Kutsal Anne: Kendini Özgürleştirmenin Yolu

Vladimir Kush

Sevgili evlatlarım, gezegeninizdeki “zamanın” her anında, bir zeitgeist, bir zamanın ruhu, dönemin teması vardır.

Bu zamanda, tema salıvermek-bırakmak; bu ilahi Benliğinizin özgürlüğüne ve küresel yükselişe giden yoldur. Bunun dünyada çok çeşitli şekillerde sahnelendiğini görebilirsiniz. Ve eğer görebilseydiniz, bilirdiniz, bu şu anda galaktik sahnede bile sergileniyor, her ne kadar çok daha zarif yollardan olsa da!

Fakat şimdi, bireysel seviyede salıvermeye hitap etmeyi arzuluyorum. İlahi özünüze dair farkındalığınızın ve onunla gelen gelişmiş becerilerinizin birden bilincinize bir bomba gibi patladığı Ruhun Işık Gecesi hakkında daha önce konuşmuştum. Salıvermek-bırakmak bu sürecin simyacısıdır.

Kim olduğunuz ve nasıl olduğunuz konularındaki fikirler tarafından kilitlendiğiniz sürece, bir kafeste yaşamaya devam edeceksiniz. Kendinizi özgürleştirin!

Kendinizle ilgili tutunduğunuz fikirlerin büyük bir kısmı, ebeveynleriniz – ki onlar da hayat tarafından incitilmiş ve parçalara ayrışmış haldelerdi – aile ve akranlar – yine eşit derecede incinmiş ve bölünmüş –  entelektüel seviyenizi düşürmeyi ve sizi küçük tutmayı isteyen medya tarafından şekillendirildi. Onların hiçbiri, teki bile, asla, yakından uzaktan doğru değildi.

Hayatınızın amacı kim olduğunuz hakkındaki o acı dolu çarpıtmaların esaretinden kendinizi kurtarmak ve ilahi benliğinizin fiziksel bedenlenmesi olmak üzere özgürleşmenizdir.

Kendini özgürleştirip, fiziksel bedende yükselmek ve bu sırada kirayı ödemeye çalışmak, aile fertlerine bakmak, temizlik, yemek hazırlamak, şifalanmak, çevrenizdekileri de beslemek ve bakım vermek, ve eğer zaman olursa bunları kendinize de vermeye çaba sarf etmek, oldukça zorlu bir hayat ödevi.

Bu ödevin neden sadece en güçlü ve cesurlara verildiğini görebilirsiniz.

Yaşam değişiyor, hem içerde hem dışarıda. Bunu basitleştirmek veya hafife almak için söylemiyorum, bunu söyleme amacım değişimin salıvermeyi gerektirmesidir. Deneyimlemekte  ve yaratmakta olduğunuz bu yoğunlaştırılmış ve sıkıştırılmış yükseliş süreci, kendi Benliğinizi özgürleştirmenin simyacısı (Mor Alev: bir anlamda mucizevi dönüşüm sağlayan unsuru) salıvermektir.

Salıvermek sizi hapsedilmiş olduğunuz sahte, yanılsamalı kafeslerden kurtarır, ruhunuzu uyanık bilincinizde dans etmesi için serbest bırakır ve ilahi Benliğinizin günlük hayatınızda bilinçli ve doğaüstü hallerde eş-varoluşunu yaşamak üzere özgürleştirir.

İçinizde de olsa, dışınızda da, değişim sadece eskiyi salıverdiğinizde gelişir. Hiçbir şey kalıcı değildir, ne zaman, ne evler, işler, eşler.

Şöyle düşündüğünüzü her fark edişinizde;

….. malıyım/zorundayım/gerekli

….. imkânım yok/yapamam/elimde değil

Akışın dışına çıktınız.

Önceden programlanmış kafese geri döndünüz. Kendinizi o kafesten salıverin, çünkü size hizmet etmiyor, hakikatte, olduğunuz kişinin devasalığını barındırmak için çok yetersiz. Sadece siz kendinizi o fikir, o kafes kadar küçültmedikçe.

Peki, gündelik anlamda bunu nasıl yaparsınız?

” ….. yapmayı/olmayı seçebilirim.”

Şimdi, “yapmalıyım” diye düşünmüş olduğunuz aynı hareketi yapabilirsiniz fakat enerjisi farklı olacaktır. Onun kontrolünün ötesine genişlediniz ve içeriye yeni ışık getirdiniz.

Zamanla ve çok vakit almadan, keşfedeceksiniz ki “seçebilirim” özgürlüğe açılan bir kaldıraç gibi. Alan yaratır, canlılık ve ışık davet eder ve kıymetli benliğinize de yumuşak davranır.

Seçebilirsiniz.

Tüm sevgimle, sevdiğim.

Kutsal Anne’ye ve kanal Jennifer Crokaert’e çok teşekkürler. (jennifercrokaert.blogspot.com)


YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

 

16 comments

 1. Bugün sabah 5 de kalktım. Bende hakim duygu salmalıyım bendeki hapsolmuş duygu ve enerjileri bırakmalıyım idi. Hem de bunu tüm yasamlarimda yaptım. Kendimi affedip özgür bıraktım. Üstüne doğaya çıkıp 1 saat yürüdüm. Çok iyiyim. Cok hafifledim. Blog girip bu yaziyi okuyunca icim gulumsedi. Sasirmadim. Sevgili mor alev ve yol arkadaşlarım. Çok tşk.ederim.

  Liked by 1 kişi

  1. Merhaba tüm yaşamlarınızda nasıl yaptınız burayı biraz detaylı anlatabilir isiniz.

   Beğen

 2. Geçen haftadan beri içimde öyle bir sıkıntı var ki nefesim daralıyor. Kafamın içinde dönen saçma
  sapan düşüncelerden kendimi kurtaramıyorum..
  Benliğinizi özgürleştirmenin simyacısı (Mor Alev: bir anlamda mucizevi dönüşüm sağlayan unsuru) salıvermektir diyorsun, peki nasıl?

  Beğen

  1. Lütfen ana menüdeki yöntemler kategorisine tıklayın. Çok sayıda salıverme yöntemleri göreceksiniz. Sevgilerle

   Beğen

 3. Dr. Joe Dispenza (What the bleep do we know filmini izleyenler hatırlar, beynin işleyişini anlatıyordu orada…) Yeni belgeseli REWIRED ‘de tam da bu yazıdaki mesajı 13 bölümde bilimsel verilerle de anlatıyor, izleyiniz dostlar 🙏 Teşekkürler Mor Alev iyi ki varsın 🙏

  Liked by 2 people

  1. Daha dun, yani belki de siz bu yorumu yazarken aklimdan what the bleep do we know gecti. Filmi 2004 yilinda Sisli Kent sinemasinda izlemistim, koca salonda 12 kisiydik, cok net hatirliyorum cunku bu filme girenlere, bu filmle ilgili konusanlara “tuhaf” gozuyle bakiliyordu, tuhaf kac kisiyiz acaba diye saymistim 😀 Simdi izlesem acaba ne kadar etkilenirim diye dusundum dun. Filmin cikisindan 16 yil sonra ruhsallik ve kuantum fizigi gibi konularin son derece yayginlasmis olmasina cok seviniyorum. Ve oneriniz icin tesekkurler, super oldu! Simdi once WTBDWK’u, ardindan da onerinizi izleyecegim 😇

   Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev,

  Ben de sizi yıllardır “sessizce” takip edenlerdenim. Bu yazıyla tüm bedenim anında titreşti. Yumusacık aracılığınız ve rehberliğiniz için kalpten teşekkürler.

  Herkese sevgilerimle,
  Betül

  Liked by 2 people

 5. “Hayatınızın amacı kim olduğunuz hakkındaki o acı dolu çarpıtmaların esaretinden kendinizi kurtarmak ve ilahi benliğinizin fiziksel bedenlenmesi olmak üzere özgürleşmenizdir.”

  Kesinlikle! Sevgili Mor Alev, gozumden yas suzulmedi ama kalbimde cosan selalelerle okudum Kutsal Anne’nin mesajini. Her bir kelimesini tam kalbimde duyumsadim ve deneyimledim. Ruhun isik gecesini ilk okudugumda cok derinden hissedemedigimi simdi anliyorum, cunku dun ruhumun isik gecesine uyandim! Ve bir tsunami gibi uzerime bu gecede yasanmasindan bahsedilen farkindaliklarim akti. Inanilmaz bir hediye gibiydi. Daha once sana anksiyeteyle tanismamdan bahsetmistim, yaklasik 1 ay oldu ilk tanismamizdan beri ve aslan kapisina kadar da onu sevinc, keyif, coskudan ayirmadan kucaklayarak calismistim. Simdi ruhun isik gecesinin hediyelerini topluyorum ve anksiyete geldigi hizda veda etti. Bana hediyesi hem kendi dogami, hem korkunun dogasini ve bize asil mesajlarini nasil verecegini anlamam oldu. Hayatimin en ozel uyandirma alarmlariydi bu sikintiyla calismak. Ve simdi insanlarin yillarca bunlarla boguldugunu bilen biri olarak gelecekte onlara nasil yardim edebilecegimi daha iyi biliyorum. Insanlara yardim etmekten daha cok bildigim ve benimsedigim bisey yok bu gezegende! 🙂 Sevgilerimle!

  Liked by 3 people

 6. ❤ 🙂
  Tam da sabahleyin kendimi uzun yıllar önce o günün şartlarında kendimi kapattığım, nasıl kapattığımı fark ettiğim kafesten çıktım. Şükürler olsun, varlığınıza sağlık

  Liked by 2 people

 7. Çok derinden etkilendim biraz ağladım rahatladım şimdi daha iyiyim, bazı yazılar resmen benimle konuşuyor, çok ilginç, bir kelime “seçebilirim” ne kadar basit görünüyor ama beni seçebilirim seçebilirim diye sayıklayarak ağlatıyor. Ah Mor Alev 😊 yaptın yine yapacağını sarstın bir güzel derinden, iyiki varsın, bazen iyice sarsılmadan uyanamıyoruz. Teşekkürler teşekkürler teşekkürler.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.