Melekler: Savaşmayı Durdurun, Sevgiyi Başlatın

Saatchi Art Artist John A Sargent III; Painting, EITHER WAY #art #”abstractartistsiii”

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Karanlıkla, cehaletle, hastalıkla savaşmanızın zorunlu olduğuna dair çok çok eski bir inanış var. Karşıt inançtaki insanlarla veya tehdit oluşturduklarına inandıklarınıza karşı savaşırsınız. Kilonuzla savaşır, saçlarınızla kavga eder, eski eşinizle mücadele edersiniz ve bu liste uzar da uzar. İnsan ırkı, kendini hayatın büyük ve küçük seviyelerde gerçekleşen savaşlardan oluştuğu fikriyle pişirmiştir. Birisi sizi zorlar, itekler siz de karşı zorlamaya, iteklemeye geçersiniz. Beğenmediğiniz bir şey görürsünüz. Ona odaklanırsınız, sıklıkla bunu takıntılı bir şekilde yaparsınız ve onunla savaşırsınız.

Temelini hareket ve karşı hareketten alan üç boyutlu paradigmanın gerçekliğinde, bu sanki mantıklıymış gibi görünür. Yeryüzündeki gerçekliğinizin güncel paradigmalarına göre, bazı 3D mücadeleler zorunluymuş gibidir.

Ancak, beşinci boyutun gerçeklik paradigması, enerji, odaklanma ve çekime dayalıdır ve bu boyutta anlarsınız ki, herhangi bir şeyle mücadele etmek – titreşimsel olarak – kökünü kazımak istediğiniz şeyin tam tersi size daha fazla çekilmesini sağlar.

Alnınızda sihirli bir spot ışığı olduğunu düşünün, tıpkı madencilerin lambası gibi. O ışıkla neye odaklanırsanız – olumlu ya da olumsuz – onu güçlendirip deneyiminize çekiyorsunuz. O zaman çok çabuk dikkatinizi nereye yönelteceğiniz konusunda seçici olmayı öğrenirdiniz. Onu sevdiklerinize mi yöneltirdiniz, tartıştıklarınıza mı? Hastalığa mı, sağlığınızı, esenliğinizi destekleyen şeylere mi? Tahammülünüzün bile olmadığı siyasetçiye mi, desteklediğinize mi?

İşte odaklanmanız ve dikkatinizle yaptığınız şey budur. Odaklandığınız titreşimlere güç katıyorsunuz ve dolayısıyla da gerçekliğe.

İşte bu yüzden sizleri sorunlarla mücadele yerine çözümlere odaklanmaya çağırıyor. Sizleri hastalıkla savaşmak yerine sağlık ve canlılığa odaklanmanız için teşvik ediyoruz. Nefret ettiğinize yakıcı öfkeyle odaklanmanız yerine, sevdiğiniz ideallere dikkatinizi vermeye davet ediyoruz. Hareketleriniz belki aynı görünebilir, fakat enerjiniz, duygularınız ve bu sayede çektikleriniz tamamen farklı olacaktır.

Bu enerji muharebesinde, öfke, suçlama, intikam ve aciliyet duygularını hissediyorsunuz. İç yönlendirmenizi kaçırıyor ve içinizdeki İlahi’nin gücünden koparılıyorsunuz.

Çözüme olan sevginin enerjisinde ise, tutkuyu, sevgiyi, hevesi ve zarafeti hissedersiniz. Yönlendirilmektesinizdir. Fişinizi dünyaları yaratan güce takmışsınızdır.

Pek azınız, “Bundan nefret ettim. Haydi o zaman televizyonda bundan daha fazla seyredeyim.”, “Bedenimden nefret ediyorum. Kendimi daha da küçümseyeceğim bir kanalı açayım.”, “Bu aktöre katlanamıyorum! Haydi gidip onun başrolünü oynadığı bir filmi seyredeyim!” der!

Ama buna rağmen “bundan nefret ediyorum” diyorsunuz ve dünyanızda daha fazlasına şahit oluyorsunuz. Pek çoğunuz “Bedenimden nefret ediyorum” diyerek aynaya tiksintiyle bakmaya devam ediyorsunuz. Aranızdaki o kadar çok insan bize sesleniyor ki, “Bu siyasetçiye, ya da o siyasetçiye katlanamıyorum” ama sonra  takıntılı bir şekilde onları televizyonda seyrediyorsunuz, güçlü öfkenizin spot ışığıyla onlarda beğenmediğiniz tüm nitelikleri güçlendiriyorsunuz.

Çok daha verimli, sevecen ve güçlendirici şey “İşte sevdiğim şey bu. Bundan daha fazla görmek istiyorum. Onu seyredeceğim.” demek olurdu. “Sağlıklı ve canlı bir bedene bayılıyorum. Sahip olduklarımı öne çıkaran ve sağlığımı güçlendiren programlar seyredeyim. Siyasette şunu ve bunu görmek isterim. Kendi radyomu bu idealler için çalışan insanların olduğu bir istasyona ayarlayayım. Hepimizi maskesiz ve sağlıklı görmeyi çok isterim! İyi haberler veren ve bağışıklığı destekleyen şeyler konuşan yayınlara bağlanayım!”

Sevgililer, dikkatinizi herhangi bir şeye, herhangi birine veya herhangi bir davranışa yönelttiğinizde, sıklıkla aynısını daha fazla ve daha fazla deneyimlersiniz.

Yani, cehaletle savaşacağınıza, eğitimi destekleyin. Nefret ettiğiniz siyasi partilerle mücadele yerine, sevdiklerinizi güçlendirin. Hastalıkla savaşmak yerine, sağlığı destekleyin. Irklarla ilgili cehaletle mücadele yerine, kültürel çeşitliliğin güzelliği konusundaki farkındalığı destekleyin. Suiistimalle savaşmak yerine – insani seviyede  elbette suiistimali durdurmak, sağlıklı ve belirgin sınırlar koymak için hızla gerekli adımları atmalısınız – ama daha da fazla şifa ve reformu desteklemek üzere çalışmalısınız. Karanlıkla mücadele yerine ışığı güçlendirin.

Bazı 3D mücadeleler vardır ve bunu titreşimsel savaşa dönüştürmeden yapabilirsiniz. İtfaiyeciler orman yangınlarıyla kahramanca savaşırlar, ancak büyük çoğunluğu ateşten nefret etmez. Ona saygı duyarlar. Onu anlarlar. İnsanları ve evlerini korumayı çok severler. Onların 3D mücadelelerinin kökleri 5D sevgiden gelir. Ön safhalarda hastalıkla savaşan pek çok sağlık çalışanı var ama sağlıklı kalıyorlar çünkü hastalarına karşı öylesine güzel 5D sevgi ve şefkat taşıyorlar ki, en gerekli şeyin öz-bakım olduğunu biliyorlar. 

Güneş, gecenin karanlığından nefret etmez, onunla kavga etmez. Hiç de hazzetmediğiniz bir ideolojiden kurtulamazsınız ama sevdiğinizi güçlendirebilirsiniz. Birbirinizle mücadelenizi durdurun. Kendinizle savaşlara girmeyi bırakın. Onun yerine, sevmeyi ve desteklemeyi dilediklerinizi güçlendirmeye, canlandırmaya, odaklanmaya başlayın. Ve eğer 3D dünyanızda bir şeyle mücadele etmek zorunda kalsanız bile, bunu arzuladığınıza sevgiyle yapın, çünkü o gerçeklikte her ruh kazanacaktır.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.