Aralık 2020

Bilge Baykuşlar, en sonunda Aralık ayına ulaştık! Öncelikle, bu noktaya kadar geldiniz, bu yazıyı okuyabiliyorsunuz, hayatınızı bir şekilde şartlara uydurdunuz, aklınız başınızda, sorumluluklarınızı yerine getiriyorsunuz, hatta neşe-keyif-coşkuyu ucundan yakaladığınız bile oldu, eh o zaman kendine kocaman bir “aferin!” deme hakkına sahipsiniz. Hammaddeniz süper güçlü, sağlamsınız ve ilerliyorsunuz. Çok çabaladınız. Çok sarsıntılı günler de oldu, hiçbir şeyin değişmesi mümkün değilmiş gibi geçen birbirinin aynı günler de. İnişler ve çıkışlar. Kaygılar. Kendinizi kucaklayın. Siz iyisiniz. Siz elinden gelenin en iyisini yapmak için bulduğu her yönteme başvuran ışık işçilerisiniz. Hatta şimdi kendinize bir de öpücük kondurun. Bir dakikalığına son 11 ayı gözlerinizin önünden geçirin, şu birkaç saniyeyi kendinizi sevmeye ayırın ve kendiniz olduğunuz için şükredin. Çok şükür, siz, sizsiniz. Çok şükür buradayız, şimdideyiz.

Bloga geçen gün bahsettiğim sayacı ekledim, biraz da bu kış günlerinde eğlencemiz olsun, heveslenelim diye, ama 21 Aralık günü hayatlar bir anda cennete dönüşecek mi? Elbette hayır, fakat enerji ve onu hissetme şeklimiz değişmeye başlayacak. Hafifleyeceğiz. Bu da andaki hallerimizde büyük bir fark yaratacak. Sadece şu anda hissettiğinizden çok daha hafif olduğunuzu düşünün. En sıradan seçimlerinizin bile ne kadar değişebileceğini zihninizde canlandırabiliyor musunuz? Ve bunu milyarlarca insan yaptığında ne olur? Zaten büyük değişim, ufak tefek, ufak tefek derken birden bire bir çığ gibi büyüyen bir şey değil mi?

Dün sabah erkenden bir Değiştir Beni duası çektim. “Aralık 2020’de neyi bilmeliyiz?” diye sorum. Yanıt:

Kanal

Değiştir Beni Sevdiğim,

Aradan çekilen olayım. Sal beni, aç beni. Yardım et, Senin Sevgine saf ve berrak kanal olayım. 

Ben sevgiye açığım.

Tosha Silver, Change Me Prayers

Sonra bir zamanlar saklamış olduğum bir başka duayı tesadüfen tekrar buldum, bu dua için önce bir-iki derin nefesle kalbinize inin lütfen:

OLUŞ Duası

Yaratan’ın sevgisini bu alana, zihnime ve kalbime çağırıyorum.

Dinginlikte, Yaratan’ın sözlerine odaklanıyorum, böylece duyabilir ve onun huzuruna gelebilirim.

Huzurda kal. Huzurda kal. Huzurda kal.

Şimdi dönüşüm ve aydınlanma enerjilerini alıyorum,

Yaratan’ın kalbinden, Sonsuz Bütünden.

Ben GERÇEK benim… şimdi ve sonsuza dek.

Ruhum genişlerken, bedenim canlanıp yenileniyor.

Berrak görüşüme engel olan her şey en sonunda çekilip alınırken,

Kendimi yeni gözlerle görmeye açıyorum.

Bütün bir varlığım, bedenim, zihnim ve ruhum yükseliyor, hafifliyor, genişliyor ve özgürleşiyor.

Kalbimin zihniyle sonsuza dek Yaratan’ın zihnine bağlanıyorum.

Ve o sevgide dinleniyorum, OLMAKTAN başka yapacağım HİÇBİR ŞEY olmadığını bilmenin güveniyle.

Yukarıdan, Yaratılışın Kaynağından yeni ilham ve yaratıcılık ışığını kabul ediyorum.

Aşağıdan, Yeryüzünün Kalbinden, yenilenme ve yeniden doğuşun enerjilerini kabul ediyorum.

Şimdi öyle… Öyleydi… Hep öyle olacak… Bu günden itibaren.

Amin… Amenti

Judy Satori’den esinlenerek yazılmıştır.

Çok ilginç bir dua. Ama gerçekten etkili, sizi temin ederim. Özellikle bedende hissetmeniz mümkün.

Önerim bunları bu ay her gün okumamız. Yılbaşında bu duaların nasıl bir değişiklik getirdiğini de paylaşabiliriz.  

Bu ay çok kolay olmayacak. Bunu şimdiden görüyorsunuz. Atmosferde iki hava cephesinin karşılaşmasının yarattığı fırtınayı düşünün. Bu ay ve Ocak’ın ilk haftaları toprak baskın enerjiden havaya değişimin getirdiği sert rüzgarları yaşayacağız. Ancak kolay olmayacak demek, kötü olacak demek değildir. Sadece çok daha fazla şey değişecek. Yaratıcı kaosun hızlanmasını yaşıyoruz. Haydi size önümüzdeki güneş tutulmasının (14 Aralık) Sabian sembolünü de ileteyim:

“Evin kapısının önüne konan minik mavi kuş.”

Umut. Ruhun günlük gerçekliğinizde verdiği işaretlerle size seslenmesi. İpuçları ve fırsatlar. Tabii iki hafta içinde güneş tutulmasını çok daha detaylı bir şekilde konuşacağız.

Mor Alev


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

14 comments

 1. Çok şükür buradayım ve hep şimdide kalmaya niyet ediyorum.
  Teşekkürler Sevgili Mor Alev😊💖💖💖🙏🙏🙏

  Liked by 2 people

 2. Okurken şifalandıran, iliklerime kadar hissettiren, iyi hissettiren, özgürleştiren, hafifleten müthiş bir dua 🤲 çok teşekkür ederim Mor Alev 🔥 ateş, toprak, su ve havanın tüm iyiliği hepimizin üzerine olsun 🙏 💦 💦 💦

  Liked by 2 people

 3. Annemin başına gidip canım sıkılıyor diyorum 2 gündür, bunu çocukken yapardım. Hatirlayinca güldük birlikte. Demekki şimdiki andayim ki herhangi birşeyle meşgul olmazsam canım sıkılmaya başlıyor. Kafam boşalmış diye yorumladım bende. Arada tetiklendigimde oluyor ama kisa surmeye basladi etkisi. O evin kapisinin onune konan minik mavi kuş benim kalbime de kondu galiba. Içim umutla doldu 💟 Tam yazı açılırken içimden yaa ne günlerden geldik Mor alev, bir şükür lazım diye geciriyordum sizde bu konuya değinmişsiniz. Gerçekten bende vazgeçmeden her yolu denedim. Tüm ışık işçilerine en derinden sevgiyle Namaste 💜

  Liked by 2 people

 4. Çok çok çok güzeldi. Duaları okurken, enerjileriyle yıkandım. Her sabah okumaya karar verdim.
  Teşekkürler Moralev.

  Liked by 2 people

 5. Minik mavi kus’u okurken gozume Nuh’un gemisine agzinda zeytin daliyla konan guverscin geldi. Mavi degil ama o geldi. Bir an kara gorundu dedim😁

  Liked by 3 people

 6. Bu zamana gelebilmek için hiç vazgeçmeden her yolu denedim şükür bu yazı ile içim huzur doldu teşekkürler mor alev

  Liked by 1 kişi

 7. Kalbimin zihniyle sonsuza dek Yaratan’ın zihnine bağlanıyorum.
  İhtiyacım olan buymuş…
  yürekten sonsuz sevgi ve şükranlarımla… 💚
  Tüm olanlara şükürler olsun 🙏

  Liked by 1 kişi

 8. Sevgili Mor Alev,
  Ikinci paylastigin duayi okudugum an yani saniyeler icinde bir nese dolup tastim.sanki duanin kendisi bi gecis asamasini temsil ediyordu gibi. Oyle guzel ki. Her gun okuyacagim, ne iyi oldu bunu ilettigin. Seni cok seviyorum, hep saglikli kal. Sevgilerimle.

  Liked by 1 kişi

 9. Bugüne gelebilmek için kaç ateş çemberinden geçtim .. Hâlâ eşimin hastalığı ile mücadele ediyoruz.Çok şükür bugüne.
  Liz Taylor’ın Mavi Kuş adlı bir filmi vardır.İki kardeş çocuk onu ararlar .Ve o murluluğu temsil eder.

  Liked by 1 kişi

 10. Sevgili Mor Alev OLUŞ duasını her okuyuşumda içimde huşu, huzur, güven ve sıcaklık duyumsuyorum. Yaradan’ın elini üzerimde hissediyorum. Evet sizin dediginiz gibi tüm bedenimde yaşıyorum. Teşekkür ediyorum. Teşekkür ediyorum. Teşekkür ediyorum. 🙏🙏🙏💖💖💖

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.