Arınma + Denge + Yaratım = Her Alanda Bolluk

4A48233B-7B32-42C4-A2FB-437D0F1C0F86Yeni bir gün, yeni bir döngü ve yeni bir ilkbahar! Ekinoks bu sabah saat 06.49 da gerçekleşti. Bugün aynı zamanda dünya astroloji günü olarak kutlanıyor. Bu sırada günlerimiz artık geceden daha uzun olmaya başlıyor, kutsal eril enerji yükseliyor.

Bu “acil şifa” günlerinde, günler daha aydınlık ve uzun, tabiat cıvıl cıvıl olduğu halde, bizler, insanlık kısa yoldan hedefe ulaştıracak bir tünele de giriş yapıyoruz, biliyorsunuz. Ama o tünel karanlık olmak zorunda değil dostlar. Her birimiz birer ışık kaynağı olduğumuza göre oradan ışıl ışıl geçebiliriz!

Bu ekinoks enerjisi sırasında dengelenmeye kendimizi açalım. Ruh bahçemizi ekelim.

Fakat bu günlerin iki amacı daha var: O da derin arınmayı ve yaratıma girmeyi öğrenmemiz.

Denge gereksiz safrayı atarak geliyor bu dönemde. Yaratım ise gerekli salıverme olmadan fiziksele yansımıyor.

Endişe ve gelecek soruları içimizde yükselirken, yeni bir şey, yeni bir çözüm, yeni bir gelecek yaratmak imkansız gibi görünüyor!

O yüzden sizlere uzun zamandır bu blogda olan ve büyük çoğunluğun gözden kaçırdığı birkaç sayfayı önermek istiyorum:

Arınmanızı bilinçli yapmanız ve kolaylıkla hızlandırmanız için ana menüde yöntemler sekmesinde bulunan şu sayfadaki öne çıkan yöntemlere bir göz atın. Kendinize uygun bulduklarınızı uygulayın:

Arınmak, Salıvermek, Saflaştırmak, Dönüştürmek

Maddi endişeleri yok etmek ve geleceğinizi istediğiniz gibi yaratmak içinse yine aynı sekmede yer alan şu sayfadaki yöntemlerden herhangi birini seçin:

Bolluk, Bereket ve Yaratım

Denge ve çakralar için bir araya getirmiş olduğum seçki ise şu sayfada:

Çakralar ve Çakra Arındırma, Dengeleme

Arkadaşlar, önerim kendinize bir ruhani disiplin yaratmanızdır. Yani bir defa şu meditasyonu uyguladım, hiçbir şey değişmedi demek saçmadır. Çünkü baskın enerjiniz neyse onu yaratacaksınız. O zaman baskın enerjiyi değiştirmeliyiz ve bu da egzersizle, tekrarla, düşünce ve alışkanlıkları değiştirerek olur. Yani kararlı olun, belli bir program yapın ve buna zaman ayırın. Bunlar zor şeyler değil, hepimiz meşgulüz evet, ama gün 24 saat ve biz de kendimize 15-20 dakika ayırabilmeliyiz!

Yarın Satürn Kova’ya giriyor, Pazartesi günkü yeni ayda başrolde Chiron ve Siyah Ay Lilith var. Müthiş enerji fırtınası hortumlarla, kasırgalarla devam ediyor. Ve sizin ışığınıza bu dünyanın ihtiyacı var. Sizin ışığınıza sizin ihtiyacınız var!

Her şeyi kontrol edemeyiz ama kendimizi ve kendi hayatımızı yönetebiliriz. Bunun yolu da enerjimizden geçiyor dolayısıyla da düşünce ve hislerimizden.

Yıllar boyu bu yöntemleri kullanan arkadaşlardan aldığım sayısız geri bildirimi düşünürsek, bir deneseniz, bir şey kaybetmezsiniz, değil mi? Haydi, beni yalvartmayın! Bugün, bu yepyeni başlangıçta hep beraber tekrar salıvermeye, tekrar dengelenmeye, tekrar yaratmaya başlayalım. Eğer dünyayı durdurabilecek bir virüs yaratabiliyorsak (virüs bizim dışımızda değil, bizim yansımamız), onu taptaze ve neşe-keyif-coşkulu kılacak bir sürü başka şey de yaratabiliriz!

Eğer okumadıysanız, Ekinoks enerjilerini anlatan makalem bu bağlantıda.

Yeni niyet ve nitelikler için tohumlamayı anlatan Ruh Bahçesi mesajı için buraya tıklayın.

Abraham’dan bir alıntıyla bitirelim isterseniz:

Hareket seçenekleriniz kısıtlı olabilir – ancak düşünce seçenekleriniz asla kısıtlı değildir.

Abraham-Hicks

Sevgilerimle

Mor Alev


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Sevgili Mor Alev
  “Her şeyi kontrol edemeyiz ama kendimizi ve kendi hayatımızı yönetebiliriz. Bunun yolu da enerjimizden geçiyor dolayısıyla da düşünce ve hislerimizden.” Her şeyin özeti bu.
  Bir de sizin bize verdiğiniz bilgilerden geçiyor. Duygularımı anlatmam mümkün değil.Sizi seviyorum canım Mor Alev.

  Liked by 1 kişi

 2. Sevgili Mor Alev, Dünya Astroloji Günü’nüz kutlu olsun. İyi ki varsınız. Sevgiler. 🙂

  Liked by 2 people

 3. Gerçekten Korona virüsü yok gibi davranmaya devam mı edeceksiniz? Bu virüs hakkında bir yazı paylaşır mısınız bu korkularımız hakkında ve olağan akış hakkında lütfen

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Emre, aylardır, Ocak ayından beri virüsü yazıyorum. Bu yorum bıraktığınız yazının sebebi virüs ve onun yarattığı isyan, depresyon ve ne yapacağını bilmeme hislerini birer arınma ve yeniye alışıp, yeni şeyler yaratma fırsatı olarak kullanmamızdır. İsterseniz son üç ayın yazılarına bir daha bakın. Sevgilerle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.