Hayatta Yeni Dönüşümler

Swan Spirit - Michael ParkesSevgililer,

Değişim tek sürekliliğiniz olunca, bilin ki Ruhunuz en yüksek yazgısını gerçekleştirme yolculuğundadır. Süreçle işbirliği yapabilir veya direnebilirsiniz, ama kaçınılmazdır.

Belki taşınmanız isteniyordur ve siz de başka bir eve taşınmak istemiyorsunuz. Hatırlayın ki, Ruhunuz yeni bir yaşam deneyimini aktive ettiğinde, onun için hazır olduğunuza güvenmeye ihtiyacınız var – ne kadar rahatsız hissettirirse hissettirsin.

İstekli olmak, Dönüşümler ve Geçişlerde, Kolaylık ve Lütuflar geliştirmenin anahtar bileşenlerinden biridir. İç yönlendirme sisteminize güvenmeniz, yolunuzdaki her adımda kendinizden emin olmanızı sağlar. İnanç hem Plan A, hem de acil durum planı haline gelir.

Devasa değişimin tam ortasında, nefesiniz kilit noktadır. Gergin ve düşük enerjili hissettiğinizde, nefesiniz size yeni güç getirecektir. Gün içerisinde birkaç derin, uzun nefes almak için durmak, sizi çok daha rahat ve enerji dolu yapacaktır.

Dünyada güçlenmek, sözlük anlamındaki gibi olabilir, dolayısıyla kaslarınızı çalıştırmaya başlayın. Doğa yürüyüşlerinizle canlılık ve dayanıklılık kazanırsınız. Evinizde dans edebilir veya enerji siteminizi destekleyen Chi Kong veya Yoga gibi egzersizler yapabilirsiniz. Bu aktiviteler sizi bedeninizde daha mutlu kıldığı gibi, daha iyimser de yapar.

Güzelliğe, paraya, yeni insanlara ve sizi bütünüyle destekleyen bir hayata daha büyük bağlantılar için tüm fırsatlarınızı toparlayın. Bunlar şimdi size açılıyor.

Diğerlerine verdiğiniz nasihatleri dinleyin ve sonra da onları kendiniz uygulayın. Yaratan’ın Lütufları sizinle ve yeni dünyalar açılıyor. Şükran dolu olun. Hayat dualarınıza yanıt veriyor.

Şu anda bulunduğunuz noktada sevdiğiniz tüm nitelikleri alın ve onları dua ve niyetle geleceğe yansıtın. Böylece gelişmekte olan yeni hedef alana demirleyeceklerdir. Nerede olursanız olun, ferah, kullanışlı, destekleyici bir alan yaratma beceriniz var.

Hedefiniz için berrak niyetler yapın. Yumuşak inişiler yaratın, yol boyunca sizi hoş karşılayan açık kapılarla birlikte. Bunu yaptığınızda, eşlikçiniz Saf Sevgi olacaktır. Asla yalnız kalmayacaksınız, böylece tüm zamanlarda sizi destekleyen ruhani kaynaklarınıza kendinizi uyumlamayı bir alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Bilin, her şey yolunda. Bu zaman kadar kaynaklarını yarattığınız Lütuflar sizin için Güzellik Bolluğu içinde bir hayat geliştirecek.

Asla sevildiğinizi unutmayın. Tüm ihtiyaçlarınız Lütuflar ve Kolaylıkla karşılanacak. Ve öyle de oldu.

Shanta Gabriel, 14 Temmuz 2020

Shanta Gabriel’e çok teşekkürler.  (shantagabriel.com)

***

Sevgili Bilge Baykuşlar, Pazartesi günü sessiz ve derinden bir Siyah Ayla önümüzdeki iki yılın yeni başlangıçlarına adım atmış olacağız. Her şey değişiyor ve değişmeye devam edecek. Shanta Gabriel’in bu mesajı (kendi imzasını atmış, sanırım Yüksek Benliğinden kaynaklanıyor) kulağımıza küpe olsun. Değişim, dönüşüm, geçiş sürecindeki önemli maddeleri saymış:

 • Hayata güven ve değişime istekli olmak
 • Fiziksel hareket, spor,
 • Nefes,
 • Şükran,
 • Berrak niyetler,
 • Fırsatlara açık olmak ve
 • Harekete geçmek!

Hepinize harika bir hafta sonu diliyorum.

Mor Alev


YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

10 comments

 1. 17.07’de saat 5:05te uyandigimda ruyamdan aklima da kalan seyler sadece bir suru dongu (spiral) semboluydu…kalktim not ettim geri yattim. Ve evet saatlerdeki sayilar da tesadif degil…son gunlerde uyanma saatlerim geceleri hep boyle 5:05-04:44- 03:03..vs
  Sasirmiyorum,anlamlandirmiyorum,yorumlamaya calismiyorum, sadece biliyorum ki her ne olacaksa guzel olacak, gulumseyip desteklendigime olan inanca sarilip sarmalanip geri gidip yatiyorum. O kadar cok baglanti ve isaret var ki..cok sukur yalniz degiliz…

  Liked by 7 people

 2. Selam Mor Alev,
  Yazıdaki ‘siyah ay’ bağlatısını bir faha okudum. Çok güzeldi içeriği, bu da öyle..
  Çok teşekkürler bu güzel yazılarve paylaşım için.
  Yeni Siyah Ay’a hazırız, bekliyoruz:)
  Mutluluk , şifa, bolluk ve bereket getirsin evrene ve herkese ve bunlarla değiştirsin, bunlarla dönüştürsün🙏
  Namaste🙏

  Liked by 5 people

 3. Herşey değişiyor, lâkin bazı insan davranışlarının değişmediğini gördükçe/deneyimledikçe umutsuzluğa kapılıyorum. Değişik bir sürü duyguya kapılıyorum. Bu gibi durumlar değişmeyecek mi Mor Alev ? Sevgilerimle.

  Beğen

  1. Sevgili Meriç, bu konuda pek çok eski ve yeni yazım var. Onlara biraz geri dönmeniz yardımcı olabilir. Siz sizden sorumlusunuz ve kendi dünyanızı siz yaratırsınız en kısa açıklama. Umutsuzluk ne işinize yarıyor bir de onu düşünmeniz de yardım edebilir. Ayrıca şikayet orucu çağrımın sebeplerinden biri tam da sizin şu anda hissettiğiniz şey. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 4. Son zamanlarda hep istediğim ve ertelediğim sağlıklı beslenme ve spor yapmaya başlangıç yaptım. Ama spor yaparken hiç enerjim olmadığını hissediyorum. Motive mi değilim, ne gerek var mı diyorum yoksa gerçekten gücüm yok mu bilmiyorum. Ama bedenimin de en iyi versiyonunu yaratmaya dair çok ciddi bir istek duyuyorum ve yapmaya çalışıyorum. Ama yapamayınca, yani gücüm yetmediğini hissettiğimde çok üzülüyorum.

  Liked by 1 kişi

 5. Kendimi çok duygusal, kırılmış, yorgun, kafası karışık, ne yapacağını bilemez hissediyorum. Geçmiş bir iyi , bir kötü geliyor, gelecek bir umut dolu, bir korkutucu geliyor. Karae vermem gerekiyor, ama doğru kararı nasıl vericem bilmiyorum. Değişimin eşiğindeyim biliyorum ama korkuyorum. Daha önce Abraham’ın sözleriyle bir karar ver demiştiniz Morag, bu ne demek tam anlayamadım?

  Beğen

  1. Abraham şöyle der: Bir karar verin ve o kararı doğru karar yapın. Yani şüpheden, korkudan çıkın. Diğer seçeneği düşünmeyi durdurun. Kendinizi kararınıza adayın. Enerjinizi, düşüncelerinizi, hislerinizi verdiğiniz karara odaklayın. Sevgilerle

   Liked by 2 people

 6. Tekrar Merhaba Mor Alev,

  Makaleler arasinda bi karsilastirma yapmaktan degil ama bu uzun zamandir okudugum en muhtesem kanallikti benim icin! Dogru yoldayim, ruhumun planina cok guveniyorum,hayatin beni desteklediginden hic ama hic suphem yok, her bir degisimi sevgiyle ve guvenle kucakliyorum.icim yumusacik. Karsilastigim lutuflari(lutuflar hep belirgin guzellikte olmak zorunda degil elbette, hastalik kiliginda bile gelebilirler,hatta bu kiligi seviyolar diyebilirim!) dusunup sukrederken gozyaslarimi tutamiyorum. Bu gezegende olmak, milyar parcaya bolunmek,birbirimize aynalik ederek gelismemiz, butunuyle Gaia ve Evren’deki bu bireysel deneyim! Ne diyebilirim ki! Kiyida olanlarin bir an once yelkenleri acip acik denizin kalbine,yogun degisim/yaratim ozgurlugune ulasmasini diliyorum! Ve bu cok mumkun!

  Liked by 5 people

Yorumlar kapatıldı.