçirmeye yönlendiriyor ve yardım ediyoruz – enerjinin çabalamak ve hareketten daha önemli olduğu bir gerçekliğe. Buna devam ediyoruz çünkü bu sizin ruhunuza, neşe-keyif-coşkunuza ve dünyanın geri kalanı ne yaparsa yapsın mutlu bir hayat deneyimi yaratma arzunuza hizmet ediyor.

Her biriniz duygularınızı, ifadelerinizi ve bunların sonucunda ortaya çıkan yaşam deneyimlerinizi keşfetmeye devam ederken, bu artan bir şekilde önem kazanacak. Şahit olduğunuz ayrımcılıklar, üzücü ya da sinir bozucu olaylar ve hayal kırıklıkları bile ruhların “saklandığı yerden çıkmasının” işaretleridir. Kendi hislerini ve bireysel gerçekliklerini paylaşıyorlar. Bu ifadeler – ister iyicil, ister nefret dolu olsun – çok daha sevecen ve özgün bir varlık olmaya olgunlaşma yolundaki adımlardır. 

Peki, şu anda kontrolünüzün dışında görünen bir dünyada yaşarken, kendi kişisel günlük hayatınızda nasıl huzur, sevgi, neşe-keyif-coşku ve deneyimlemek istediğiniz diğer şeyleri yaratırsınız?

Yanıt benimsemiş olduğunuz paradigmada yatar. 3D’de çalışır, biriktirir, çabalar, manipüle eder, zorlar, rica eder, yalvarır, savunur, ikna etmeye çalışır, kazanır veya hayatta istediğiniz neyse onu elde etmek için elinizden geleni YAPARSINIZ. Bu bazen işe yarar, bazen yaramaz. 5D’de içe dönersiniz, hisler doğuran bir iç gerçeklik yaratırsınız, bu da dünyanıza enerjiler yayar, istediğiniz şeyin özünü çeker. Şüphe ve korkudan uzak durarak kendi sinyallerinizi karıştırıp parazit yapmaktan sakınırsınız. Güven ve inançla olumlu, hevesli enerjilerinizin dünyaya  yayılmasına ve size geri yansımasına izin verirsiniz.

Bir dakikalığına bütün bir dünyanın içinizde yaşadığını zihninizde canlandırın. Bedeninizin yıldızlar, evrenler veya sevgili Dünya Ananızla ve tüm sakinleriyle dolu olduğunu resmedin. Bütün insanların içinizde yaşadığını düşünün, bütün bitkilerin, tüm hayvan cinslerinin. Sizin için işe yarayan senaryo hangisiyse onu kullanın. Belki içinizde her şeyi minyatürleşmiş şekilde görürsünüz. Bu sadece bir görsel metafor ancak bir amaca hizmet edecek.

Şimdi, en çok sevdiğiniz insanın içinizde yaşadığını düşünün. Sevgisini hissedin. Dikkatinizi o sevgiye odakladığınızı düşünün, kabul ettiğinizi, keyfine vardığınızı, takdir ettiğinizi. O sevginin içinizde geliştiğini hissedin. Bunu ne kadar sık yaparsanız, hayatınızın tüm dış alanlarında o sevginin size o kadar çok yansıtıldığını fark etmeye başlayacaksınız. 

Bir dakikalığına, hayatta dayanamadığınız bir şeyin içinizde de yaşadığını düşünün. Bu bir ideoloji, bir kişi, bir siyasi parti, evinizdeki gıcırdayan kapı, sevmediğiniz bir yiyecek ya da bir durum olabilir. Dikkatinizi bu iç gerçekliğe yönelttiğinizde, hislerinizdeki farkı fark edin, hem bedeninizde, hem de duygularınızda. Burada birkaç saniyeden fazla vakit geçirmenizi önermiyoruz! Bu dış dünyanıza yansıtmayı isteyeceğiniz bir enerji değil.

Şimdi, bir defa daha odağınızı değiştirin. İç evreninizde bir fener düşünün ve onunla içinizde neşe-keyif-coşku, sevgi, huzur veya memnuniyet ateşleyen bir şey bulana dek arayın. Bulduğunuza odaklanın. İyi hisleri genişletin. İçinizi doldurup, döne döne sizden yayılmasına izin verin. Bir iki dakikalığına odak noktanızı iyi hislerde tutmayı deneyin. İç gerçekliğinizde sizi memnun eden şeylere giderek daha fazla odaklandıkça, dış hayattaki kişisel deneyiminizin de değişip daha memnun edici bir hale geldiğini fark edin. 

Gerçek şu ki, yaratılışın tamamına ait enerjilerin hepsi içinizde bulunuyor. Bu basit tekniği uygularken, dış dünyanızda tek bir şey bile yapmadınız. Dikkatinizin hepsini içinizdeki dünyaya yönelttiniz. “Egonuz” ya da kişiliğiniz içinizde bulunan devasa yelpazedeki yaşam enerjilerinden ve sunulardan sizinle eş-titreşimde olanları, moralinizi yükseltenleri, ilham verenleri seçti. Kendinizle eş-titreşimde olanların keyifli hissettirdiğiniz, olmayanların ise tam tersini yaptığını fark ettiniz.

Bu, sıklıkla uygulayabileceğiniz bir 5D araçtır. Dış dünyanız nasıl görünürse görünsün, kendinize hatırlatın, o sadece içinizde dikkatinizi verdiğiniz şeyin bir yansımasıdır. Pek çoğunuz sizi hoşnut edenden, iğrendirene kadar çok çeşitli frekanslara dikkatinizi verdiğiniz için, dış dünyanızda da çok çeşitli yansımalara şahit oluyorsunuz. Bazen bizimle tartışıyorsunuz, dışarıda olmakta olandan dolayı, içinizde belli bir şekilde hissettiğinizi söylüyorsunuz. Biz bu 3D paradigmayı anlıyoruz ama daha büyük gerçeği de biliyoruz ki, hem sevecen hem de nefret dolu insanlardan oluşan bir kalabalığın içine girebilir ve içinizdeki titreşimle eş olanı bulup ona odaklanırsınız.

Bu siz nefret dolu insanları çektiğiniz için nefret dolusunuz demek değildir. Ama şu anlamlara gelebilir: Çatışmadan nefret ediyorsunuz ve  gelip sizi bulana kadar o rahatsız hisse odaklanıyorsunuz. Kendi sınırlarınızı koymakta hiç rahat değilsiniz ve sınırlarınızı saymayan insanları çekiyorsunuz. Diğerlerini kendinizi sevdiğinizden daha fazla seviyorsunuz ve bu nedenle kendilerini sizden daha çok seven insanlar çekiyorsunuz. Sevgililer, işte evren böyle çalışır. Dış dünya iç enerjileri yansıtır – inançları, hareketleri, sözcükleri değil.

Biz size 3D paradigmada yaşadığınız için hatalısınız demiyoruz. Biz sizi seviyoruz! Çok büyük bir cesarete sahipsiniz! Siz o gerçekliğe doğdunuz. Ancak biz, sizi büyük sevgiyle daha büyük gerçeği kucaklamaya yönlendiriyoruz ki böylece yaşam deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. İç dünyanıza gidip, sizi hoşnut edene odaklanarak onu hayatınıza çekebileceğinizi öğrenmenizi istiyoruz. Öyle olduğunda, dış dünyanızda sizinle eş-titreşimde olmayan bir şeye ya da birisine rastladığınızda, hemen içeriye dalabilir, çok çabuk iç odağınızı tekrar ayarlayabilirsiniz ve Yeshua’nın dediği gibi yüzünüzü diğer tarafa çevirebilirsiniz. Çarçabuk size neşe-keyif-coşku verene odaklanabilirsiniz. Dış dünya, daha az memnun edici yönleriyle, sadece size bunu yapmayı hatırlatıyor.

Elinizden gelenin en iyisini yapın. Yeni 5D inançlar ve enerji yönetimi becerileri öğrenirken, bunları hayatınızın bir parçası haline getirmeniz için alıştırmalar yapmaya ihtiyaç var. Bir gün çok iyi yapacaksınız, bir başkasında zorlanacaksınız. Ama o yetenek içinizde. Hepiniz “Yaratan’ın resmi ve sureti” olarak yaratıldınız, içinde tüm dünyaların, tüm varlıkların içinizde enerji olarak yaşadığı.  İçindeki her parçanın bütünü içerdiği bir hologram gibi. Hangi enerjileri destelemek ve güçlendirmek istersiniz?

İşte tam da bu soruyu araştırmak için özgür irade armağanına sahipsiniz. İçinizdeki enerjilere olan odağınızla, dışınızdaki deneyimleri çekiyorsunuz. Onlara bakıyor, öğreniyor, gelişiyor ve dış dünyada kim ne yaparsa yapsın hiçbir etkisi olmadan kişisel dış gerçekliğiniz ışık ve neşe-keyif-coşkuyla dolana dek odaklanmanızı ayarlıyorsunuz. 

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. “enerjinin çabalamak ve hareketten daha önemli olduğu bir gerçekliğe.”

  “Dış dünya iç enerjileri yansıtır – inançları, hareketleri, sözcükleri değil.”

  Sevgili Mor Alev, daha iyi daha acik anlatilamazdi sanirim, sana kanalimiza ve Meleklerimize cok tesekkur ederim! Ben de dun sunu fark ettim: cocuklugumda yedigim ve yuva hissi, mutluluk vs. ile kodladigim yiyecekleri bugun yiyerek o hissi yasamaya calisiyorum. Ama bedenimin istemedigi, ona fayda saglamayan seyler bunlar, ayda 1 yedigim icin daha once fark etmemistim, dun fark ettim ki ben o hisleri zaten istedigim an uretebilirim! Bu gucu, bazi anilar sebebiyle bir yiyecege vermek kodlamak zorunda degilim,bu bana ait bir güç. Ve sonra denemeler yaptim, tek gereken isteklilikti. Disaridaki her seyden bagimsiz sekilde icimde istedigim duyguyu hissi canlandirabiliyodum. Bir daha o an icin neselendiren ama sonra fiziksel enerjimi alan, yoran, bedeni beslemeyen seyleri bedene sokacagimi sanmiyorum!

  Bir seyi bir baska seyi elde etmek icin kullanmak yapmak, bu gercekligin bükülüsü, bozulmasi ve bunu fark etmeyisimiz,o fark etmeyisle kaybolus. 3Dnin kilidi bu ve simdi dagilisini her yerde izliyorum.

  Gercekligimi yaratmakta sinirsiz ozgurlugum var, tek ihtiyacim olan acik bir kalp! Sonsuz tesekkurler ve harika bir hafta dilerim!

  Liked by 3 people

 2. Olumlamalarda olduğu gibi ne söylersek onu çekmiyoruz anladığım kadarıyla. Ne hissediyorsak kalpten onu çekiyoruz. Bu çalışmalarda o anlık hissediyoruz ama meditasyon bitip günlük hayata döndüğümüzde ve hala gerçekleşmemiş olduğunu gördüğümüzde bunun hakkında üzüntü ve inanç kaybı yaşıyorum. Tekrar negatif düşünceler geçirmeye başlıyorum. Büyük çelişkili bir ruh dünyasına sahibim şu anda ve böyle olmak çok yoruyor. En kötüsü engel olmakta zorlanıyorum negatif hislere düşüncelere.

  Beğen

  1. Sevgili Ceylan, ben salıverme işlemlerine ağırlık vermenizi öneririm. Eğer kök inancı içinizde besleyerek aynı zamanda tam tersini olumluyorsanız, zihniniz iki birbirine zıt komut arasında ne yapacağını bilemez ve olduğu yerde kalır. Siz de ne ileri ne de geri gidersiniz. Ana menüdeki yöntemler sekmesinde bu konuda oldukça fazla yöntem göreceksiniz. Ayrıca şu yazım da faydalı olabilir: https://moralev.com/2020/04/24/negatif-dusunce-sarmalindan-cikis/
   Sevgilerle

   Beğen

 3. Tam da bu yaşadığım 3 yıldır öğrendim kendimden çıkıp geri gelmeyi.. bana yardım etti bu üç yıl.. Bazen o ortama geçip çabuk geri kendime geliyorum ve sevgiyle ortamı yumuşatıyorum anlaşılmaz olunca ses tonum şefkatle gerçeği gösteriyor bu inanılmaz gerçekten ve susuyorum insanlar düşününce gerçeği buluyorlar ve gülümsüyorum sessizce geçmişe dair konular bir bir kapanıp yara farkından birer anı olarak tarihe karışıyor.. Bu arada annem ve kızkardeşim le yaşıyorum 3 yıldır.. İlk başlarda biraz zorlandım ama şu an hayata beni buna hazırladığı için teşekkür ediyorum minnetle bu benim varoluş sebeplerimden biri.. Teşekkür ederim 🌸🌸💐💐🙏🙏

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.