Sade Gerçek

Sevgili, şu aşağıdakiler safça hayallere inanmak değildir, sade gerçektir:

Bir defa zihninizde bir şeye sahip olma veya deneyimleme arzusu oluşturduğunuzda, o arzu düşünceler dünyasında gerçeklik haline gelir. Sonra, DÜŞÜNCELER “ŞEYLER” HALİNE GELDİĞİ için… o gerçeklik yakınlarınızda bir yerde ifadesini bulmak üzere çalışmaya başlar. Bu ifadenin fizikselde kendini göstermesine yardımcı olmak için, anlayın ki siz görevinizi zaten yerine getirdiniz ve şimdi Evren’in işi ele almasına izin vermenin vaktidir.

Bu, hiçbir şey yapmayacaksınız anlamına gelmez. Ancak, endişelenmeyi bırakabilirsiniz, hesaplamayı durdurabilirsiniz, şüpheye son verebilirsiniz demektir. Bu sayede, sezgileriniz ve içinize doğanlar aracılığıyla Evren’i dinlemeye başlayabilirsiniz.

İyi ellerdesiniz.

Evren

TUT.com’a çok teşekkürler.

Sevgili Dostlar, ben de yukarıdakine bir ekleme yapmak istiyorum: Sezgiler ve içinize doğan şeyler işaretlerinizdir. Onları takip edin. Oturup beklemeyin. Evren, yukarıda doğrudan “Bu, hiçbir şey yapmayacaksınız anlamına gelmez” diyor. Yapacaksınız ama yönlendirilerek. Ve yönlendirildiğiniz şey büyük ihtimalle şimdiye dek yaptıklarınızdan farklı olacak. Çünkü çözümler ve yeni yaratımlar çoğunlukla yeni yaklaşımlar gerektirir.

Ayrıca, kaygı ve endişeleriniz, özellikle de fiziksel ve maddi yaratım ihtiyaçlarınız için de şu yazıyı belki hatırlarsınız:

Arınma + Denge + Yaratım = Her Alanda Bolluk

Bugün ufak bir yaratım hatırlatmasının iyi geleceğini hissettim!


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

14 comments

 1. Aşkla herana bin şükürle binlerce teşekkürle *katrilyonlarca tefekkürle
  Bir e☝️ve Bütüne🙏#Bize💞💞💞💞💞💞

  Liked by 1 kişi

 2. Sevgili Mor Alev 2016 yılından beri okuduklarını duyduklarımi öğrendiklerimi yazdığım 5 adet defter olmuş şu ana kadar Bugün elime geçti ve ilk defteri tuttuğum zamanlara bakındım Bir çok konuda duygu temizliği yapmışım Anne ve babamla ılgili bakış açılarımı değiştirmisim o zamandan bu zamana bambaşka ben olmuşum Ancak 2 konu var ki onlar üzerinde bir çok çalışma yapmama rağmen bir çok blokaj ve kök inanç bulup temizlememe rağmen bu konularla ilgili (kilo ve borç ödeme) hiç ilerleme kaydedememişim Labirentin çıkış yolunu bulamadım ve hala dönüp dolaşıp aynı yere çıkıyorum Bu bıkkınlık hissini bazen çok yoğun yaşıyorum ve umudumu kaybediyorum Biliyorum huzur alanında kalmalı enerji kaçakları için an da olmalıyız ama yoruldum be Mor Alev

  Beğen

  1. Sevgili Zennur, genelleme olacak ama deneyimlerime dayanarak sıklıkla bu iki konunun da özdeğer sorunlarına ve hayır diyebilmeye bağlandığını söyleyebilirim. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

   1. Sevgili Mor alev, dünden beri içimde derin bir acı hissediyorum. Bugün en sonunda dönüp onunla ilgilenmek istedim. Dikkat edince onun aslında korkmuş küçük bir kız çocuğu olduğunu farkettim. Bu ben miyim bilmiyorum. Küçüklüğümden beni bu kadar derinden yaralayacak ne bir kayıp yaşadım ne de bir muamele gördüm. Başka yaşamlarımdaki bir ben olabilir mi? Sonra çocuklara hiç kıyamadığım, ağlayan bir çocuğa bile tahammül edemeyip hemen onu mutlu etmek istediğim, ana okulu öğretmenliği yaptığım, bir evlatlık çocuk almak istediğim falan aklıma geldi. Benim yaşamımda çocuk çocuk çocuk… Sahi kim bu çocuk? Şifa talep edip reiki çalıştım biraz. Başka tavsiyeleriniz var mı?

    Beğen

     1. Ben 14 yıl ayrılıktan sonra ruhikizimle tekrar biraraya gelip konuştum. Birbirimizi ne kadar sevdiğimizi itiraf ettik ve hep aynı şeyleri yapmış, hissetmiş olduğumuzu anladık. Şimdi onu ne zaman görsem, sadece yanından geçsem bile bambaşka bir bilinç boyutu hissediyorum. Anlatması çok zor. O zaman anlıyorum ki aslında herşey yolunda. Orada hiçbir sorun yok, bembeyaz, pürüzsüz adeta. Bu normal halimde ki gerçekliğimle o kadar örtüşmüyor ki beni allak bullak ediyor. Sanırım içimdeki çocuk korkmuş. Haklısınız. Keşke o boyutta kalabilmenin bir yolu olsaydı, boş yere böyle şeyler hissediyorum düşüncesi arttı. Sarsılıyorum. O gerçekse bu ne diyorum. Daha öncede oldu, zihnim günlerce hissettiği şeyin ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Çünkü öyle bir kayıt yok bu zamana kadar. Öyle bir hayat olabilir mi? Nokta kadar bile sıkıntı yok anlayabiliyor musunuz bunu? Nasıl yani deyip duruyor kafam. Bu ne? Bi Garibim, anlatamıyorum da belki siz anlamışsınızdır. Kocaman bir soru işareti gibiyim. 🤷‍♀️

      Beğen

 3. Cok tesekkurler Mor Alev! Gorsele bayildim, cogunlukla meditasyon yaparken ellerimi benzer sekilde tutarim ve bugun tam da kalbimin sesini dinlemek ve sezgilerimi berrakca hissedebilmek icin yaptigim meditasyondan sonra bloga bakmak istedim, harika bir tesaduf oldu. Ki elbette tesaduf yoktur :))

  Onumde 2 yol var, zihnin hesaplariyla +’lar/-‘ler aramayi coktan biraktigim icin her iki yol da gozume harika gozukuyor. Ayri ayri firsatlari olan, gelistirici, olgunlastirici yollar, her ikisi de Evrenden muhtesem birer hediye. Bu sebeple secmekte kararsizim. Neredeyse hayatin gidisatini keskin bir sekilde degistirecek bu secim icin yazi tura atip hangisi cikarsa gidecegim 🙂 dusundum de neden olmasin? Sevgilerimle.

  Liked by 2 people

 4. Teşekkür ederim. Sevgiyle kabul ediyorum. Bekledigim mesajımı aldım 💜💜💜💜🧚‍♀️🧚‍♂️🧡💙❤💜💛💖💚🙏😘🤗

  Liked by 1 kişi

 5. Evrenin işi eline almasına ,bana yardım etmesine sevgiyle izin veriyorum. Nameste 🙏🤗😘💚💖💛💜❤💙🧡🧚‍♂️🧚‍♀️🌹

  Liked by 2 people

 6. Sevgili Moralev, her yazıda yazmıyorum. Hatta nerdeyse hiç yazmıyorum. Ama içimden her yazınızı okuduğumda binlerce teşekkür ediyorum. Farkındasınız değil mi? O kadar çok yardım ediyorsunuz ki.
  Lütfen hakkınızı helal edin, her zaman sizi en mutlu edecek seçimlere yönelin inşallah, sağolun, varolun🙏🙏🙏❤️

  Liked by 3 people

Yorumlar kapatıldı.