Arkturus Grup Mesajı: Güvenin. İzin verin. Sevin.

IMG_0669

Sevgili Okuyucular, bu kadar çok karmaşa ve akıl karışıklığı olan bu zamanda umudumuz bu mesajların size bilgi sunması ve sizleri yüreklendirmesidir. Lütfen hayal kırıklığına uğrayarak cesaretinizi kırmayın, çünkü bu zamanlar kesinlikle şimdi yeryüzünde olmayı seçmenizin sebebidir.

Pek çoklarının umduğu ve duacısı olduğu geçiş başladı ama görüntüler çoğunluğun beklemiş olduğu gibi de değil. Bunun nedeni, o kişilerin yeni mükemmel dünyanın nasıl görüneceğini 3D kavramlarla hayal etmiş olmalarıdır. Tüm kötü adamlar bertaraf edilecek, bütün iyi adamlar hiçbir sorun olmadan sonsuza dek mutlu yaşayacaklar. Yeryüzünün yükselişiyle ilgili hala daha tutunmakta olduğunuz arda kalan tüm kavramları salıverin ve müsaade edin süreç olması gerektiği gibi gelişmeye devam etsin.

Pek çok eski ve oturmuş üç boyutlu yaratımlar öncelikle yüzeye çıkmalıdır, böylece görülebilir ve gerçekte neleri temsil ettikleri anlaşılır. Bu sayede çoğunluk onların farkına varabilir, reddedebilir ve onları enerjik açıdan beslemeyi durdurabilir. Bu bir süreçtir ancak haritaların işaret ettiği gibi, “buradasınız”.

Bu bir süre daha devam edecektir ve dahası da gelecek. En yüksek ruhani kavrayışınızla bir gözlemci olarak merkezde kalın ancak ihtiyaç duyulduğunda yardım etmeye de açık olun. Bazıları aktif görev almaya yönlendirilirken, bazıları da sadece ışığı tutmaya çağrılıyorlar. Bunların biri diğerinden daha önemli değildir, fakat her ikisinin de işin içine ego karışmadan yapılması gerekir. Sezgilerinizi takip edin, dinleyin, güvenin ve bilin ki her zaman yönlendirme alıyorsunuz.

Çok yakında gelecek pek çok değişiklikler görüyoruz ve henüz enerjik açıdan yaratıma girmeye hazır olmayan daha çok şey açığa çıkacak. Bazı insanlar ve meselelerin gerçekte kimi ve neyi temsil ettikleri ifşa oldukça, şok yaşayıp, alabora olmayın. Siz hazırlandınız ve yeterince uyarı da aldınız fakat bazı bilgiler hala daha eski enerjide yaşayanlar için oldukça şoke edici olabilir. Bilgiye ve değişime hazırlanmamışlara yardım ve rahatlama sunmaya çağrılabilirsiniz.

Eğer kendi haline bırakır ve  her şeyin nasıl görünüp görünmemesi gerektiği konularındaki kavramları salıverirseniz, bu bir kutlama zamanı olabilir. Çok daha yüksek titreşen yeryüzü gezegenine yolculuk çoktan başladı ve süreci kökünden yok etmek isteyenler ne kadar çok engellemeye çalışsalar da hiçbir güç bunu durduramaz.

Günün kaosunun büyük kısmının sebebi dünyanın yeni bir farkındalık seviyesine uyanmasını istemeyenlerdir, çünkü bunun anlamı artık manipülasyon ve kontrol güçlerinin kalmamasıdır. Ancak artık seçenekleri de tükenmek üzere çünkü Işık, evrensel yasalar tarafından desteklenir, beslenir ve sürdürülür oysa yanılsamalı inanç ve kavramlar bunun tam tersidir.

Kişinin bireysel bilinci daha aydınlanmış hale gelirken, önceden müsait olmayan yüksek boyutlu frekanslara erişimleri ve eş-titreşimleri de başlar, çünkü artık onlarla hizalanmışlardır. Bu da bazı şeylerle uyumsuzlukla sonuçlanır, örneğin bazı yiyecekler gibi.

Paketlerinde ne kadar sağlıklı ve lezzetli oldukları yazılırsa yazılsın, işlenmiş, sahte yiyeceklerden sakının. Bu aynı zamanda tarım ilaçlarıyla zehirlenmiş, hazır olmadan çok önce toplanmış, bazen de boyanmış ve satılmak üzere güzelce sergilenen sebze ve meyveler için de geçerlidir. Enerjinize daha uyumlu yiyecekler seçin ve alışveriş sırasında sezgilerinize güvenin. Eğer düşük titreşimli bir şey yerseniz dünyanız yıkılmayacak fakat yüksek titreşimli yiyecekler seçtiğinizde çok daha iyi hissedeceksiniz ve enerjiniz de desteklenmiş olacak.

Yeni enerji seviyeleri bazı eğlence şekillerinin, televizyon programlarının, kitapların ve aktivitelerin de sizinle bir zamanlar olduğu gibi eş-titreşimde olmamasına yol açacak. Bunlarla hala eş-titreşimde kalan aile fertleri veya dostlar, neden artık bu şeylere tam katılımcı olmadığınızı anlamayacaklar. Onlar, ilgi eksikliğinizi kişisel reddedilme olarak yorumlayabilirler ve bundan dolayı sıklıkla uyumsuzluk ve yanlış anlamalara sebep olabilirler.

Eğer sizin için artık önemli olmayan bir şey, bir başkası için çok önemliyse ona katılımcı olmak sevecen bir davranış olabilir. Fakat başkalarını mutlu etmek veya diğerleri tarafından kabul edilmek için kişisel gücünüzü, bütünlük ve dürüstlüğünüzü asla teslim etmeyin. Diğerlerinin baskılarının veya “aman tatsızlık çıkmasın” arzunuzun sizi geriye çekip artık iki beden küçük gelen alanlara taşımasına veya sizde bir sorun olduğunu düşünmenize yol açmasına izin vermeyin. Bu asla doğru veya yanlış meselesi olmamıştır, konu sadece enerjik uyumsuzluktur.

İlahi Varlık olarak asla Yaratan vergisi gücünüzü başkalarına teslim etmeyin ancak bununla beraber kendi tarafınızda oluşabilecek dirence de dikkat edin, çünkü bu direnç kolaylıkla üç boyutlu güç algısıyla ilgili olup, bir ego oyununa dönüşebilir. Eğer kişi kendi doğuştan gelen gücünü deneyimleyecekse, bir başkasını memnun edebilmek için sürekli olarak temkinli davranmak zorunda hissetmek kesinlikle  bırakılmalıdır.

Hayatınızda bazı durumlar var ve dahası da oluşacak, bu durumlardan hiçbir suçluluk veya pişmanlık olmadan sadece geri çekilip uzaklaşmayı seçeceksiniz. Her zaman ruhani bütünlüğünüzde (gücünüzde) sevgiyle sağlam durun, ancak haklılığınızı iddia ederken bir bardak suda fırtına koparmak, ne olursa olsun inat etmeye dair yanlış inanca işaret eder. Böyle yapmak sadece özünde hiç gücü olmayan birisine veya aktiviteye güç sağlamaktır.

Güç asla sadece bazı seçilmiş insanlara bağışlanmış kişisel bir şey değildir. Yaratan tek güçtür ve o güç size, içinize, içinizdeki kaynaktan da dışarıya akarken doğuştan hakkınızdır. Ego veya kişiliğin Yaratan’dan ayrı olduğu algısı, asla gerçek güce sahip olmamıştır, olamayacaktır, buna rağmen pek çokları gücü kendilerinin sanmaya devam etmektedir ve görüntüler de böyle algılanabilir.

Üç boyutlu yaşam için fiziksel bedene ihtiyaç olduğu için bazı yönlerden kısıtlısınız ve sıklıkla kolektif düşüncenin etkisindesiniz. Gerçek, ulaşılmış bilinç seviyenizin artan bir şekilde parçası haline geldikçe, pek çok üç boyutlu kavram soluklaşıp gidecek ve bu da daha önce sadece zihinsel bilgi olarak kalmış olan İlahi Bilincin giderek daha fazla niteliğini deneyimlemenize neden olacak. Gerçek bir defa ulaşılmış bilinç haliniz haline geldiğinde, artık onunla ilgili yaygın ve ortaklaşa kabul edilmiş ancak yanılsamalı olan inançlarla uyumunuz sona erecektir.

Sıklıkla, bilinçli düşünce olmadan bildiğinizi veya davrandığınızı ve bunun da bir şekilde içinde bulunduğunuz durum için en mükemmel hareket olduğunu gördüğünüzü fark etmeye başlayacaksınız. Otomatikman bedeninizin hangi yiyecekleri istediğini, hangi aktivitelerin sizin için doğru olduğunu bileceksiniz. Eş-zamanlılıklar olacak ve şeyler kolaylıkla ve çabalamadan yerli yerine oturacak. Hayatınıza doğru zamanda doğru insanlar gelecek. Kendini gerçekleştirmiş bilincinize ait zekâ, uyum, bütünlük ve esenlik, sizin aracılığınızla hiçbir kişisel emek harcamadan kendini ifade edecektir. Bu durumda oldurmaya çalışmak yerine izin veriyorsunuz. YAP-mak yerine OL-mak.

Uyanmamışlara söylev ya da ders vermek veya cezalandırmak asla kalıcı değişim getirmez, çünkü her birey sadece kendi ulaşılmış bilincinden kaynaklanan şekilde yaşayabilir, ta ki bir sonraki seviyelerine açılana kadar, ve bu da genellikle deneyimler sayesinde gerçekleşir. Eğer kişi yeniye açıksa, cezaevi, danışmanlık ve yoğun deneyimlerin hepsinin kişiyi uyandırma potansiyeli vardır ancak yüksek farkındalık asla birisine zorlanamaz.

Eğer eski enerjide kalmayı seçiyorlarsa ve kendinizi artık onlarla uyum içinde bulamıyorsanız, belli kişilerin hayatınızdan yavaşça kaybolup gitmesine izin vermeye asla direnmeyin ve bundan korkmayın. Birisini kurtarmak sizin göreviniz değil, bu o kişinin kendi görevidir çünkü herkesin Yüksek benliği ve Rehberleri vardır.

Sizin işiniz tüm zamanlarda yardım elinizi açık tutmaktır ve böylece eğer birisi isterse elinize tutunabilir. Ancak onay verilmemişse veya arzulanmıyorsa asla birisinin kişisel sefaletine inip onu oradan çekip çıkarmaya çalışmayın. Onların bu durumu pekâlâ da evrimsel yolculuklarının planlanmış parçası olabilir. Her zaman böyle durumlarda sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin verin çünkü bir kişi aslında yardım istiyor ama öyle görünmüyor olabilir veya bir başkası sadece aynı şeyleri tekrar tekrar yapmak üzere ona imkân sağlamanız için yardımınızı suistimal etmeyi isteyebilir.

Uyanış sadece Yüksek Benlik kişinin hazır olduğunu saptadığında oluşur. Ve yüksek frekanslı enerji ve güncel olaylar pek çoklarını hazır olma haline doğru değiştirmeye hizmet ediyor Çok yakında yeni bir enerji dalgası geliyor, bu dalga pek çok şeyi ifşa edecek ve değiştirecek. Uyanmış bilinciniz, kişisel ve küresel alanlarda olanları hakkında anlatabileceklerinizi duymaya hazır kişileri size çekecektir.

Tüm şeylerin çekirdeği ve özü sevgidir çünkü TEK olanın içindeki yığınların arasındaki enerjik bağlantıdır. Birbirine bağlayan bu enerji tüm yaşayan şeyler arasındadır ancak üç boyutlu zihin tarafından yanlış yorumlanmıştır. Sonuç ise çok çeşitli ve yaygın kabul gören inançlar olmuştur – sevgi-çekicilik, duygu, cinsellik, sahiplenme hakkındaki inançlar ve bunların yanı sıra bazı çok negatif  inançlar.

Güncel şartlar pek çoklarını ilk defa bir “BİRlik” algısı deneyimleyemeye zorlamaktadır. Virüs ve soyutlanma herkesi aynı duruma getirirken, kolektif düşüncede daha yüksek bir sevgi algısının doğuşuna şahit oluyorsunuz.

Sevgi, tüm hayatı kucaklar, ten rengi, cinsel yönelimi, yaşı, ırkı, varlık durumu, görüntüsü ne olursa olsun ve tarih boyunca insanları ayırmak için kullanılan ne varsa hiçbiri önemli değildir, çünkü gerçekte sadece BİR vardır. Sevgi, her şeyin birbirine bağlı olduğuna dair Yaratan vergisi biliştir (bilinç). Tüm ilişkiler bir çeşit birlik algısıyla başlar (hedefler, ortak beğeniler veya ortak beğenmemeler, ilgi alanları, çekildikleri şeyler, vs.). Ancak BİRlik ilgili kişilerin bilinç haline bağlı şekillerde deneyimlenir.

Sıklıkla, geçmiş yaşamlarda bir şekilde bağlantı yaşanmış kişilerle bir BİRlik hissi gelir ve bu hayatta geçmiş ilişkilere bağlı olarak  çekilme veya uzaklaşma arzusu olarak deneyimlenebilir. Ortaklık ve birlikteliklerin çoğu geçmiş yaşam deneyimlerinden dolayı çok yakınlaşan iki kişi arasında gerçekleşir.

Saf Sevginin gerçekliği entegre olurken ve kişinin ulaşılmış bilinci haline gelirken, bu kişiler otomatikman, hiçbir düşünce veya ego güdümlü hedef olmadan tüm hayat durumlarına sevgiden kaynaklanan tepkiler vermeye başlayacaklar çünkü Sevginin ta kendisi haline gelmiş olacaklar. Her zaman hatırlayın, siz bilinçsiniz.

Her şey plana göre ilerliyor. Güvenin. İzin verin. Sevin.

Tren çoktan istasyonu terk etti.

Bizler Arkturuslular Grubuyuz.

Arkturuslulara ve kanallığı yapan Marilyn Raffaele’e çok teşekkürler. (onenessofall.com)


YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

12 comments

 1. Teşekkür ediyorum. Rehberlik alır gibi okudum yazınızı. Sorguladığım kavramlardı hepsi.

  Liked by 6 people

 2. Kalbim bu mesajı bekliyordu..Nasıl da tanıdık nasıl da içten..Harika rehberliklere aracı oluyorsunuz ne mutlu hepimize.İçime bolca su serpildi derin bir nefesle kalanları da salıveriyorum ❤
  Teşekkürler Mor Alev,Akturuslular,Marilyn ❤
  Sevgimle ❤

  Liked by 5 people

 3. Teşekkür ederim sevgiyle hepbirlikte 🙏 Arktrulular grubundayım. Hızlıca okuyup indiriyorum bilgileri.. 🙏 🙏 🙏

  Liked by 2 people

 4. Günlerdir ihtiyacım olan şey bu yazıymış meğer. Bazen 3 boyutlu düşüncelerden kendimizi soyutlamak ne kadar da zor olabiliyor. Ama hepsinin bi deneyim ve yükseliş için atılan adımlardan biri olduğunu kabul ediyorum. Kendime baskı uygulamadan, sizin ve meleklerin rehberliğiyle daha huzurlu hissedebildiğim için minnettarım. İyi ki varız.

  Liked by 4 people

 5. ❤ 🙂
  Kalbimin bedenimin ruhumun her milimetre karesine dokundu yani şifalandırdı. Kocaman teşekkürler ederim size yani Mor Alev,Akturuslular,Marilyn Sizleri ve herkesi kalplerinden öpüyorum.

  Liked by 2 people

 6. Sevgi yiyor, sevgi iciyor, sevgi soluyor, sevgiye dokunuyor ve tum sevgi ihtimallerinin beni bulup Evreni daha yuksek titresimlerde deneyimlememe izin vermesini kabul ediyorum! Arkturuslulara, kanalimiza ve bloga cok tesekkur ederim, sevgilerimle Mor Alev!

  Liked by 2 people

 7. Sevgili Mor Alev Merhaba,
  Okurken lütfen hiç bitmesin duygusu yaşadım.Sorularımın yanıtlarını buldum.Neden diyordum kendi kendime işte yanıt geldi. Her türlü yol göstermeniz için Aakturuslulara ve size teşekkür ediyorum. Biz SEVGİ deyiz 🙏🙏🙏💖💖💖

  Liked by 3 people

 8. Arkturusluların mesajları her zamanki gibi çok iyi hissettiriyor ❤️ minnettarım bu mesaj için❤️ sonsuz SEVGİlerimle…

  Liked by 2 people

 9. Merhaba Mor Alev ve tüm sevgililer,
  Bu çok derin kaygı dönemiyle ortaya çıkan hissizlik, nötrlük, boşluk duygularını deneyimliyorum. İnsanların, benim için çok değerli insanların sanki elimden kayıp gittiğini görüyorum. Evet yazıda denildiği gibi bırakmayı seçiyorum. Ama çok da üzülüyorum. Hayat nereye evriliyor, bilmiyorum ama yürümeye devam ediyorum. Sevgi ve ışıkla… teşekkürler

  Liked by 1 kişi

 10. Sevgili Begüm , Arkturusluların ( enerji olarak en bana yakın hissettiğim ) mesajını okuyunca yorum yazsam mı diye düşünmüş, mesaj içeriğini içtenlikle almış kabul etmiş ve eşzamanlılığa şükrederek ve gülümseyerek yazma isteğimden vazgeçmiştim. Bu platformda yazılar kadar yorumları da okuyorum. Sizin yorumunuzu okuyunca kendimi gördüm ve yanıt vermek istedim. Ne yoğun bir boşluk, hissizlik, sadece görev gibi günlük rutin işleri yapacak enerjiyle hayata devam etmek. Elimizden , hayatımızdan kayıp gidenler ama yüreğimizden hiç gitmeyecekler. Bende kendimi bir nehirde akışa teslim olarak yaşama devam ediyorum. Sevgiyle kalın.

  Liked by 4 people

 11. Donum noktamda ihtiyacim olan yazi. Simdi hersey daha acik. Yolumuz aydinlik🙏
  Cok tessekurler, her zaman yanimizdasiniz💙

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.