Hatırlayın

An Invitation to the Intimate by Paul Bond

En sevdiğim, bu değişim zamanında eğer moraliniz bozuksa ve zorlandığınızı hissediyorsanız, Evrenin hatırlamanızı istediği birkaç şey var:

Tam olarak sizin gibi hiç kimse olmadı. Yeryüzü alemine yaptığınız katkılar karşılaştırılamaz!

Deneyimledikleriniz ve ustaca üstesinden geldiğiniz zorluklar sadece sizin için değildir. Kazanılmış bilgelik ve bilgiler kolektife ekleniyor, dünyanızın gelişimine katkıda bulunuyor!

Her düşünce ve hareket Evrene dalgalarını yayıyor, size hiç beklenmedik yollardan geri dönüyor. Hayatınızdaki her şeyi değiştirmek için gerekli sağlamlığa ve güce sahipsiniz… eğer seçerseniz!

Ölçülemez şekilde seviliyorsunuz, gelişiminiz ve öğrenmenizde destekleniyorsunuz, çünkü siz buna değersiniz! – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Ben de Yaratan’i ölçülemez sekilde seviyorum ve ogrenmeye, gelismeye, hayati son anina kadar yasamaya evet, evet ve evet diyorum! Tesekkur ederim, Yaratan!

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.