Büyük Sevgi

80454B52-9FD2-4AF1-9E73-88ACB0641211

Büyük Sevgiyi öğreniyorsunuz. Öyle karman çorman, kompleks veya dolambaçlı zorluklarla bulmacaya dönmemiş bir sevgi çeşidi. Büyük Sevgi zıtlıkları harmanlayan, Yaratan gibi gören, Yaratan gibi bilen sevgidir. Zıtlıklar dünyasında, ona ulaşmak zordur. Yüksek bakış açısı dünyasında ise doğaldır. Zıtlıkların çatışmalarının dışında, kendi doğal benliğiniz olmanın zamanı geldi. Öğrenme ihtiyacınız olanı öğrendiniz… bu deneyimlemenin acılı bir şekli ama ilerlemeler çok güçlü çünkü yelpazenin her iki aşırı ucunda da zorlayacağınız şeyler vardı. Fakat zıt kutupların çatışması son patlamasını yaşıyor… Tarafsız olmak ve gerçek benliğinizi bütünüyle hatırlama halinde kalmak için ne yapmanız gerekiyorsa yapın. Size bunu hatırlatmaya ihtiyacımız yok, değil mi, muhteşem İlahi Işıklar?

Bunlar gözyaşı, endişe ve yas potansiyeli taşıyan zor zamanlar. O gerçek duyguların yükselmesine izin verin, o duygularda yer alan rolünüzü de karmik hikayenizin tanınıp takdir edilirken arındığını ve bağışlandığını niyet ederek şifalandırın. Hepsi oldunuz, bu da Büyük Tasarımın bir parçasıdır. Başardınız sevgili ve şimdi kendi tacınızı takmanızın vaktidir – şimdi ve burada Yaratan’ın bir ifadesi olduğunuzu bilerek yerinize sahip çıkmak. Bunu gerçekten içinizde hissetmeye başladınız mı?  Eğer unuttuysanız, sadece sessizleşin. O sizsiniz. Hatırlayışınız sizi sonsuzluğunuza bağlıyor: Hiçbir baskı, kısıtlama ve çekinme tanımayan. O sınırsızca özgür. Gerçek kalbinizin özlem duyduğu şey bu değil mi? Böyle, çünkü bu en büyük gerçeğiniz.

Hatırlayan ise hatırlamayanı ne yargılar, ne de kınar. Şimdi bütüne karşı en büyük merhamete ihtiyaç var. Bu büyük, karmaşık evrenin her bir köşesi Tarafsız Merhametli İlahi Perspektiften gözlemlenmeli. Düşünebileceğinizden çok daha karmaşık, çok daha devasa bir tarihi var ve çok daha büyük mücadeleler yaşanmış bir evren. Bunu sizden ayrı tutan şey baskı ve masumiyetti. Şimdi her parçanın, her açının gerçeğine uyanmanın zamanı, böylece onları bilincin ışığına getirebilirsiniz. Ormanın sadece ağacına bakarak yüksek perspektifi ve tam bilgiyi anlamak mümkün değildir. Ah, kavrayacak o kadar çok şey var ki. Gerçek rolünüzü üstlenmek istiyorsanız eğer, o zaman anlayış, bakış açısı, sorumluluk, bilinç ve bütün için koşulsuz sevgi konusunda ayağa kalkmalısınız. (Mor Alev: kendinizi bilinçlendirip, bunları davranışlarınıza yansıtmalısınız) İşte Büyük Sevgi budur.

İnsan bedeninizde İlahi Bilince yükseliyorsunuz. Büyük zorlukların karşısında çok büyük bir zafer! Şimdiye kadar aklınızın erdiğinden öyle çok daha büyük olduğunuzu kavrayabilmek için hayat deneyiminizin, fiziksel bedeninizin, ele avuca sığmaz duygularınızın, sınırlı zihinsel kapasitenizin ve algılarınızın eski kısıtlamalarını aşmalısınız. Cam tavan patladı gitti ve siz de gerçek benliğinizi deneyimlemek üzeresiniz! Peki…. “Orada” olduğunuzu nasıl bileceksiniz?

Derin bir iç kıpırtısı ve canlılık hissedeceksiniz. Farklı hissetmeye başlayacaksınız. Sanki görme yeteneğiniz değişiyormuş gibi… önce biraz bulanık ama sonra yeni renkler ve şekiller yükselecek. İç görüşünüz de aynını yapacak ve ikisi birleşecek. Daha fazlasını göreceksiniz, çok boyutlu algılayarak. Duyuşunuz da aynı olacak… O yüksek perdeli sesler iletişime başlayacak ve iç duyuşunuzla dış duyuşunuz birleşecek. Duygularınız bir iletişim aracı olarak çok daha yükselecek… yok, geçmiş deneyimlerinizden yükselen acı tsunamileri olarak değil, ama bu dünyada yönünüzü bulmanıza yardım eden bir biliş dili olarak. Neyin doğru olduğunu, nereye gideceğinizi ve size iletilenleri bilebilirsiniz. Hisleriniz görsel, işitsel ve dokunsal iletişiminizin bir parçası olacak.

Kendi düşüncelerinizin yaratımında yaşamaya başlayacaksınız. Bütünün hayrı için yaratımın amacını ve verdiği saadeti deneyimleyeceksiniz. Evrensel enerjiye bağlandıkça sizin de daha çok enerjiniz olacak ve ağırlığın içinde kendinizi kaybolmuş hissetmeyeceksiniz. Fiziksel olarak daha hafif, çok daha çevik ve dayanıklı hissedeceksiniz. Şifa doğal olarak ve odaklanmış niyetle oluşacak. Her şeklide yükseleceksiniz… Ruh Ailenizin alanına katılırken, diğer eşitlerinizle etkileşimlerinizde ve eş-zamanlılıklarda sahip olduğunuz biliş halinizle. Göreviniz berrak, rolünüz ise eşitler arasında mükemmel uyum halinde olacak çünkü lider ve takipçiler ihtiyacı bütüne katkıda bulunan katılımcıların eşitliğine dönüşüyor. Mümkün olabileceğini düşünmeye bile cesaret edemediğiniz ama kalbinizin istediği her şeyi aklınıza getirin. Eh, hepsi yolda, hepsi geliyor. Neşe-keyif-coşku, bolluk ve amaçla dolu saadet akışlarını da kapsayarak. Herhangi bir şeyin boşuna olduğu hissi tamamen bitecek. Her şey ama her şey Büyük Sevgiyle ve bilinçli evrimleşmeyle alakalı olacak.

Öyleyse, dış dünyanız ah, vah etme aşamalarındayken, siz şefkatli, şükran dolu kalbinizin enginliğinde kalın. Yardım etmek için içinizden geliyorsa yapın ve insan bilincinin bu devasa evrimleşme adımı için derin merhamete dayanın… Ve böylece onun mucizevi gelişimine katkıda bulunun. Sonuç garantidir, bunun kaçınılmazlığının yolu ve zamanlaması ise her bir kişinin bütüne olan katkısına bağlıdır. Dünyanın ışık işçileri olarak yol göstermek için birleşin.

Evet, o kadar güçlüsünüz, o kadar alçak gönüllüsünüz ve ilahi sonucu böyle eş-yaratımla getirecek kadar muhteşemsiniz. Yolculuğunuzda cesur olun. Şimdi huzurun, sevginin, ışığın parlak meşalesi olarak  yaşayın, çünkü bu büyük amaçla pek çokları da size katılacak.

Sonsuz sevgi ve saygılarımızla, bizler İç Işığın Konseyiyiz.

***

Büyük Sevgi’yi anlatan bir mesajı tercüme ederken elbette zihnimin arka planında “Big Love” çalacaktı. Belki siz de benim gibi bu Fleetwood Mac klasiğini seviyorsunuzdur.

İç Işığın Konseyine ve kanallığı yapan Rebecca Couch’a çok teşekkür ederiz. (heartlight.ca)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

12 comments

 1. Merhabalar kaleminden enerjiyi olduğu gibi aktarabilen…💖🙏

  Yaklaşık 1 yıldır göz ile ilgili, daha önce hiç olmayan sıkıntılar yaşadım..

  Ondan 3-4 sene önce de, renkleri inanılmaz parlak algılıyor ve 1 km ilerde olan bir bayrak üstünde yazan şeyi bile net görüyordum. Bu duruma hem hayret ediyor, hem de değişimin hücresel düzeyde olduğunu hissediyordum..

  Yaşadığım bu göz sorunları ise, sadece aşırı hassasiyet içerikli polen alerjisi şeklinde idi.. (Dr. Tanımı)

  Ve görme şekli ise, arada bulanıklaşma ve kitabı biraz daha uzak tutma şeklinde idi..

  Modern tıp buna, alerji ve 40 yaşından sonra herkes için göz ile ilgili sıkıntılar aynıdır diyerek, 😏😁😀 genelleme yapmıştı..

  39 bitti ve 40 olunca sadece 1 günde aktiflenecek birşey olamaz…

  Nitekim, herhangi bir görme sorunu daha yavaş bir süreç izleyerek kendini gösterebilir.(ilgili frekansın fizik bedende semptom olarak görünümü)

  Bu mesaj, şu bir kaç yıllık, bu sorun gibi görünen direnajlı değişime ışık tuttu..

  Ve EVET (💖😊🙏) mesajda olan o şahane kuşatan tatlı ve huzurlu sesleri ve enerjileri duyuyorum….,💖🙏💖

  Bu şahane süreç, üstelik yepyeni tekniklere de kapı açan, ve bu enerjilerin beden ile etkileşimlerini de anlatarak devam ediyor…

  Işığımız daima artsın.. 💖🙏🎉

  Liked by 4 people

  1. Bugün yazıda yazdiginiz tüm hisleri derinden yaşıyorum sanki harika bir duygu dingin bir huzur ve mutluluk hali çok hoş. Daha da çoğalması ve bütünü hayrına güzellikler yaratabilmeyi dünyada cennet yaşamı inşa edebilmeye niyet ediyorum ve oyle de oldu şükürler olsun ❤❤❤🙏🙏🙏

   Liked by 1 kişi

 2. Göz yaşlarıyla okudum kalbe yağan ılık bir yağmur gibi.. Seçip geldiğimiz bu zaman diliminde kendimize doğru ulaştığımızda kolektife de katkımız olacak.. Hem kutlama hem sevgi akışı ve büyük bir heyecan içindeyim.. Big love en sevdiklerimden nasıl da iyi geldi .. Teşekkürler emeği geçen Rebecca ,Konsey ve siz Mor Alev’e ❤

  Liked by 3 people

 3. Sevgili Mor Alev Merhaba,
  Her seferinde içimdeki ses işte bu anladın mı diyor? Evet anladım😊
  Teşekkürler🙏🙏🙏💖💖💖

  Liked by 1 kişi

 4. Cok tesekkur ederim Mor Alev. Algisal degisim ve durugorunun duyularla uyumlanmasiyla ilgili ben de cok carpici seyler yasadim 2020 boyunca… Bunu biliyordum ama guzel bir kanallikla tekrar emin olmak hos bir hediye oldu. Sagligina ve varligina duaciyim 🙂

  Liked by 1 kişi

 5. yaklaşık bir yıldır her paylaştığınız şeyle bu kadar rezone olmak inanılmaz bir deneyim..

  Liked by 1 kişi

 6. O kadar ihtiyacım varmış ki bu mesaja tam zamanında..içim aydınlandı şu anda🙏🙏 teşekkür ederim..🙏🌷

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.