Özgün, Sadık ve Dürüst

Bu zorlu zamanda, özgün olun, kendinize sadık ve dürüst kalın. 

Dönüşmüş bir dünyada yaşamak, gelişmek ve ilerlemek iç değişiklikler gerektirebilir. 

Sizinle başlayan ne olursa olsun, dalgalar halinde varoluşunuza yayılacak ve size en hayranlık uyandırıcı şekillerde geri dönecektir.

Evrenin sizi, size özgü en iyi yola yönlendireceğine güvenin ve sunduğu neşe-keyif-coşkuyu kucaklayın. – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Müthiş bir süreç bazen sürünüyorum bazen ucuyorum. Ama değişimi kabul ediyorum. Gitmesi gerekenler gidiyor. Hayatımı neşe keyif ve coşkuyla geçirmeyi seçtim.
  Sevgili mor alev siz de müthişsiniz. Yol arkadaşlığıniza tsk. Ederim. Sevgiyle….

  Liked by 4 people

 2. Cok tesekkurler Mor Alev ve sevgili Yaratanim! Dun yayinlanan harika dualar olmadan gune baslamiyorum ve etkileri inanilmaz, inanilmaz. Sadakati ve durustlugu en derin noktalarina kadar bu yil ogrenmistim ama özgünlük yogun olarak Aralik ayinin hediyesiymis. En özgün yanlarimi kesfedip golgelerden cikarmakla geciyor Aralik ayi. Bunun icin de kendimi “özgür” birakmam gerekti. Eskiden soylense anlamazdim Mor Alev, en zor kisim alabildigine sinirsiz özgürlügü kabul etmekmis. Bi yandan komik degil mi 🙂

  Bu arada bu guzel Evren oyununda hepimizi Covide karsi tedbirlerimiz ve sabrimizdan dolayi tebrik ediyorum, her gun saglikli uyanmaya sukretmenin en onemli oldugu gunleri yasiyoruz. Hedefimiz saglikli kalmaya devam etmek olsun🍀 Cok mutluyum hepimiz adina. Sevgilerimle.

  Liked by 3 people

  1. Yorumu okurken o kadar mutlu oldum ki😍 Boyle bir tatlilik olamaz. Asiri tatlisiniz. Iki kere okudum. Ne kadar pozitifsiniz. Harika 💖💖💖🌹🤗

   Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.