Kalbinizi Dinleyin

Kalbinizi dinleyin. Bu öyle bir klişe oldu ki, çoğunuz gerçekten duymuyorsunuz bile – sadece çok az anlamı olan sıradan bir ifade. Ancak biz bugün burada sizi o eski ifadenin tozunu silkeleyip gerçekten, samimiyetle kalplerinizi dinlemeye çağırıyoruz.

Kalbiniz, uyuma yardım eder. En derin, en gerçek arzularınızın ne olduğu konusunda size berrak geri bildirimlerde bulunur. Ve o gerçek arzular en hayatınızın en yüksek ifadesinde yaşamanız için kesinlikle gerekli olduğundan, kalbinizin yolunuzu belirlemesine izin vermeniz, hayatınızda yolunuzu bulmanızı sağlar. 

Kalbiniz size yalan söyleyemez. Sadece gerçekle titreşir, sizin gerçeğinizle. Ve ruhunuzun arzuladığı deneyimlere giden yola yönlendirir.

Yalnızca zihin ve kontrol yoluyla yön bulma hali artık bitti. Bu yepyeni çağa girerken, yolunuza kalbiniz rehberlik etsin. Sezgilerinizi, hislerinizi, bilişinizi, OLUŞunuzu kucaklayın. Akın, yaratın, bağlantıya geçin ve sevin – hepsi de kalbin uzmanlık alanı.

Berraklığınızı kalbinize sorarak bulabilirsiniz. Bu dünyaya hizmetinizi kalpten yaşayarak sunarsınız. Kalbinizi takip ederek en büyük dileklerinizle uyumlanırsınız.

Görüyorsunuz, değil mi? 

Kalbiniz, aradığınız her şeyin yolunu gösteren gerçek pusulanızdır.

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. Varlığına sonsuz şükürlerimi sunuyorum sevgili Cebrail meleğim ve Mor Alevim.
  3 gün önce Cebrail meleğimden yardım istemiştim,harika bir meditasyon sürecimin sonunda aynen şu ifadeyi kullandı “Artık planlarını sadece bilinçle yapmıyorsun, duygularınla da planlama yapma zamanın geldi. 3 saat sonra spor yapmaya planlama yaptığın gibi 1 saat sonraya coşkuya,huzura da plan yapabilirsin. Ne hissetmek istiyorsun artık onun planını yap!”
  Şimdi de bu muhteşem paylaşım.Coşku,neşe,bolluk,bereketle..

  Liked by 2 people

 2. Kalbi dinleme işi bazen çok zor olabiliyor. Ego-Zihin kalıbı o kadar sağlam oluşturulmuş ki kalbimin sesi mi zihnimin sesi mi anlayamayabiliyorum bazen. Ben somut düşünebilen biriyim. Bir şeyi anlayabilmem için somut bir şeyler görmeliyim. “Kalbini dinle” ise benim için soyut bir kavram. Zihnim işte burada benim aklımı çeliyor çünkü somut şeyler veya “mantıklı” veriler sunabiliyor. Bunun ayrımını nasıl yapacağıma dair zorlanıyorum. Bazen kalbimi dinlemekte başarılı oluyorum ancak her zaman değil. Bu konuyla ilgili önceki yıllarda yazdığınız bir yazı var mı? Ya da verebileceğiniz bir tavsiye?

  Beğen

  1. Sevgili Güliz, Blogda aradığınız her konuyu arama kutusuna yazarak ilgili yazılara ulaşabilirsiniz. Ayrıca bütün yazılar başlığı altındaki meditasyon kategorisinde bu konuyla ilgili birkaç yazım var. Yine ana menüdeki yöntemler sekmesindeki meditasyon yazılarına bakın. Benim ilk aklıma gelen yazı ise Meditasyon kategorisinde bulunan “İç sesimiz: Hangisi ego, hangisi iç bilgeliğimiz?” başlıklı makalem. Sevgilerle

   Liked by 2 people

 3. Sevgili Mor Alev,
  Cok tesekkur ederim. Kalbimin sesini dinledigimde cok hizli sakinlesiyorum, bazen sonunu hic kestiremedigim cok degisik seylere yonlendiriyor, o zaman bile sakin oluyorum, kalbime cok guveniyorum. Cunku onu dinlemedigim ve yolu cok iyi bildigimi hesapladigimi zannettigim her seferinde ya endiseye ya hayalkirikligina bogulmustum. Pisman degilim, hepsi beni buyuttu, ama artik ipler hep sevginin, secimler hep kalp merkezimin elinde. Bu mesaj bana sadece biraz daha o dinginlik alaninda vakit gecirip kalbimle kesifler yapmam gerektigini hissettirdi. Cok tesekkur ediyorum.

  Bu arada bir kanal nasil olunur merak ediyorum, bu dogustan gelen bir yetenek mi yoksa herkes ogrenebilir mi? Kanallik mi zihin oyunu mu oldugunu en iyi nasil ayirt ederiz? Cunku bazi kanallarin mesajlari gercekten inanilmaz titresimlere getiriyor bazi kanalliklar bildigimiz zihnin kilik degistirmisi gibi olabiliyor, bunu blogdaki hicbir aktarimda gormesem de baska yazilarda cokca gordum.

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Meleklerile, Hepimiz kanallık yapıyoruz zaten. Ama bilinçli yapan çok az. Adına ilham dediğimiz şey kanallıktır. Bilgi her zaman geliyor. Ancak zihnimizin filtresinden geçiyor. İşte o filtre berrak kanallıkla ego sesin ayrılmasını ya da birbirine karışmasını sağlar. Aslında blogda bundan oldukça fazla bahsettim bir zamanlar. Tarafsızlık, önyargısızlık, sevgide bulunmak, meditasyon alışkanlığı ve dingin bir zihin kanallık için çok çok önemli. Bir de genel kurallar var, yani yüksek boyutlardan gelen bir kanallık kesinlikle ayrıştırıcı değildir, yargılamaz, suçlayıcı değildir, illa ki bir şeyi yapacaksınız diye tutturmaz, vs. vs. Çünkü o boyutlarda zıtlık yok. Sevgi bilinci var. Özgür iradeye saygı var. O yüzden bu sevgi gibi mi sorusu bir numaralı kriterim olmuştur. Eğer kanallık becerinizi yükseltmek isterseniz size bir klasik öneririm: Sanaya Roman – Opening to Channel. Müthiş bir kitaptır ve bununla bir hafta sonunda bile açılan insanlar tanıdım. Sevgilerimle

   Liked by 2 people

   1. Sevgili Mor Alev, cevabin icin cok tesekkur ederim. Yanitin bende pek cok isik yakti, bir ara meditasyon sonrasi hipnotize olmus gibi yazdigim bazi sevgi dolu seylerin kanallik olabilecegi ihtimalini yeni anladim, cok heyecanlandim, ne kadar harika bir sey bu! Kitabi mutlaka okuyacagim, cok mutlu oldum. En az 1 yil once yazdigim o seylere bakmanin da zamani geldi demek! Bilgeligin icin sonsuz tesekkur ederim, sevgilerimle!

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.